چگونه یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس خود را به مشترکین ارائه دهیم

اکنون می توانید این مرحله را تکرار کنید و هر تعداد سطح عضویت را که دوست دارید ایجاد کنید. با استفاده از افزونه، می‌توانید قوانین مختلفی را تنظیم کنید و محتوای سایت خود را بر اساس نقش کاربر، قابلیت‌ها و موارد دیگر محدود کنید.

پس از راه اندازی سرویس پرداخت، مرحله بعدی اضافه کردن سطح عضویت است.

ادامه دهید و پس از ایجاد تغییرات در سطح عضویت خود، روی دکمه “انتشار” کلیک کنید.

اگر به تازگی یک وب سایت مبتنی بر اشتراک راه اندازی کرده اید، لطفاً راهنمای نهایی ما برای ایجاد یک سایت عضویت وردپرس را ببینید.

فراموش نکنید که پس از پایان کار، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

پس از آن، می توانید به آنجا بروید Adsanity » ایجاد آگهی از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید و یک تبلیغ تنظیم کنید.

adsanity ایجاد آگهی

YouTube، Hulu، و چندین پلتفرم دیگر در ازای پرداخت هزینه اشتراک اندک، تجربه بدون آگهی را ارائه می دهند.

به سادگی به ظاهر » ویجت ها از پنل مدیریت وردپرس سپس، روی دکمه «+» کلیک کنید و بلوک ویجت AdSanity Single Ad را اضافه کنید.

ابزارک های adsanity

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس خود را برای مشترکین ایجاد کنید.

نحوه ایجاد یک نسخه رایگان از سایت وردپرس برای مشترکین

چرا یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس برای مشترکین ایجاد کنیم؟

اکنون می توانید در وب سایت AdSanity در افزونه مشترک شوید. برای خرید افزونه، به سادگی روی دکمه “Checkout” کلیک کنید.

افزونه مشاهده آگهی نقش کاربر

در مرحله بعد، باید به برگه «افزونه‌ها» در تنظیمات AdSanity بروید.

نقش های کاربر را برای مخفی کردن تبلیغات اضافه کنید

با توجه به آنچه گفته شد، بیایید نگاهی به نحوه تنظیم یک طرح اشتراک و ارائه نسخه بدون آگهی از وب سایت خود بیندازیم.

ایجاد طرح های اشتراک بدون آگهی در وردپرس

اکنون، بیایید ببینیم چگونه می توانید تبلیغات را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

درج تبلیغات در وب سایت وردپرس شما

AdSanity به شما امکان می دهد انواع تبلیغات را ایجاد کنید. شما می توانید یک تبلیغ خود میزبانی راه اندازی کنید و به صورت دستی بنرها و تصاویر گرافیکی اضافه کنید.

تبلیغات به شما کمک می کند تا از وب سایت خود کسب درآمد کنید. اما می توانید برای مشاهده سایت خود بدون تبلیغات مشابه بسیاری از وب سایت های محبوب دیگر، از مشترکین حق بیمه دریافت کنید.

MemberPress دارای تم های مختلف از پیش ساخته شده برای صفحه قیمت گذاری شما است. همچنین می توانید CSS سفارشی را برای استایل جدول قیمت گذاری خود اضافه کنید.

از اینجا، به بخش «گزینه‌های گروه» بروید و برنامه‌های قیمت‌گذاری را برای نمایش در صفحه انتخاب کنید.

در مرحله بعد، باید به پایین بروید گزینه های عضویت بخش.

بهترین راه برای ایجاد اشتراک در وردپرس استفاده از MemberPress است. این بهترین افزونه عضویت وردپرس است و به شما امکان می دهد محتوا را بر اساس نقش های مختلف کاربر محدود کنید.

با استفاده از افزونه می توانید به راحتی تبلیغات بنری خود را در وردپرس درج و مدیریت کنید. به‌علاوه، افزونه «نمایش آگهی نقش کاربر» را ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد تبلیغات را از نقش‌های مختلف کاربر وردپرس مخفی کنید.

