چگونه یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس خود را به مشترکین ارائه دهیم

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه ایجاد یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس برای مشترکین کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه راه اندازی یک فروشگاه آنلاین و انتخاب متخصص ما از افزونه های ضروری وردپرس برای تجارت را ببینید.

به عنوان مثال، سایت معروف میکروبلاگینگ Tumblr با عضویت در یکی از برنامه های پولی خود، به کاربران اجازه می دهد تا یک تجربه مرور بدون آگهی را داشته باشند. به این ترتیب، می‌تواند به فروش تبلیغات به بازدیدکنندگان معمولی و پنهان کردن تبلیغات برای مشترکین ممتاز ادامه دهد.

نمونه وب سایت بدون آگهی

اگر به تازگی یک وب سایت مبتنی بر اشتراک راه اندازی کرده اید، لطفاً راهنمای نهایی ما برای ایجاد یک سایت عضویت وردپرس را ببینید.

از سوی دیگر، می‌توانید تبلیغات را از شبکه‌های خارجی مانند Google AdSense نیز اضافه کنید. این افزونه همچنین به شما امکان می دهد تبلیغات را برنامه ریزی کنید، یک بازه زمانی مشخص برای نمایش آنها تنظیم کنید یا آنها را به طور نامحدود اجرا کنید.

برنامه adsanity یا انتشار آگهی

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس خود را برای مشترکین ایجاد کنید.

نحوه ایجاد یک نسخه رایگان از سایت وردپرس برای مشترکین

چرا یک نسخه بدون آگهی از سایت وردپرس برای مشترکین ایجاد کنیم؟

با استفاده از افزونه می توانید به راحتی تبلیغات بنری خود را در وردپرس درج و مدیریت کنید. به‌علاوه، افزونه «نمایش آگهی نقش کاربر» را ارائه می‌کند که به شما امکان می‌دهد تبلیغات را از نقش‌های مختلف کاربر وردپرس مخفی کنید.

می‌توانید روی دکمه «+» کلیک کنید تا عضویت‌های مختلف را اضافه کنید و از قابلیت کشیدن و رها کردن برای ترتیب سفارش آنها استفاده کنید.

طرح‌های قیمت‌گذاری را برای نمایش انتخاب کنید

به سادگی به برگه «پرداخت ها» بروید و روی دکمه «+ افزودن روش پرداخت» کلیک کنید.

تنظیمات پرداخت MemberPress

در مرحله بعد، می توانید افزونه را در وب سایت خود دانلود و نصب کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

YouTube، Hulu، و چندین پلتفرم دیگر در ازای پرداخت هزینه اشتراک اندک، تجربه بدون آگهی را ارائه می دهند.

MemberPress همچنین به شما امکان می دهد تا قیمت و انقضای طرح عضویت خود را انتخاب کنید. برای مثال، می‌توانید اشتراک یک‌باره یا پرداخت‌های مکرر را ارائه دهید.

طرح عضویت اساسی ایجاد کنید

اکنون می توانید این مرحله را تکرار کنید و هر تعداد سطح عضویت را که دوست دارید ایجاد کنید. با استفاده از افزونه، می‌توانید قوانین مختلفی را تنظیم کنید و محتوای سایت خود را بر اساس نقش کاربر، قابلیت‌ها و موارد دیگر محدود کنید.

از اینجا، به بخش «گزینه‌های گروه» بروید و برنامه‌های قیمت‌گذاری را برای نمایش در صفحه انتخاب کنید.

در مرحله بعد، باید به برگه «افزونه‌ها» در تنظیمات AdSanity بروید.

نقش های کاربر را برای مخفی کردن تبلیغات اضافه کنید

در اینجا MemberPress به شما امکان می دهد تنظیمات ثبت نام را ویرایش کنید، مجوز را تغییر دهید، جعبه قیمت را سفارشی کنید و موارد دیگر. به سادگی به برگه «پیشرفته» بروید و گزینه «Unser Roles for this Membership» را فعال کنید.

