گوتنبرگ تایمز در 22 ژوئیه 2022، “رویکرد اول بلوک” مرکز تحقیقات Pew را در یک پرسش و پاسخ زنده به نمایش می گذارد – میخانه WP

تیم توسعه مرکز تحقیقات Pew قصد ندارد تمام کتابخانه بلوک خود را منبع باز کند، اما پلاگین جدید سازنده نمودار مبتنی بر گوتنبرگ (که در زیر نشان داده شده است) منبع باز است.

در ماه مه، روبنشتاین توییت کرد نخ نشان می دهد که چگونه مرکز تحقیقات پیو از گوتنبرگ استفاده می کند. صفحه اصلی، که دارای طرح بندی به سبک مجله است، به همراه صفحات موضوع، همه با ویرایشگر بلوک ساخته شده اند. او همچنین نسخه ی نمایشی ویرایشگر سریع نسخه بلوک به روز شده آزمون گونه شناسی سیاسی سازمان را ارائه کرد، که روبنشتاین گفت که پیچیده ترین محصول دیجیتال آنهاست.

این ممکن است بیش از حد به نظر برسد، اما ما را مجبور به رویکرد اول بلوک کرد که به این معنی است که تا پایان پاییز امسال آماده انجام ویرایش کامل سایت خواهیم بود، که فقط به این معنی است که می‌توانیم کارهای بیشتری را با افراد کمتر و به طور مداوم انجام دهیم. و بهتر از قبل.»

مایکل پیکوروسی، مدیر استراتژی دیجیتال در مرکز تحقیقات پیو، به همراه همکارش ست روبنشتاین، که توسعه را رهبری می کند، مهمان برجسته ای خواهند بود.

روبنشتاین می‌گوید: «قبلاً، اگر تهیه‌کننده‌ای می‌خواست یک تغییر طراحی را در یک آزمون آزمایشی ایجاد کند که نیاز به زمان برنامه‌نویس داشت. اکنون آن‌ها می‌توانند تمام این انتخاب‌ها را (با ورودی تیم طراحی) خودشان انجام دهند. این ما را آزاد می کند تا حتی بیشتر بسازیم و زمان بیشتری برای حفظ/بهبود عملکرد به ما می دهد.

روبنشتاین گفت: «گوتنبرگ با همه مخالفانش یک تغییر دهنده بازی برای برنامه های خبری دیجیتال است. “این یک افزایش دهنده نیرو برای تیم شما است. ما سه سال گذشته را صرف توسعه بلوک‌ها کرده‌ایم.

مرکز تحقیقات پیو یک سازمان غیرانتفاعی است که نظرسنجی عمومی، تحقیقات جمعیت شناختی، تحلیل محتوا و سایر تحقیقات علوم اجتماعی مبتنی بر داده را انجام می دهد. تولیدکنندگان و طراحان نظرسنجی ها، نمودارها و یافته ها را از طریق وب سایت سازمان منتشر می کنند. استفاده منحصر به فرد آن از بلوک های سفارشی و اصلی به آنها امکان ایجاد و انتشار فرمت های تعاملی با حداقل مشارکت توسعه دهندگان را می دهد.

جلسه پرسش و پاسخ گوتنبرگ تایمز به این موضوع می‌پردازد که چگونه مرکز Pew Reach فرآیند انتشار خود را از طریق ترکیبی از بلوک‌های اصلی و سفارشی ساده‌سازی می‌کند و چگونه نمودارها و آزمون‌های قدرتمند ایجاد می‌کنند. ساعت 11 صبح به وقت شرق (ایالات متحده و کانادا) در زوم میزبانی می شود و حضور در آن رایگان است. ثبت. شرکت‌کنندگان این فرصت را خواهند داشت که پس از نمایش برخی از گردش‌های کاری و بلوک‌های خود در قسمت پشتیبان، سؤالات خود را بپرسند.
منبع: https://wptavern.com/gutenberg-times-to-showcase-the-pew-research-centers-block-first-approach-in-a-live-qa-on-july-22-2022