گروه WP Community الکس استین را به عنوان اولین همکار دسترسی – WP Tavern نام می‌برد

مشارکت کننده دسترسی وردپرس، الکس استین
مشارکت کننده دسترسی وردپرس، الکس استین – اعتبار عکس: مجموعه WP Community

WP Community Collective (WPCC)، یک سازمان غیرانتفاعی تازه تأسیس که به تأمین مالی مشارکت کنندگان وردپرس و طرح های تحت رهبری جامعه اختصاص دارد، اعلام کرد اولین همکار دسترسی آن. الکس استاین، یک مشارکت‌کننده کاملاً نابینا که از سال 2016 با تیم دسترسی وردپرس کار می‌کند، اولین دریافت‌کننده این کمک هزینه است.

WPCC در حال مدیریت شفاف امور مالی خود است Collective را باز کنید. این کمک هزینه تحصیلی هنوز به طور کامل تامین نشده است. فقط 645.63 دلار از 15000 دلار (4٪) برای کمک هزینه دسترسی جمع آوری شده است، اگرچه عضویت های فردی 3589.75 دلار از هدف 20000 دلاری سازمان است.

استاین گفت: “من هیجان زده هستم که این فرصت را دارم که به پروژه ای که من را در زمینه فناوری شروع کردم، بازگردانم.” بدون این برنامه سخاوتمندانه نمی‌توانستم با ظرفیت فعلی خود به بازپرداخت ادامه دهم. من کمک می‌کنم اطمینان حاصل شود که وردپرس در دسترس‌تر می‌شود، و برای اینکه جامعه به‌طور کلی اصول جدیدی را اتخاذ کند که تضمین می‌کند دسترسی اولین فکر است، هرگز آخرین فکر، مبارزه خواهم کرد.»


منبع: https://wptavern.com/wp-community-collective-names-alex-stine-as-first-accessibility-fellow

س رید، یکی از بنیانگذاران، گفت: «ما راه‌های مختلفی را ایجاد کرده‌ایم که مردم می‌توانند از WPCC حمایت کنند. ما اکنون کمپین جمع آوری کمک مالی خود را برای کمک هزینه دسترسی راه اندازی می کنیم. تاکنون، اکثر همکاران ما با تعهد مکرر عضویت، از ما به عنوان عضو حمایت کرده اند.

وجوه عضویت ماهانه به صندوق عمومی ما می رود، که در درجه اول برای حمایت از کمک هزینه ها و پروژه های ما استفاده می شود. از امروز، کمی بیش از 4 هزار دلار جمع آوری کرده ایم که 3600 دلار از آن برای کمک هزینه دسترس پذیری رزرو شده است.

هنگامی که بورسیه Accessibility تامین مالی شد، Stine به کار خود با تیم دسترسی وردپرس ادامه می دهد و به عنوان نماینده تیم خدمت می کند، در حالی که به کار خصوصی خود به عنوان مشاور و مهندس در Waystar ادامه می دهد.

رید گفت: «ما هنوز نمی‌توانیم در مورد چیزی بحث کنیم، زیرا هنوز در حال بررسی جزئیات هستیم، اما اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است که امیدواریم به زودی اعلام کنیم.

این سازمان در حال حاضر در مرحله نهایی کردن حمایت های مالی از چند شرکت بزرگ است و در حال ایجاد یک برنامه حمایت مالی شرکتی و یک برنامه حمایت مالی از مشاغل کوچک است.