چگونه تصاویر وارونه یا برعکس شده را در وردپرس اصلاح کنیم

پیش نمایش زنده به طور خودکار به روز می شود، بنابراین می توانید با تنظیمات بازی کنید تا زمانی که از ظاهر تصویر راضی باشید.

برای چرخاندن تصویر در خلاف جهت عقربه‌های ساعت، جلو بروید و به جای آن روی دکمه «چرخش به چپ» کلیک کنید.

چرخاندن تصویر برگردانده شده در وردپرس

قبلاً تصویر را ذخیره کرده اید؟ می‌توانید با انتخاب آن تصویر و سپس کلیک بر روی دکمه «ویرایش»، دقیقاً همانطور که در بالا توضیح دادیم، تصویر اصلی را بازیابی کنید.

با این حال، این بار روی “بازیابی تصویر اصلی” کلیک کنید تا این بخش گسترش یابد. در نهایت، زمان کلیک بر روی دکمه “بازیابی تصویر” است.

بازیابی تصویر در کتابخانه رسانه وردپرس

با این حال، برخی از کاربران وردپرس همچنان تصاویر وارونه یا وارونه را در کتابخانه رسانه وردپرس می بینند.

یک تصویر برگردانده شده در کتابخانه رسانه وردپرس

هنگامی که تصاویر را از دستگاه های تلفن همراه آپلود می کنید، ممکن است گاهی اوقات این تصاویر در کتابخانه رسانه وردپرس برعکس یا وارونه ظاهر شوند. به نظر می رسد این اتفاق اغلب زمانی رخ می دهد که تصاویر را از آیفون یا سایر دستگاه های iOS آپلود می کنید.

وقتی عکس می گیرید، گوشی های هوشمند معمولاً یک مقدار جهت گیری برای آن تصویر ایجاد می کنند. این افزونه به مقدار Orientation نگاه می کند و در صورت نیاز تصویر را می چرخاند. همه اینها به طور خودکار اتفاق می افتد و در زمان و تلاش شما صرفه جویی می کند.

برای چرخاندن یا ورق زدن یک تصویر، به سادگی با کلیک بر روی آن، کتابخانه رسانه وردپرس را باز کنید کتابخانه ی رسانه در منوی سمت چپ

کتابخانه رسانه وردپرس

اگر این اتفاق در وبلاگ وردپرس شما رخ می دهد، چند راه حل وجود دارد که می توانید امتحان کنید. اگر ترجیح می دهید مستقیماً به یک روش خاص بروید، می توانید از پیوندهای زیر استفاده کنید.

روش 1. چگونه تصاویر وارونه یا برعکس شده را در کتابخانه رسانه وردپرس اصلاح کنیم

آیا می‌خواهید ابرداده‌هایی را که «چرخش تصویر ثابت» استفاده می‌کند، ببینید؟

سپس می‌توانید روی تصویر وارونه یا برگردانی که می‌خواهید بچرخانید کلیک کنید.

آیا می خواهید تصاویر وارونه یا وارونه را در وردپرس اصلاح کنید؟

اکنون می توانید مقدار Orientation را برای این تصویر ببینید. این اطلاعاتی است که Fixed Image Rotation برای رفع هر گونه عکس وارونه یا وارونه استفاده می کند.

داده های جهت یابی، در یک تصویر جاسازی شده است

برای چرخاندن یا چرخاندن تصویر، کافیست روی دکمه ویرایش تصویر کلیک کنید.

ویرایش تصویر در کتابخانه رسانه وردپرس

همچنین می توانید با استفاده از ابزارهای داخلی کتابخانه رسانه وردپرس، تصاویر را مقیاس بندی و برش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه انجام ویرایش اولیه تصویر در وردپرس را ببینید.

روش 2. چگونه تصاویر وارونه یا وارونه را در آن اصلاح کنیم وردپرس بطور خودکار

اکنون می توانید هر تصویری را از تلفن خود آپلود کنید و وردپرس در صورت نیاز آن تصویر را به طور خودکار برگرداند.