ابتدا باید افزونه AdSanity را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه ایجاد یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس برای مشترکین کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه راه اندازی یک فروشگاه آنلاین و انتخاب متخصص ما از افزونه های ضروری وردپرس برای تجارت را ببینید.

در مرحله بعد، باید یک صفحه قیمت گذاری برای برنامه های اشتراک خود راه اندازی کنید. برای شروع، به MemberPress » گروه ها و سپس روی دکمه «افزودن جدید» کلیک کنید.

اضافه کردن گروه عضویت جدید

وقتی تغییرات را انجام دادید، ادامه دهید و صفحه خود را منتشر کنید. اکنون می توانید از وب سایت خود دیدن کنید تا صفحه قیمت گذاری را در عمل مشاهده کنید.

پیش نمایش صفحه قیمت گذاری

ساده ترین راه برای مدیریت تبلیغات در وب سایت شما استفاده از افزونه AdSanity است. این بهترین افزونه مدیریت تبلیغات برای وردپرس است.

وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه «انتشار» کلیک کنید.

MemberPress با PayPal Standard، Stripe، Offline Payment و Authorize.net خارج از جعبه کار می کند. توصیه می کنیم از Stripe استفاده کنید. می توانید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا روش دلخواه خود را تنظیم کنید.

در مرحله بعد، می توانید تبلیغات خود را برای مشترکین در وردپرس با استفاده از افزونه AdSanity User Role Ad Visibility مخفی کنید.

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن بروید AdSanity » تنظیمات از داشبورد وردپرس خود و به تب مجوزها بروید.

می توانید کلید مجوز را در ناحیه حساب AdSanity خود پیدا کنید. وقتی کارتان تمام شد، فراموش نکنید که روی دکمه «ذخیره تغییرات» کلیک کنید.

پس از آن، به افزونه User Role Ad Visibility بروید و روی دکمه «اطلاعات بیشتر» کلیک کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-create-an-ad-free-version-of-wordpress-site-for-subscribers/

از اینجا، می توانید انتخاب کنید که کدام نقش های کاربر وردپرس می توانند به سطح عضویت شما دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال، ما نقش “مشترک” را برای این آموزش انتخاب می کنیم.

عضویت خود را منتشر کنید

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن بروید Adsanity » تنظیمات صفحه و به برگه «مجوزها» بروید.

در مرحله بعد، می توانید افزونه را در وب سایت خود دانلود و نصب کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از آن می توانید عنوانی را برای صفحه قیمت گذاری خود وارد کنید که به عنوان URL صفحه نیز استفاده می شود.

از اینجا، کلید را تحت عنوان AdSanity User Role Ad Visibility وارد کنید و روی دکمه «فعال کردن مجوز» کلیک کنید.

کلید مجوز افزونه را وارد کنید

به سادگی به برگه «پرداخت ها» بروید و روی دکمه «+ افزودن روش پرداخت» کلیک کنید.

تنظیمات پرداخت MemberPress

در اینجا MemberPress به شما امکان می دهد تنظیمات ثبت نام را ویرایش کنید، مجوز را تغییر دهید، جعبه قیمت را سفارشی کنید و موارد دیگر. به سادگی به برگه «پیشرفته» بروید و گزینه «Unser Roles for this Membership» را فعال کنید.

یکی از ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد آنلاین، اجرای انواع تبلیغات در وب‌سایت شماست. با این حال، بسیاری از کاربران ترجیح می دهند محتوای شما را بخوانند، ویدیوها را تماشا کنند یا در سایت شما مرور کنند بدون اینکه تبلیغات آنها را قطع کند.

