کناف سقف قیمت کناف سقف همراه با ضمانت یکساله در شهام دیزاین

پنل‌های سبک که شامل نمای اصلی ( دید مخاطب ) میشود که به عنوان پوشش قرار می گیرد. طراحی این سازه ها معمولا در کاتالوگ شرکت، توسط مشتریان و با در نظر گرفتن اکثریت سلیقه ها و تنوع بسیاری انتخاب میشود. دستمزد سقف و باکس کناف متری ۸۰۰۰۰ تومان ،دیوار جداکننده دورو پنل متری ۱۲۰۰۰۰ تومان و دیوار پوششی متری ۱۰۰۰۰۰ تومان می‌باشد . نور کم تاثیر منفی در دکوراسیون دارد زیرا باعث کوچک به نظر رسیدن فضای پذیرایی می‌شود و چشم‌ها را نیز خسته می‌کند.

سقف کناف چیست؟

نورپردازی در کنار کفپوش چوبی سبک، پذیرایی را شیک و مجلل می‌کند. نوع دیگری از کناف کاری پوششی وجود دارد که به آن بدون سازه گفته می شود، در این روش خمیر مخصوص به نام پرفلیکس مورد استفاده قرار می گیرد و سپس با بتونه درز ها پر می شود. کناف اف ام معمولا در ساختمان های لوکس و پر واحد استفاده می شود چرا که قابلیت این نوع صفحات هم ضد حریق و هم ضد آب است و استقامت ساختمان را افزایش می دهد. معمولا کاربرد این نوع کناف ها مخصوص به موتور خانه ها می باشد. به دلیل استفاده از نوارهای درزگیر در ساختار سقف و دیوار کنافی، بعد از گذشت زمان دیگر شاهد ترک خوردگی و آسیب به دیوار ها و سقف نخواهید بود.

این شرکت توسط برادران کناف، کارل و آنفوس کناف در سال ۱۹۳۲ بنیان‌گذاری شد. در حال حاضر شرکت کناف با در اختیارداشتن بیش از ۱۵۰ واحد تولیدی و ۱۸۰۰۰ فعال در ۳۷ کشور جهان از جمله ایران ، یکی از بزرگترین شرکتهای بین‌المللی در صنایع ساختمان می‌باشد. از نظر بسیاری از تولیدکنندگان، کناف به عنوان جایگزینی برای رابیتس کاری و یا نسل جدید سقف کاذب شناخته می‌شود. اما در واقع کناف علاوه بر سقف کاذب امکان انواع دیوار کاذب کناف، دیوارهای جداکننده، پوششی، دکوراتیو و سقف‌های مشبک و خاص را فراهم آورده است. کاربردها سقف کاذب به عنوان پوشش نهایی در زیر سقف سازه‌ای برای پوشش تاسیسات عبوری در سقف و همچنین اجرای نور مخفی و همچنین جهت زیبایی در ساختمان‌های تجاری، اداری، مسکونی و … کاربرد دارد .

گوشه های کناف دکوری روی دیوار و خطوط راس عمودی و افقی به چه صورت تراز میشوند و تا چه میزان انحراف قابل قبوله . 1- میزان مهارت پیمانکار و از اون مهمتر کلاس کاری‌اش رو می‎سنجین. در صورتی که روی آن لایه ای گچ اعمال نشود، در معرض آسیب دیدگی قرار دارد که بهتر است لایه ای گچ با متریال مناسب روی آن کشیده شود. برای کاهش هزینه ها گاهی برخی از استانداردهای لازم در نظر گرفته نمی شود که به طور مستقیم سبب تغییر شکل ظاهری و افت کیفیت می شود. در این زیرسازی، پروفیل های F47 تنها در یک جهت نصب می گردند و در نهایت پانل به آن پیچ می شود. در برخی موارد به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم، امکان ایجاد تغییر ظاهری در سقف وجود دارد.

