چگونه در قالب وردپرس کدام فایل ها را ویرایش کنیم؟

ایجاد تغییرات مستقیم در قالب وردپرس شما نیز ایده بدی است. وقتی طرح زمینه خود را به روز کنید، این تغییرات ناپدید می شوند.

با کلیک بر روی نام فایل به ویرایشگر فایل پیش فرض وردپرس می روید که در آنجا می توانید آن فایل خاص را ویرایش کنید.

ویرایشگر فایل تم وردپرس

اکنون فقط باید ماوس خود را به سمت آیتم منو ببرید و منوی کشویی لیست فایل های الگوی مورد استفاده برای نمایش این صفحه نمایش داده می شود.

درک سلسله مراتب قالب وردپرس به شما درک بهتری از نحوه کار وردپرس می دهد.

قالب های وردپرس از چندین فایل مختلف تشکیل شده است. گاهی اوقات ممکن است برای مبتدیان سخت باشد که بفهمند کدام فایل ها را باید ویرایش کنند تا تغییرات خاصی در موضوع خود ایجاد کنند.

همچنین ممکن است بخواهید برگه تقلب توسعه تم وردپرس ما را ببینید یا نگاهی به کلاس های CSS تولید شده وردپرس بیندازید که می توانید از آنها برای استایل دادن به تم های خود استفاده کنید.

اگر زمانی نیاز به اضافه کردن کد به قالب وردپرس خود داشته باشید، به شما کمک می‌کند تا بفهمید کدام فایل‌ها را ممکن است نیاز به ویرایش داشته باشید.

این افزونه خارج از جعبه کار می کند و هیچ تنظیماتی برای پیکربندی وجود ندارد.

تمام تم های برتر وردپرس از بهترین شیوه های رسمی پیروی می کنند. این بدان معنی است که آنها از ساختار استاندارد فایل و قالب برای سازماندهی تمام کدها استفاده می کنند.

اگر فقط مقداری CSS اضافه می کنید، می توانید آن را به عنوان CSS سفارشی در وردپرس اضافه کنید. برای سایر تغییرات در فایل‌های تم خود، باید یک تم فرزند ایجاد کنید.

توجه داشته باشید: آیتم منوی اضافه شده توسط افزونه در نوار مدیریت برای همه کاربرانی که وارد سیستم شده اند قابل مشاهده خواهد بود و دارای پیوندی به یک سایت خارجی است. شما باید از این افزونه فقط در محیط توسعه مانند سایت استیجینگ استفاده کنید.

همانطور که گفته شد، بیایید نگاهی به نحوه یافتن آسان فایل‌ها برای ویرایش در قالب وردپرس بیندازیم.

یافتن فایل های قالب برای ویرایش در قالب وردپرس

اغلب از ما می‌پرسند که چگونه می‌توان فایل‌ها را در قالب وردپرس ویرایش کرد.

شما می توانید فایل های تم را با استفاده از هر ویرایشگر متن ساده مانند Notepad ویرایش کنید.

قالب های وردپرس از چندین فایل تشکیل شده است. اینها شامل فایل های قالب، برچسب ها و توابع قالب سفارشی، قطعات قالب، تصاویر، جاوا اسکریپت و فایل های CSS می شود.

“افزونه What The File” می تواند به شما کمک کند تا فایل های موضوعی را که باید در طرح زمینه فرزند خود کپی و ویرایش کنید، پیدا کنید.

به عنوان مثال، تمام تم های وردپرس دارای فایل های archive.php، single.php، functions.php و فایل های دیگر هستند.

برای جزئیات بیشتر، برگه تقلب کامل ما را برای سلسله مراتب قالب وردپرس برای مبتدیان ببینید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را نصب و فعال کنید چه فایل افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بفهمید کدام فایل ها را در قالب وردپرس خود ویرایش کنید.

با این حال، ما استفاده از ویرایشگر فایل وردپرس را برای ویرایش فایل‌های تم توصیه نمی‌کنیم زیرا گزینه لغو وجود ندارد.

اگر به طور تصادفی خود را در وب سایت خود قفل کنید، باید از یک سرویس گیرنده FTP برای رفع آن استفاده کنید. به همین دلیل است که توصیه می کنیم از یک سرویس گیرنده FTP یا برنامه File Manager در کنترل پنل میزبانی وردپرس خود استفاده کنید.

پس از فعال‌سازی، باید از قسمت جلویی وب‌سایت خود بازدید کنید و متوجه منوی جدید «What The File» در نوار مدیریت وردپرس خواهید شد.

چه منوی فایل

در این مقاله، ما یک راه آسان و سریع برای تشخیص اینکه کدام فایل ها را در قالب وردپرس خود ویرایش کنید، نشان خواهیم داد.

پیدا کردن فایل تم وردپرس برای ویرایش

آشنایی با فایل های قالب وردپرس

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-find-which-files-to-edit-in-wordpress-theme/

هر یک از این فایل ها به عنوان یک الگو برای نمایش یک منطقه خاص از وب سایت وردپرس شما استفاده می شود. به عنوان مثال، single.php برای نمایش پست های تک و قالب page.php برای نمایش یک صفحه استفاده می شود.