ابتدا باید به آن سر بزنید AdSanity » افزونه ها از ادمین وردپرس شما

در افزونه نقش کاربر و قابلیت مشاهده مشترک شوید

آیا می خواهید نسخه ممتاز و بدون آگهی وب سایت وردپرس خود را به بازدیدکنندگان بفروشید؟

ابتدا باید افزونه MemberPress را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در اینجا، می توانید تبلیغات را از نقش های مختلف کاربران در وب سایت خود پنهان کنید.

پس از فعال شدن MemberPress، می توانید به MemberPress » تنظیمات برای پیکربندی افزونه و افزودن درگاه پرداخت.

به سادگی به MemberPress » عضویت ها صفحه و روی دکمه «افزودن جدید» کلیک کنید.

ایجاد اشتراک عضویت جدید

از سوی دیگر، می‌توانید تبلیغات را از شبکه‌های خارجی مانند Google AdSense نیز اضافه کنید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تبلیغات را برنامه ریزی کنید، یک بازه زمانی مشخص برای نمایش آنها تنظیم کنید یا آنها را به طور نامحدود اجرا کنید.

برنامه adsanity یا انتشار آگهی

یک صفحه قیمت گذاری برای نمایش طرح های اشتراک ایجاد کنید

یکی از بهترین مکان ها برای نمایش تبلیغات بنری در نوار کناری وب سایت شما. این باعث می شود تبلیغات شما بیشتر دیده شود و به شما کمک می کند تا کلیک بیشتری داشته باشید.

می‌توانید روی دکمه «+» کلیک کنید تا عضویت‌های مختلف را اضافه کنید و از قابلیت کشیدن و رها کردن برای ترتیب سفارش آنها استفاده کنید.

طرح‌های قیمت‌گذاری را برای نمایش انتخاب کنید

برای مثال، بیایید جلو برویم و نقش «مشترک» را انتخاب کنیم. به این ترتیب، کاربرانی که مشترک یک طرح عضویت پولی هستند، هیچ تبلیغی را در وب سایت شما نمی بینند.

به عنوان مثال، سایت معروف میکروبلاگینگ Tumblr با عضویت در یکی از برنامه های پولی خود، به کاربران اجازه می دهد تا یک تجربه مرور بدون آگهی را داشته باشند. به این ترتیب، می‌تواند به فروش تبلیغات به بازدیدکنندگان معمولی و پنهان کردن تبلیغات برای مشترکین ممتاز ادامه دهد.

نمونه وب سایت بدون آگهی

پس از آن، می توانید نام و توضیحاتی را برای طرح اشتراک خود در بالا وارد کنید.

پس از اتمام کار، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

اکنون می توانید با استفاده از بلوک ابزارک AdSanity یا کدهای کوتاه تبلیغات خود را در هر نقطه از وب سایت خود درج کنید.

برای جزئیات بیشتر، لطفا به راهنمای ما در مورد نحوه فروش تبلیغات در وبلاگ وردپرس خود مراجعه کنید.

نحوه مخفی کردن تبلیغات برای اعضا در وردپرس

MemberPress همچنین به شما امکان می دهد تا قیمت و انقضای طرح عضویت خود را انتخاب کنید. برای مثال، می‌توانید اشتراک یک‌باره یا پرداخت‌های مکرر را ارائه دهید.

طرح عضویت اساسی ایجاد کنید

ادامه دهید و روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید تا تبلیغات در نوار کناری وب سایت شما نمایش داده شود. یا یک منطقه آماده ویجت دیگر.

در حالی که تبلیغات می تواند به شما در ایجاد درآمد کمک کند، حذف آنها می تواند تجربه کاربری بهتری را ارائه دهد. برای داشتن بهترین های هر دو دنیا، می توانید اشتراکی ایجاد کنید که در آن افراد می توانند برای یک طرح پولی ثبت نام کنند و همه تبلیغات را از وب سایت وردپرس خود حذف کنند.

سپس کلید را وارد کرده و روی دکمه «فعال کردن مجوز» کلیک کنید. به راحتی می توانید کلید مجوز را در ناحیه حساب خود پیدا کنید.

مجوز AdSanity را فعال کنید