گوتنبرگ 14.4 حالت بدون حواس‌پرتی را معرفی می‌کند، درج کننده الگو را دوباره طراحی می‌کند – WP Tavern

پروژه بهبود تجربه ویرایش محتوای مبتنی بر متن با کاوش‌های اولیه در فوریه آغاز شد که به یک روابط عمومی که مشارکت کنندگان در چند ماه گذشته در حال پالایش بوده اند. این حالت بدون حواس‌پرتی پیشرفتی چشمگیر در طول روزهایی است که کاربران برای نوشتن با عناصر مختلف رابط کاربری که در داخل و خارج از دید ظاهر می‌شوند، تلاش می‌کردند.

سایر بهبودهای قابل توجهی که کاربران ممکن است متوجه شوند عبارتند از:

معیارهای عملکرد بهبود زمان بارگذاری را برای ویرایشگرهای پست و سایت نشان می دهد. بررسی کنید انتشار پست برای مشاهده لیست کامل همه تغییرات و رفع اشکال موجود در 14.4. این نسخه در نسخه بعدی وردپرس 6.1 در هفته آینده گنجانده نخواهد شد، اما کاربرانی که مشتاق به استفاده از این ویژگی های جدید هستند، می توانند آن ها را همین حالا در وردپرس دریافت کنند. پلاگین گوتنبرگ.


منبع: https://wptavern.com/gutenberg-14-4-introduces-distraction-free-mode-redesigns-pattern-inserter

یکی دیگر از به روز رسانی های مهم در نسخه 14.4 این است درج الگوی بازطراحی شده. به‌روزرسانی شده است تا دسته‌ها را قبل از رندر کردن الگوها نشان دهد و به کاربران در هنگام مرور کتابخانه الگو، پیش‌نمایش بصری روان‌تری ارائه دهد. الگوها را می توان از صفحه پیش نمایش به داخل بوم کشیده و رها کرد.

حالت را می توان در منوی گزینه ها در نوار ابزار بالا روشن کرد. حالت بدون حواس پرتی نوار ابزار بالا، هر نوار کناری باز را به همراه نشانگر نقطه درج و نوار ابزار بلوک پنهان می کند.

گوتنبرگ 14.4 امروز با پشتیبانی طولانی‌مدت برای ویرایش بدون حواس‌پرتی منتشر شد که باعث خوشحالی ویراستاران محتوا در سراسر جهان شد. تمام UI غیر ضروری را پنهان می کند و بوم را برای تمرکز بر ایجاد محتوای مبتنی بر متن پاک می کند.