گوتنبرگ 15.2 اصلاحاتی را برای ویرایش الگو – WP Tavern معرفی می کند

گوتنبرگ 15.2 همچنین بهبودهایی را در جهت یابی ویرایشگر سایت به ارمغان می آورد. اکنون بسیار ساده‌تر است که الگوی دقیقی را که می‌خواهید ویرایش کنید تنها با چند کلیک در نوار کناری ویرایشگر سایت بررسی کنید، ویرایش‌ها را در بخش‌های ناوبری، الگو و الگو ذخیره کنید و راحت‌تر به داشبورد بازگردید. این تغییرات به بهترین وجه در GIF منتشر شده در پست انتشار نشان داده شده است.

منبع تصویر: پست انتشار گوتنبرگ 15.2

لیست کامل تغییرات و رفع اشکالات را بررسی کنید پست انتشار 15.2. این نسخه از گوتنبرگ در نسخه بعدی وردپرس 6.2 گنجانده نخواهد شد. اگر نمی توانید تا نسخه 6.3 صبر کنید، اکنون می توانید با نصب این ویژگی ها را دریافت کنید پلاگین گوتنبرگ.


منبع: https://wptavern.com/gutenberg-15-2-introduces-revisions-for-template-editingپنل ویرایش‌ها مانند ویرایشگر محتوا کار می‌کند، بنابراین هنوز نمایشی بصری از اضافه‌ها، حذف‌ها و تغییرات کاربر ارائه نمی‌دهد. اگر کاربران بتوانند نشانه گذاری بلوک را بخوانند، می توانند نسخه های قبلی الگو را بازیابی کنند.

گوتنبرگ 15.2 اکنون با پشتیبانی از ویرایش ها هنگام ویرایش قالب ها و قطعات قالب در دسترس است. اگر در ایجاد تغییرات در آن تازه کار هستید، ویرایشگر سایت می تواند مکانی ترسناک باشد. چند کلیک می تواند تأثیر شدیدی بگذارد و برخی از کاربران نمی دانند چگونه به جایی که شروع کرده اند بازگردند. روکش کردن پنل بازبینی ها به کاربران یک شبکه ایمنی می دهد.

از دیگر نکات برجسته در این نسخه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • جدید: کنترل های نسبت ابعاد CSS به بلوک Post Featured Image
  • جدید در بلوک دکمه: پشتیبانی از رنگ، سبک و عرض حاشیه
  • بهبود دسترسی: بهبود برچسب‌گذاری، بهینه‌سازی پیمایش برگه و کلید پیکان، و اطمینان از سلسله مراتب مناسب سرفصل‌ها
  • جدید در بلوک Post Excerpt: رابط کاربری برای کنترل طول گزیده
  • آخرین بلوک نظرات: پشتیبانی تایپوگرافی را اضافه کنید