کارآمدترین سیستم گرمایشی 1400 چیست؟ مجله آچاره-اخگرتابش

کارآمدترین سیستم گرمایشی 1400 چیست؟ مجله آچاره-اخگرتابش

این اسپلیت ها در بام ساختمان قرار گرفته که با پنل های اسپلیت های داخلی، دمای مطلوب محیط را فراهم مینماید. یکی از اصلی‌ترین نیازهایی است که باعث آرامش ذهن و بالا رفتن راندمان کاری می‌شود. بنابراین نباید رساندن دمای محل مورد نظر در فصل سرد سال به حد مطلوب را دست کم گرفت.

این مشکل بخاطر کم تجربگی مجری سیستم یا نادرستی طراحی سیستم می‌باشد. این درحالیست که تغییرات جزئی و کوچک را می‌توان انجام داد وبه طور کلی تغییرات در کف به ندرت انجام می‌گردد. از لحاظ ایمنی دارای سطح بالایی باشند و کار کردن با آن‌ها دشوار نباشد. با شماره های قسمت تماس با ما، تماس گرفته و سفارش خود را به صورت تلفنی به همکاران ما اعلام کنید.

  • همچنین مدل الکتریکی از سیستم گرمایشی لوکس نیز هزینه بسیار بالایی دارد.
  • سیستم گرمایشی به اشکال مختلفی از جمله پکیج، رادیاتور و بخاری وجود دارند.
  • در نهایت این شما هستید که باید با توجه به صلاح دید خود و از همه مهمتر مقدار بودجه ای که در اختیار دارید، سیستم گرمایشی خانه خود را انتخاب کنید.
  • در این گروه، سیستم های گرمایشی ساختمان های مسکونی با نام سیستم گرمایشی و خنک کننده بر اساس نیروی هوا شناخته می شوند.این سیستم های قدرتمند به ویژه برای تهویه مطبوع خانه های مدرن مناسب هستند.
با توجه به نوع کاربری که مسکونی بوده و با توجه به متراژ و شهری که پروژه در آن قرار دارد پیشنهاد ما استفاده از یک دستگاه مینی چیلر (یا همان چیلر) به همراه تعدادی فن کویل است. فن کویل ها در اتاق ها و سالن ها نصب شده و کل آنها با لوله کشی ساده آب به چیلر متصل می گردند. از نظر مصرف انرژی نیز بسیار بهینه بوده (چونکه می توان هر فن کویل را جداگانه روشن یا خاموش کرد و با هر دمای دلخواهی آن را تنظیم نمود) و تمامی پارامترهای مهم برای ایجاد شرایط آسایش مطلوب با این سیستم فراهم می گردد. شرکت ما تولید کننده انواع چیلر و مینی چیلر است و پس از تحویل دستگاه کلیه کارهای نصب و خدمات پس از فروش نیز توسط شرکت ما انجام می شود.

علت بالا و پایین رفتن فشار پکیج

پکیج به خاطر استفاده از سنسورهای هشداردهنده نسبت به سایر سیستم‌های گرمایشی ایمنی بالاتری دارد و بدون بو کار می‌کند. از طرفی چون در این سیستم هر واحد می‌تواند دمای هوا و آب گرم را مستقل از سایر واحدها تنظیم کند بهره‌وری بالاتری دارد. در ضمن آب در این سیستم هدر نمی‌رود زیرا در آشپزخانه و حمام مورد استفاده قرار می‌گیرد. امروزه در منازل عمدتا پکیج پرکاربردترین سیستم گرمایشی شرکت مهندسی اخگرتابش محسوب می گردد.

اسپلیت های مرکزی VRF

سیستم VAV از یک واحد کنترل کننده هوا مرکزی تشکیل شده است که هوا را به جعبه کنترل سیستم می‌فرستد. به صورت کلی باید بگویم که قبل از شروع فصل سرد زمستان سرویس سیستم‌های گرمایشی یکی از امور مهم است که باید انجام شود مخصوصا اگر سیستم گرمایشی شما از نوع پکیج‌ها، موتور خانه، گرمایش مرکزی و … باشد. Unit Heater یا همان واحد گرم کننده از دیگر سیستم های جدید گرمایشی ساختمان است.