یک تم بلوک تجاری رایگان برای وردپرس – WP Tavern

به‌طور جداگانه الگوهایی برای پاورقی با متن، پیوندها، ترتیب‌های متعدد جعبه‌های ویژه با متن و دکمه، طرح‌های متعدد برای بخش‌های فراخوان، جداول قیمت‌گذاری، اعضای تیم با نمادهای اجتماعی، توصیفات، جلد سرصفحه، نوار کناری، صفحه 404 وجود دارد. ، و بیشتر.

این الگوهای تمام صفحه برای ساخت سریع صفحه مناسب هستند. آنها امکان راه اندازی یک وب سایت کسب و کار اساسی را در عرض چند دقیقه فراهم می کنند. در اینجا نمونه‌ای از الگوی تمام صفحه خدمات است که با انتخاب فوراً جاسازی می‌شود. کاربران می توانند هر بخش را که نیاز ندارند حذف کنند، بلوک ها و الگوهای بیشتری اضافه کنند و به سرعت تمام اطلاعات خود را پر کنند.

پذیرش تم بلوک به آرامی راه خود را در فروشگاه های اصلی تم وردپرس باز می کند و فهرست رسمی اکنون میزبان 160 تم برچسب گذاری شده برای ویرایش کامل سایت است. همانطور که شرکت‌های قدیمی‌تر تم بلوک خود را شروع می‌کنند و پایه‌ای برای تم‌های آینده ایجاد می‌کنند، کاربران وردپرس ممکن است شاهد شتاب سریع تعداد و تنوع تم‌های بلوک در دسترس باشند. UniBlock تاکنون یکی از معدود مضامین بلوک در فهرست است که تمرکز منحصر به فردی بر وب سایت های تجاری دارد. در دسترس است به صورت رایگان از WordPress.org دانلود کنید یا از طریق پنل موضوعات مدیریت.


منبع: https://wptavern.com/uniblock-a-free-business-block-theme-for-wordpress

WPZOOM در حال توسعه یک نسخه حرفه‌ای از تم است که تا چند هفته دیگر با پشتیبانی از وارد کردن کل نسخه‌ی نمایشی، طرح‌های رنگی متعدد، نسخه‌های نمایشی متعدد، الگوهای بلوک برتر، و طرح‌بندی‌های هدر و پاورقی اضافی منتشر می‌شود.

WPZOOM با اولین تم بلوکی خود که برای فهرست تم های وردپرس تأیید شده است، قوی می شود. UniBlock یک تم زیبا طراحی شده است که برای مشاغل و مشاغل آزاد مناسب است. این شرکت قصد دارد پس از انتشار UniBlock، مفهوم ویرایش کامل سایت را در سایر مضامین WPZOOM نیز اتخاذ کند.

کاربران می توانند حتی بیشتر در سفارشی کردن قالب ها با ویرایشگر سایت کاوش کنند، زیرا UniBlock با نزدیک به دوجین قالب و بخش قالب بسته بندی شده است. در اینجا آنها همچنین می توانند منو را ویرایش کرده و سبک های جهانی را تنظیم کنند.

پس از فعال‌سازی تم، با کلیک بر روی «سفارشی کردن» از کاربر می‌خواهد افزونه ویدیو را نصب کند. همچنین می توان آن را به یک بلوک HTML سفارشی تبدیل کرد یا به صلاحدید کاربر کاملاً حذف کرد.

از طرف دیگر، کاربران می توانند الگوی صفحه را در تنظیمات پست اختصاص دهند تا اثر مشابهی داشته باشند.

نسخه ی نمایشی را بررسی کنید در وب سایت WPZOOM برای مشاهده تم در عمل. WPZOOM نیز نوشته است اسناد برای UniBlock، که موضوعات کلی مانند نحوه استفاده از الگوهای بلوک، نحوه تنظیم صفحات اول و وبلاگ و نحوه ایجاد منو در ویرایشگر سایت را پوشش می دهد. از آنجایی که محبوب ترین تم های این شرکت همان چیزی است که تم های کلاسیک در نظر گرفته می شود، UniBlock قلمرو جدیدی برای اکثر مشتریان آن است. این تا کنون تنها تم بلوکی در میان مجموعه 31 تم WPZOOM است.

ظاهر پیش‌فرض UniBlock دارای یک پالت رنگ تیره‌تر در ناوبری و بالای صفحه است، با پس‌زمینه روشن‌تر برای بقیه قسمت‌های وب‌سایت. ویدیو در صفحه اصلی نمونه از رایگان استفاده می کند بلوک بازشو ویدیوی WPZOOM افزونه ای که از Vimeo و YouTube پشتیبانی می کند. این یک بلوک ساده و سبک است که به کاربران امکان می دهد دکمه پخش و نماد پخش را سفارشی کنند.

19 الگوی بلوک سفارشی UniBlock شامل همه چیزهایی است که از یک موضوع تجاری انتظار می‌رود، اما از همه جالب‌تر، با پنج الگوی تمام صفحه عرضه می‌شود:

  • صفحه اول
  • در باره
  • خدمات
  • وبلاگ
  • مخاطب