چگونه Wolf Bishop بر زندان و اعتیاد غلبه کرد تا شغلی را راه اندازی کند – WP Tavern

در سال 2005، تیموتی “وولف” بیشاپ به اتهام اعتیاد به قمار در زندان آیووا در حال گذراندن دوران محکومیت خود بود.

بیشاپ گفت: «در مقطعی از زندگی‌ام بودم که می‌دانستم باید تغییر کنم، و به شدت، یا تا آخر عمرم در زندان بمانم، یا بدتر از آن… مرده‌ام». می‌دانم که خیلی دراماتیک به نظر می‌رسد، اما قسم می‌خورم که درست است. امیدوارم با وبلاگ نویسی درباره نبردم با اعتیاد، بهتر بتوانم بر آن غلبه کنم.»

بیشاپ، که خود را «ترکیبی بسیار شدید» از دوقطبی بودن و زندگی با ADHD در طیف اوتیسم توصیف می‌کند، در زندان برای مدیریت مسائل سلامت روانی و عاطفی که او را به اعتیاد به قمار سوق داده بود، دشوار بود. منابع بهداشت روانی برای زندانیان ممکن است کمیاب باشد، اما وبلاگ نویسی به او کمک کرد راهی پیدا کند.

بیشاپ گفت: “وقتی 25 ساله بودم، شرط بندی کردم که نمی توانستم پوشش بدهم.” من با یک اراذل محلی در یک بازی بیسبال نیمه حرفه ای محلی بین زنبورهای برلینگتون و کلینتون لومبرکینگ قمار کرده بودم. من روی زنبورها شرط می بندم که بدون گلزنی بازی را باختند.

بیشاپ گفت: «هر شغل خوبی که برای آن درخواست می‌کردم، در ثانیه‌ای که متوجه می‌شدند من یک خلافکار سابق هستم، من را سرنگون می‌کرد. از سال 2010 تا 2015، من برای یافتن شغلی که قبض‌ها را پرداخت می‌کرد، تلاش کردم. من در فست فودهای بن بست و کارهای موقت کار می کردم.»

من 10000 دلاری که شرط کرده بودم نداشتم. وقتی به مردی که این را مدیونم گفتم، کمتر خوشحال شد. اسلحه را روی سرم گذاشت و به من گفت که اگر یک هفته دیگر پول نقدش را نداشته باشم، یک گلوله در مغزم می‌اندازم. سه روز بعد پول داشتم.»

او گفت: «تا زمانی که صحبت را باز نکنید، نمی‌توانید تغییری ایجاد کنید. بنابراین وقتی وردپرس را پیدا کردم توانستم تا حدودی ناشناس بمانم و این کار را آسان‌تر کرد. من می توانستم در مورد مبارزات و احساساتم بنویسم. جایی امن برای تخلیه ترس ها، ناامیدی ها و عصبانیت هایم داشتم. فضای امنی برای پردازش آسیب های دوران کودکی و الگوهای فکری خود ویرانگر داشتم.»

بیشاپ گفت: «ایده این بود که شرکتی داشته باشیم که همه چیز مورد نیاز یک تجارت را برای حضور آنلاین خود فراهم کند. اما تلاش برای ارائه میزبانی مدیریت شده، مراقبت مداوم، مدیریت محتوا، بازاریابی، سئو و چندین سرویس دیگر بیش از آن چیزی بود که من می توانستم انجام دهم.

او گفت: «از آنجایی که برای غلبه بر اعتیادم به قمار نیز مبارزه می‌کردم، به این فکر افتادم که وبلاگی درباره تجربه‌ام به عنوان نوعی خوددرمانی راه‌اندازی کنم. من ابتدا تایپ پد را امتحان کردم، اما آن را دوست نداشتم. کمتر از یک ماه بعد، به لطف یک افسر اصلاح و تربیت که وبلاگی برای خودش داشت، وردپرس را کشف کردم.

ولف اسقف در زندان در سال 2005، شهر راکول، IA

او گفت: «این مبارزه بود که باعث شد من این پروژه را شروع کنم. من می‌خواهم به زندانیانی که واقعاً می‌خواهند زندگی خود را تغییر دهند مهارتی بدهم که می‌تواند آنها را قادر به انجام این کار کند. اگر آنها یاد بگیرند که چگونه با وردپرس کار کنند، خواه طراحی، توسعه، سئو یا هر زمینه دیگری باشد، می توانند از برخی از چالش هایی که من با آن مواجه بودم اجتناب کنند.

این اولین برنامه در نوع خود است که هنوز در انتظار تایید نهایی است. در ابتدا او قصد داشت آن را در سیستم زندان میسوری راه اندازی کند، اما گفت که دوست دارد روزی آن را در سراسر کشور ببرد.

در اواخر سال 2022، پس از سرمایه‌گذاری بیشتر در زیرساخت‌ها، WP Octane دوباره برای ارائه میزبانی وردپرس اشتراکی کم‌هزینه که در میانه راه بین اشتراک‌گذاری‌شده و مدیریت‌شده خدمت می‌کند، چرخید.