می توانید کلید مجوز را در ناحیه حساب AdSanity خود پیدا کنید. وقتی کارتان تمام شد، فراموش نکنید که روی دکمه «ذخیره تغییرات» کلیک کنید.

برای مثال، بیایید جلو برویم و نقش «مشترک» را انتخاب کنیم. به این ترتیب، کاربرانی که مشترک یک طرح عضویت پولی هستند، هیچ تبلیغی را در وب سایت شما نمی بینند.

با توجه به آنچه گفته شد، بیایید نگاهی به نحوه تنظیم یک طرح اشتراک و ارائه نسخه بدون آگهی از وب سایت خود بیندازیم.

ایجاد طرح های اشتراک بدون آگهی در وردپرس

پس از راه اندازی سرویس پرداخت، مرحله بعدی اضافه کردن سطح عضویت است.

یک صفحه قیمت گذاری برای نمایش طرح های اشتراک ایجاد کنید

اکنون، بیایید ببینیم چگونه می توانید تبلیغات را به سایت وردپرس خود اضافه کنید.

درج تبلیغات در وب سایت وردپرس شما

یکی از ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد آنلاین، اجرای انواع تبلیغات در وب‌سایت شماست. با این حال، بسیاری از کاربران ترجیح می دهند محتوای شما را بخوانند، ویدیوها را تماشا کنند یا در سایت شما مرور کنند بدون اینکه تبلیغات آنها را قطع کند.

AdSanity به شما امکان می دهد انواع تبلیغات را ایجاد کنید. شما می توانید یک تبلیغ خود میزبانی راه اندازی کنید و به صورت دستی بنرها و تصاویر گرافیکی اضافه کنید.

ابتدا باید به آن سر بزنید AdSanity » افزونه ها از ادمین وردپرس شما

در افزونه نقش کاربر و قابلیت مشاهده مشترک شوید

ادامه دهید و پس از ایجاد تغییرات در سطح عضویت خود، روی دکمه “انتشار” کلیک کنید.

تبلیغات به شما کمک می کند تا از وب سایت خود کسب درآمد کنید. اما می توانید برای مشاهده سایت خود بدون تبلیغات مشابه بسیاری از وب سایت های محبوب دیگر، از مشترکین حق بیمه دریافت کنید.

یکی از بهترین مکان ها برای نمایش تبلیغات بنری در نوار کناری وب سایت شما. این باعث می شود تبلیغات شما بیشتر دیده شود و به شما کمک می کند تا کلیک بیشتری داشته باشید.

MemberPress دارای تم های مختلف از پیش ساخته شده برای صفحه قیمت گذاری شما است. همچنین می توانید CSS سفارشی را برای استایل جدول قیمت گذاری خود اضافه کنید.

در مرحله بعد، می توانید تبلیغات خود را برای مشترکین در وردپرس با استفاده از افزونه AdSanity User Role Ad Visibility مخفی کنید.

در مرحله بعد، باید یک صفحه قیمت گذاری برای برنامه های اشتراک خود راه اندازی کنید. برای شروع، به MemberPress » گروه ها و سپس روی دکمه «افزودن جدید» کلیک کنید.

اضافه کردن گروه عضویت جدید

وقتی تغییرات را انجام دادید، ادامه دهید و صفحه خود را منتشر کنید. اکنون می توانید از وب سایت خود دیدن کنید تا صفحه قیمت گذاری را در عمل مشاهده کنید.

پیش نمایش صفحه قیمت گذاری

به سادگی به ظاهر » ویجت ها از پنل مدیریت وردپرس سپس، روی دکمه «+» کلیک کنید و بلوک ویجت AdSanity Single Ad را اضافه کنید.

ابزارک های adsanity

به سادگی به MemberPress » عضویت ها صفحه و روی دکمه «افزودن جدید» کلیک کنید.

ایجاد اشتراک عضویت جدید

در حالی که تبلیغات می تواند به شما در ایجاد درآمد کمک کند، حذف آنها می تواند تجربه کاربری بهتری را ارائه دهد. برای داشتن بهترین های هر دو دنیا، می توانید اشتراکی ایجاد کنید که در آن افراد می توانند برای یک طرح پولی ثبت نام کنند و همه تبلیغات را از وب سایت وردپرس خود حذف کنند.