پس از اتمام کار، روی دکمه «ذخیره» در پایین تصویر کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

اگر تصاویر وارونه یا وارونه زیادی دریافت می کنید، تعمیر هر تصویر در کتابخانه رسانه وردپرس می تواند زمان بر باشد. با در نظر گرفتن این موضوع، ممکن است بخواهید تصاویر خود را به طور خودکار با استفاده از آن بچرخانید چرخش تصویر ثابت شد افزونه

پس از فعال سازی، افزونه Fixed Image Rotation به طور خودکار شروع به کار می کند و هیچ تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد.

به سادگی تصویر را در پیش نمایش باز کنید و سپس انتخاب کنید ابزارها » نمایش بازرس.

برنامه پیش نمایش در macOS

برای رفع این تصاویر در وردپرس، اولین کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی آن است چرخش تصویر ثابت شد افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

برای چرخاندن تصویر در جهت عقربه های ساعت، کافی است روی دکمه «چرخش به راست» کلیک کنید.

برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه استفاده وردپرس از فراداده، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه افزودن تگ عکس EXIF ​​در وردپرس را ببینید.

پس از چند لحظه، پیامی مبنی بر اینکه تصویر با موفقیت بازیابی شد را مشاهده خواهید کرد.

از نسخه 5.3، وردپرس به ابرداده های تعبیه شده در هر تصویر نگاه کرده و سپس تصویر را بر اساس آن داده ها چرخانده است. اگر وردپرس 5.3 یا بالاتر را نصب کرده اید، در بیشتر مواقع وردپرس باید به صورت خودکار عکس ها را وارونه بچرخاند یا برگرداند.

می توانید ویرایش اولیه تصویر را در قسمت مدیریت وب سایت وردپرس خود انجام دهید، از جمله چرخاندن تصاویر یا چرخاندن آنها به صورت عمودی. این به شما امکان می دهد تصاویر وارونه یا برعکس شده را در وردپرس بدون نیاز به نصب هیچ پلاگین اضافی اصلاح کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه تصاویر وارونه یا وارونه را در وردپرس اصلاح کنید.

چگونه تصاویر وارونه یا وارونه را در وردپرس تعمیر کنیم

چرا وردپرس تصاویر را وارونه یا برعکس نشان می دهد؟

برای انجام این کار، به سادگی بر روی دکمه “Flip vertical” کلیک کنید.

چرخاندن یک تصویر وردپرس به صورت عمودی

بسیاری از برنامه های ویرایش نرم افزار به شما امکان می دهند متادیتای تصویر را بررسی کنید. برای مثال، می‌توانید اطلاعات جهت تصویر را با استفاده از برنامه Mac Preview بررسی کنید.

گزینه دیگر این است که تصویر را به صورت عمودی برگردانید.

اکنون وردپرس برخی از تنظیمات اولیه را نشان می دهد که می توانید از آنها برای ویرایش تصویر استفاده کنید، مانند افزودن ویژگی های عنوان به تصاویر در وردپرس یا افزودن متن جایگزین تصویر.

در پنجره ای که ظاهر می شود، روی زبانه “عمومی” کلیک کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه تصاویر وارونه یا برعکس شده را در وردپرس اصلاح کنید. همچنین ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه یک فید عکس اینستاگرام سفارشی در وردپرس ایجاد کنید، یا لیست رایج ترین خطاهای وردپرس و نحوه رفع آنها را بررسی کنید.

اگر هنگام ویرایش تصویر مرتکب اشتباه شدید، می‌توانید به سادگی روی دکمه Undo کلیک کنید تا هر تغییر را لغو کنید تا زمانی که از ظاهر تصویر راضی باشید.

دکمه «لغو» در کتابخانه رسانه وردپرس

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-fix-upside-down-or-flipped-images-in-wordpress/