در سال‌های بعد، بیشاپ در نقش‌های پشتیبانی مختلف کار کرده و شرکت‌های توسعه و میزبانی خود را راه‌اندازی کرده است. او اکنون در چهارمین تجارت وردپرس خود است، WP Octane، که به دنبال دو مورد شکست خورده و دو مورد که او با موفقیت ساخته و فروخته است. WP Octane در سال 2016 با نام WP Top Hat شروع به کار کرد و به سمت یک فروشگاه وردپرس یک مرحله ای طراحی شد.

اولین وبلاگ او در سپتامبر 2005 راه اندازی شد و او به مدت بیش از یک سال به صورت هفتگی پست می گذاشت.

او گفت: «در آن زمان بود که متوجه شدم غلبه بر انگ جنایتکار بودن چقدر دشوار است. مهم نیست که چقدر می‌خواستم بهتر عمل کنم و موفق شوم، ثابت شد که چالش‌برانگیزتر از آن چیزی بود که انتظار داشتم. در عرض سه ماه پس از از دست دادن شغل حداقل دستمزد به دلیل نقض آزادی مشروط به زندان بازگردانده شدم.

بیشاپ گفت: «آنها از من فرصت استفاده کردند و هزینه انتقال ما به ویرجینیا بیچ را پرداخت کردند. «در ابتدا، ما هنوز در یک چادر و سپس یک هتل زندگی می کردیم. از آنجا مسیر صعودی داشت و حرفه من به رشد خود ادامه داد.»

Wolf Bishop در حال سخنرانی در WordCamp آتلانتا در سال 2018

بیشاپ گفت: «وردپرس به من کمک کرد تا بر اعتیاد غلبه کنم. «این به من ارزش اجتماع را آموخت و اینکه اگر مایل به انجام کار هستید، مجبور نیستید به دیگران اعتماد کنید تا «اجازه دهید» موفق شوید. وردپرس به شما این امکان را می دهد که موفقیت را انتخاب کنید.


منبع: https://wptavern.com/finding-freedom-and-opportunity-with-wordpress-how-wolf-bishop-overcame-prison-and-addiction-to-launch-a-career

این جنایاتی بود که بیشاپ برای پوشش این بدهی مرتکب شد که او را به زندان فرستاد. اکنون یک حرفه ای، کارآفرین و مربی باتجربه که در WordCamp های متعددی صحبت کرده است، وردپرس را به خاطر تغییر مسیر زندگی خود و کمک به او برای یافتن مکانی برای ثبات می داند.

او گفت: «من حدس می‌زنم می‌توان آن را گفتار درمانی شخصی نامید. «با نوشتن در مورد تجربیاتی که داشتم، در زندان بودن و احساسم، توانستم به شیاطین خود بپردازم و از طریق الگوهای فکری که مدام منجر به رفتارهای مخرب می شد کار کنم. من حدس می‌زنم می‌توان گفت که بیشتر شبیه یک مجله در دسترس عموم بود.»

راه اندازی یک شغل وردپرس تازه از زندان

Bishop همچنین روی یک پروژه مرتبط کار می کند – وب سایتی که فرصت های شغلی را با شرکت های وردپرس فهرست می کند که مایلند به مجرمان سابق فرصت بدهند. این پروژه هنوز در مراحل اولیه برنامه ریزی است زیرا او با کارفرمایان صحبت می کند تا آنها را برای پیوستن به این جنبش تشویق کند. تجربه او با این انجمن او را به این باور رسانده است که وردپرس چراغ امید و فرصتی برای هر کسی است که می خواهد چیزی در وب بسازد.

در سال 2015، او و همسرش با سه فرزند کوچک که در چادری در تگزاس زندگی می کردند، بی خانمان بودند. امسال بود که به او فرصتی داده شد که کار خود را در وردپرس راه اندازی کرد. به او یک نقش پشتیبانی در InMotion Hosting پیشنهاد شد.

بیشاپ گفت: «در نهایت، در اوایل سال 2022، WP Octane برای اولین بار سودآور شد. از آن زمان به بعد، ما به رشد خود ادامه دادیم، البته به آرامی.

در طول مدتی که بیشاپ در شهر راکول زندانی بود، اداره اصلاحات آیووا اجازه دسترسی محدود به اینترنت را به زندانیان داد و او به اندازه کافی خوش شانس بود که در یکی از زندان های منتخب بود. نوشتن یک وبلاگ شخصی یکی از فعالیت های مجاز بود، بنابراین بیشاپ به دنبال یک پلت فرم وبلاگ نویسی برای استفاده شد. او قبلاً بسیاری از آنها را امتحان کرده بود، زیرا از اواسط دهه 90 وارد نرم افزارهای متن باز شده بود.