برای جزئیات بیشتر، لطفا به راهنمای ما در مورد نحوه فروش تبلیغات در وبلاگ وردپرس خود مراجعه کنید.

نحوه مخفی کردن تبلیغات برای اعضا در وردپرس

پس از آن، می توانید به آنجا بروید Adsanity » ایجاد آگهی از داشبورد وردپرس خود استفاده کنید و یک تبلیغ تنظیم کنید.

adsanity ایجاد آگهی

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن بروید Adsanity » تنظیمات صفحه و به برگه «مجوزها» بروید.

در اینجا، می توانید تبلیغات را از نقش های مختلف کاربران در وب سایت خود پنهان کنید.

ابتدا باید افزونه MemberPress را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

در مرحله بعد، باید به پایین بروید گزینه های عضویت بخش.

ابتدا باید افزونه AdSanity را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

اکنون می توانید با استفاده از بلوک ابزارک AdSanity یا کدهای کوتاه تبلیغات خود را در هر نقطه از وب سایت خود درج کنید.

فراموش نکنید که پس از پایان کار، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

آیا می خواهید نسخه ممتاز و بدون آگهی وب سایت وردپرس خود را به بازدیدکنندگان بفروشید؟

بهترین راه برای ایجاد اشتراک در وردپرس استفاده از MemberPress است. این بهترین افزونه عضویت وردپرس است و به شما امکان می دهد محتوا را بر اساس نقش های مختلف کاربر محدود کنید.

سپس کلید را وارد کرده و روی دکمه «فعال کردن مجوز» کلیک کنید. به راحتی می توانید کلید مجوز را در ناحیه حساب خود پیدا کنید.

مجوز AdSanity را فعال کنید

پس از اتمام کار، روی دکمه “ذخیره تغییرات” کلیک کنید.

ادامه دهید و روی دکمه “به روز رسانی” کلیک کنید تا تبلیغات در نوار کناری وب سایت شما نمایش داده شود. یا یک منطقه آماده ویجت دیگر.

پس از آن، می توانید نام و توضیحاتی را برای طرح اشتراک خود در بالا وارد کنید.

پس از فعال شدن MemberPress، می توانید به MemberPress » تنظیمات برای پیکربندی افزونه و افزودن درگاه پرداخت.

MemberPress با PayPal Standard، Stripe، Offline Payment و Authorize.net خارج از جعبه کار می کند. توصیه می کنیم از Stripe استفاده کنید. می توانید دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا روش دلخواه خود را تنظیم کنید.

از اینجا، کلید را تحت عنوان AdSanity User Role Ad Visibility وارد کنید و روی دکمه «فعال کردن مجوز» کلیک کنید.

کلید مجوز افزونه را وارد کنید

پس از فعال شدن افزونه، می توانید به آن بروید AdSanity » تنظیمات از داشبورد وردپرس خود و به تب مجوزها بروید.

پس از آن می توانید عنوانی را برای صفحه قیمت گذاری خود وارد کنید که به عنوان URL صفحه نیز استفاده می شود.

اکنون می توانید در وب سایت AdSanity در افزونه مشترک شوید. برای خرید افزونه، به سادگی روی دکمه “Checkout” کلیک کنید.

افزونه مشاهده آگهی نقش کاربر

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-create-an-ad-free-version-of-wordpress-site-for-subscribers/

وقتی کارتان تمام شد، روی دکمه «انتشار» کلیک کنید.

از اینجا، می توانید انتخاب کنید که کدام نقش های کاربر وردپرس می توانند به سطح عضویت شما دسترسی داشته باشند. به عنوان مثال، ما نقش “مشترک” را برای این آموزش انتخاب می کنیم.

عضویت خود را منتشر کنید

ساده ترین راه برای مدیریت تبلیغات در وب سایت شما استفاده از افزونه AdSanity است. این بهترین افزونه مدیریت تبلیغات برای وردپرس است.

پس از آن، به افزونه User Role Ad Visibility بروید و روی دکمه «اطلاعات بیشتر» کلیک کنید.