بخشی از آن شامل دیوار جدا کننده، دیوار پوششی، سقف کاذب مشبک، آلومینیومی و سقف کاذب یکپارچه است. از دیگر انواع آن میتوان به سقف کاذب رابیتس، آکوستیک، گریلیوم، ترکیبی، چوبی، تایل و سقف کاذب پی وی سی اشاره کرد. هر کدام از انواع سقف کاذب میتواند به عنوان دیوارپوش هم استفاده شوند.

ابتدا شبکه را با کمک آویزهای قابل تنظیم به سقف اصلی متصل می کنند، سپس تایل های گچی را درون آن قرار می دهند. نصب سقف کاذب کناف به این طریق سریع است و تعمیر و نگهداری کناف سقف از این روش بسیار آسان است. بخش اصلی ساختمان ها سقف آن ها می باشد که با مصالح اصلی پوشانده می شوند و این موضوع اگر به طراحی های متفاوت انجام شود بدون شک می تواند جلوه خاصی را به منزل شما بدهد.

مزایا و معایب سقف کاذب کناف

بنابراین کسب اطلاعات کافی در این خصوص به نصب و اجرای بهتر کناف کاری سقف کمک سقف کناف می‌کند. در ایران شرکت های کناف ایران و باتیس و کارا بیشترین سهم را در تولید و فروش گچبرگ دارند. تقریباً تمامی تولید کنندگان گچبرگ کناف در ایران تولیدات استاندارد دارند. اما برای سقف های با شکل قوسی بهتر است از گچبرگ کناف ایران استفاده شود. سازه F کناف باید به وسیله پروفیل U از سقف اصلی و با اتصال مستقیم پروفیل U به سقف کاملاً مهار شود و آویزگیری با سیم آرماتور بندی مجاز نیست. در صورتی که فاصله سقف اصلی و سقف کناف کم بود میتوان از براکت کناف استفاده کرد.

  • هم چنین از این صفحات می توان برای قسمت هایی که احتمال برخورد اجسام خارجی وجود دارد، استفاده کرد.
  • در برخی موارد به دلیل عدم رعایت استانداردهای لازم، امکان ایجاد تغییر ظاهری در سقف وجود دارد.
  • بدین صورت که زیرسازی فولادی به سقف اصلی متصل شده و سپس صفحات کناف را بر روی آن نصب می کنند.
  • سقف‌های کنافی چند برابر سبک‌تر از دیوارهای گچی هستند؛ به همین دلیل در زمان زلزله خطرات کمتری خواهند داشت.
  • در میان سقف‌های کناف دو نوع کناف ساده و دکوراتیو این دو فاکتور را در دل خود جای داده‌اند و می‌توانند انتظار معماران را به خوبی برآورده کنند.
کناف سقف قیمت کناف سقف همراه با ضمانت یکساله در شهام دیزاین

کنافکاری نسبت به گچکاری بسیار سریعتر و تمیز تر اجرا میشود و همچنین قیمت کنافکاری در مقایسه با گچکاری به مراتب ارزان تر است. قیمت تمام شده صفحه کناف ( فقط خود صفحه کناف و نه اجرای آن ) مستقیماً با یکی از این چهار نوع استاندارد در ارتباط است. تعیین نوع صفحه کناف با توجه به نوع کاربری آن کاری اصولی و علمی است که نیاز به دانش مهندسی دارد. متاسفانه برخی از کناف کاران با سو استفاده از عدم آگاهی کارفرمایان محترم و به قصد سودجویی اکثراً از صفحات کناف RG استفاده میکنند.

دسترسی به تاسیسات پشت سقف های کاذب کناف نیز به راحتی امکان پذیر است. • در صورت اسیب دیدن سقف به دلایل متعدد میتوان با اجرای سقف کاذب ان را پوشش داد و نمایی زیبا به ان بخشید. جک نگهدارنده، دستگاه برش قرقره ای و سوهان گرد از جمله اجزای مورد نیاز برای اجرا می باشد. ابزارهایی همچون گاری حمل پانل، دستگیره حمل پانل و همچنین ریسمان رنگی.