بیشاپ همچنین اکنون در تلاشی جدید برای راه اندازی یک برنامه زندان سرمایه گذاری کرده است که به زندانیان مهارت های مورد نیاز برای استفاده از وردپرس را آموزش می دهد. این برنامه هنوز در مراحل اولیه خود است و تأیید اولیه را از اداره اصلاحات میسوری دریافت کرده است، که محلی است که او اکنون در 63 هکتار در اوزارکس زندگی می کند. او در حال کار بر روی تکمیل برنامه درسی است، که قبل از تایید کامل آن الزامی است. هدف آن مرحله اوایل آگوست است، بنابراین می‌تواند برای تصویب در جلسه سپتامبر به کمیته برود.

WP Octane همچنان برنامه‌های کاملاً مدیریت‌شده را با مراقبت‌های مداوم ارائه می‌کند، اما پلتفرم مشترک جدید بهتر از آنچه بیشاپ انتظار داشت، پیشرفت کرده است و اکنون تمرکز اصلی شرکت است.

توانمندسازی زندانیان و محکومان سابق برای موفقیت با مهارت های وردپرس

افسر در چند ماه گذشته یک وبلاگ داشت و به Bishop توصیه کرد که وردپرس ساده ترین و بهترین برای نیازهای او باشد. این در تابستان 2005 بود، درست چند ماه بعد وردپرس 1.5 با ویژگی جدید «صفحات»، سیستم قالب بهتر و تم پیش‌فرض کوبریک منتشر شد.

در سال 2019، درست قبل از شیوع بیماری همه گیر، او تصمیم گرفت فقط به یک میزبان وردپرس مدیریت شده با برنامه های مراقبت مداوم تبدیل شود و نام را به WP Octane تغییر داد. برای دو سال بعد، استارت‌آپ کوچک او در طول همه‌گیری همه‌گیر تلاش کرد تا پیشرفت کند، اگرچه او رشد کمی داشت.

بیشاپ گفت: “ما اجاره همه سرورها را به کسری از آنچه اکثر میزبان های مشترک دارند محدود می کنیم.” «ما ویژگی‌هایی را معرفی کردیم که به ما امکان می‌دهد از اکثر میزبان‌های مشترک بهتر عمل کنیم و به عملکرد یک میزبان مدیریت‌شده وردپرس نزدیک شویم. ما عملاً بسیاری از مشکلات معمول میزبانی مشترک مانند سندرم همسایه پر سر و صدا مخوف را حذف کرده ایم.

در ژانویه 2007، بیشاپ از زندان آزاد شد و وارد برنامه آزادی کاری شد. این نوع برنامه ها الزامات اشتغال دارند و نشان داده شده است که میزان تکرار جرم در زندان ها را کاهش می دهند.

بیشاپ گفت: «این زندگی من را نجات داد. «وقتی این را می گویم زیاد دراماتیک نیستم. اگر وردپرس نبود، یا هنوز در زندان بودم یا مرده.»

در یک لحظه متوجه شد که اگر می‌خواهد زنده بماند، از زندان خارج شود و از زندان بیرون بماند، باید تغییر کند، اما در حال مبارزه با این بود که چگونه این اتفاق بیفتد. بیشاپ در قماربازان گمنام (GA) شرکت کرد، اما خود را فردی خجالتی توصیف کرد و برایش سخت بود که با افراد دیگر در گروه باز شود.

آنچه بیشاپ در برنامه آزادی کاری در سال 2007 در مورد چالش‌هایی که زندانیان پس از زندان با آن مواجه می‌شوند، هنگامی که سرانجام در سال 2010 آزاد شد، آشکارتر شد. حتی با وجود اینکه دوران محکومیت خود را به طور کامل به پایان رسانده بود و تحت نظارت نبود، چالش‌ها همچنان باقی بود.

بیشاپ گفت زندانیان مجهز به مهارت های وردپرس تحت الحمایه کارفرمایانی که مایل به دادن فرصت به آنها نیستند، نخواهند بود، زیرا آنها مهارتی دارند که می توانند به طور مستقل از آنها استفاده کنند. اگر آنها مسیر توسعه سفارشی را طی کنند، اکثر مشتریان درخواست بررسی پس‌زمینه نمی‌کنند.

بیشاپ گفت: «زندان جایی است که امید در آن کم است. “شما باید هر دقیقه از روز مراقب پشت خود باشید. قبل از وردپرس، من در زندان با مشکلات زیادی مواجه شدم. من زمان زیادی را در سوراخ گذراندم. من چیزی نداشتم که وقت یا انرژی خود را روی آن متمرکز کنم، بنابراین جنگیدم و با یک تراشه غول پیکر روی شانه ام راه رفتم.

بیشاپ گفت: “وقتی شرکت کنندگان برنامه را کامل کردند و در نهایت از زندان خارج شدند، نمونه کارها را خواهند داشت که می توانند به مشتریان بالقوه و حتی کارفرمایان نشان دهند.” “امیدوارم که این شانس موفقیت آنها را افزایش دهد.”