کتاب های کمک درسی دهم انسانی گاج مارکت | ketabko

ریاضی و آمار دهم انسانی سری تستیک مشاوران آموزش درسنامه کاملی دارد. آخرین تغییرات کتاب درسی ریاضی و آمار دهم انسانی در این کتاب اعمال گردیده است. فارسی دهم طالب تبار مبتکران برای دانش آموزان ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی مناسب است. کتاب های گام به گام دهم انسانی به دانش آموزان این رشته، در حل تمارینی که پاسخ آنها را بلد نیستند، کمک می‌کند و با ارائه‌ی راه‌حل‌ها مفاهیم پایه‌ای را بار دیگر به محصل پایه دهم یادآوری می‌نماید. تلاش این آثار بر این است که مثل یک دبیر با حوصله، روش حل مسائل را به دانش‌آموزان بیاموزند و ابهامات موجود در ذهن آنان را مرتفع سازند. اگر در شب‌های امتحان، با ذهنی آماده و تسلط کافی، نیاز به تعداد زیادی تمرین و مسئله دارید تا مطالعات خود را برای صبح روز بعد محک بزنید، کتاب نمونه سوالات امتحانی دهم انسانی، یک انتخاب مطمئن برای شماست.

کتاب های کمک درسی دهم انسانی گاج مارکت | ketabko

کتاب علوم و فنون ادبی دهم هدف دار مشاوران آموزش در دسته کتاب های آموزشی و حل تست قرار می گیرد. این کتاب مهارت تست زنی دانش آموزان را افزایش می دهد و در کنار آن نباید از درسنامه کاربردی اش نیز چشم پوشی کنیم. خرید کتاب کمک درسی با تخفیف 50% یکی از موضوعاتی میباشد که دانش آموزان همواره به دنبال تخفیف های 50 درصدی هستند که باید بگوئیم همچین موضوعی هیچوقت واقعی نبوده و اتفاق نخواهد افتاد و بیشترین تخفیف ها در سایت های بوک قرار دارد . دانش آموزان در سطوح مختلف علمی ابتدا باید نیاز خود را به کتاب کمک درسی بررسی کنند. اصلا به چه کتابی نیاز دارند؟ کدام یک از ویژگی های ذکر شده برای آن ها در الویت است؟ با چه هدفی می خواهند کتاب بخرند؟ و…. پس از نیاز سنجی نوبت به بررسی و شناسایی کتاب مورد نظرشان می رسد و اینجاست که نیاز به یک محیط مناسب برای تهیه و خرید کتاب دارند که ما در های بوک این محیط را برای دانش آموزان عزیز فراهم کردیم تا بدون دغدغه به دنبال خواست خود باشند.

که توضیحات مربوط به آن را در ادامه می توانید مطالعه کنید. ریاضی و آمار دهم انسانی تست خیلی سبز درسنامه ای خلاصه اما کاربردی دارد. زبان انگلیسی دهم تست خیلی سبز کتابی آموزشی و تست محور است.

کتاب درسی عمومی زبان انگلیسی 1 متوسطه دوم پایه دهم

هزاران دلیل برای استفاده از کتاب‌های کمک درسی در کنار کتاب‌های اصلی دروس وجود دارد. اما انتخاب بهترین کتاب کمک آموزشی کاملا بستگی به شرایط و سطح علمی و توانایی دانش آموزان دارد. سایت کتاب کنکور مجموعه‌ای کامل از تمامی کتاب‌های کمک درسی برای همه‌ی رشته‌های تحصیلی را با بیشترین تخفیفات در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

کتاب تست زبان دهم مبتکران (شهاب اناری)

این کتاب را نیز مانند اکثر کتاب های تست پایه دهم درسنامه کامل و تست های پرتعداد تشکیل می دهد. علوم و فنون ادبی دهم هدف دار مشاوران آموزش 120 صفحه دارد. زبان انگلیسی دهم تست خیلی سبز دارای درسنامه ای کامل و روان است. این روزها که تمامی شرایط و امکانات برای یادگیری بهتر فراهم شده است دانش آموزان با استرس کمتری می توانند این مقاطع را پشت سر بگذارند.

  • در ادامه این مقاله بررسی دو کتاب کمک درسی پر طرفدار برای درس جامعه شناسی دهم انسانی را مشاهده خواهید خرید کتاب کمک درسی دهم انسانی کرد.
  • دانش آموزانی که در یادگیری مطالب درسی به مشکل برخورده‌اند ابتدا باید پیش از خرید هر گونه کتاب تست و تمرین از مجموعه کتاب‌های آموزش محور استفاده کنند.
  • کتاب فارسی دهم خیلی سبز کتابی با درسنامه مناسب و تست های پرتعداد است.
  • بهتر است در این باره بیشتر صحبت کنیم، دانش آموزان سال دهم با توجه به نزدیک شدن به دوران کنکور باید بدانند که سوالات بخش ادبیات به چند بخش تقسیم می شود تا بتوانند منابعی را تهیه کنند و نقاط ضعف و قوتشان را شناسایی نمایند.