چگونه به کاربران اجازه آپلود تصاویر در نظرات وردپرس را بدهیم

برای جلوگیری از سوء استفاده از این ویژگی، توصیه می‌کنیم دستورالعمل‌های نظری را در سایت خود اضافه کنید تا کاربران بدانند چه نوع پیوست‌هایی را می‌توانند آپلود کنند. برای مثال می‌توانید صفحه سیاست نظرات WPBeginner را بررسی کنید.

همچنین گزینه ای برای انتخاب همه کاربران وجود دارد یا فقط به کاربرانی که وارد سیستم شده اند اجازه می دهد پیوست ها را در نظرات وردپرس آپلود کنند.

انواع فایل را برای آپلود انتخاب کنید

اجازه دادن به کاربران برای آپلود تصاویر در نظرات می تواند تجربه کاربر را بیشتر تقویت کند. به عنوان مثال، بازدیدکنندگان می توانند اسکرین شات هایی از مشکلات خود را در نظرات به اشتراک بگذارند و به تیم پشتیبانی شما اطلاعات بیشتری برای حل مشکلاتشان بدهند.

آیا می خواهید به کاربران اجازه دهید تصاویر و فایل ها را در نظرات وردپرس ضمیمه کنند؟

با این کار تصویر از کامنت حذف می شود بدون اینکه بر متن نظر تاثیر بگذارد.

پس از فعال سازی، افزونه خارج از جعبه کار می کند و گزینه آپلود فایل را در قسمت نظرات وردپرس اضافه می کند.

به طور مشابه، می تواند به شروع بحث های جذاب کمک کند که در آن افراد می توانند تصاویر و میم های خنده دار را به اشتراک بگذارند. این کمک می کند نظرات شما از نظر بصری جذاب تر و خواندن آن لذت بخش تر شود.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-allow-users-to-upload-images-with-comments-in-wordpress/

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به کاربران اجازه دهید تصاویر را در نظرات وردپرس آپلود کنند.

به کاربران اجازه دهید تصاویر را در نظرات وردپرس آپلود کنند

چرا به کاربران اجازه می دهیم تصاویر را در نظرات وردپرس آپلود کنند؟

با توجه به ماهیت تصاویر، ممکن است بخواهید همه نظرات را قبل از اینکه در سایت شما ظاهر شوند تعدیل کنید. می توانید این کار را با فعال کردن نظارت بر نظرات و اطلاع دادن به کاربران هنگام تایید نظر آنها در سایت خود انجام دهید.

نظرات وردپرس یک راه عالی برای برقراری ارتباط با بازدیدکنندگان است. مردم بازخورد می‌گذارند، سؤال می‌پرسند و توصیه‌هایی ارائه می‌کنند که می‌تواند برای ایجاد برند شما و بهبود محصولات مفید باشد.

این افزونه به شما امکان می دهد حداکثر اندازه فایل آپلود را تنظیم کنید، پیوست کردن فایل ها، جاسازی پیوست ها، انتخاب اندازه تصویر پیوست و موارد دیگر را الزامی کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را نصب و فعال کنید پیوست نظر DCO افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

سپس می توانید پیوندی به متن سیاست نظر خود در فرم نظر وردپرس اضافه کنید.

تمام تصاویر آپلود شده توسط کاربران در کتابخانه رسانه وردپرس شما ذخیره می شود. اگر می خواهید تصویر آپلود شده توسط کاربر را حذف کنید، باید به آن بروید کتابخانه ی رسانه، تصویر را پیدا کنید و سپس آن را حذف کنید.

وقتی تغییرات را انجام دادید، فراموش نکنید که روی دکمه «ذخیره تغییرات» کلیک کنید.

با این اوصاف، بیایید ببینیم چگونه می توان بارگذاری تصویر را در نظرات وردپرس مجاز کرد.

به کاربران اجازه آپلود تصاویر در نظرات وردپرس را بدهید

همچنین می‌توانید با علامت زدن گزینه نوع فایل، به کاربران خود اجازه دهید انواع فایل‌های مختلف مانند سند، PDF، ارائه پاورپوینت، صفحه گسترده اکسل و موارد دیگر را ضمیمه کنند.

یا اگر وبلاگ مسافرتی دارید، اجازه دادن به تصاویر در نظرات می تواند به جمع آوری محتوای تولید شده توسط کاربر کمک کند. به عنوان مثال، کاربران می توانند تصاویری از مقاصد مورد علاقه خود، مکان هایی که بازدید کرده اند و موارد دیگر را به اشتراک بگذارند.

برای تقویت بیشتر قابلیت های رسانه در نظرات خود، می توانید پشتیبانی oEmbed را برای نظرات در وردپرس فعال کنید. این به کاربران شما این امکان را می‌دهد که ویدیوها، توییت‌ها، عکس‌های فلیکر و موارد دیگر را در کنار تصاویری که آپلود می‌کنند در یوتیوب جاسازی کنند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند یاد بگیرید چگونه به کاربران اجازه دهید تصاویر را در نظرات وردپرس آپلود کنند. همچنین ممکن است بخواهید نکات ما را در مورد دریافت نظرات بیشتر در مورد پست های وبلاگ وردپرس خود و نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین ببینید.

پس از آن، به هر صفحه پست در وبلاگ وردپرس خود بروید و یک قسمت آپلود تصویر را در قسمت نظرات مانند تصویر زیر مشاهده خواهید کرد:

پیش نمایش پیوست تصویر را بارگذاری کنید

تصاویر و نظرات هر دو ابزار قدرتمندی برای افزایش تعامل کاربران در سایت وردپرس شما هستند. بسته به جایگاه و مخاطب هدف سایت شما، اجازه دادن به بازدیدکنندگان برای آپلود تصاویر در نظرات می تواند به میزان قابل توجهی تعامل کاربر را در سایت شما افزایش دهد.

می توانید تنظیمات آن را با رفتن به ویرایش کنید تنظیمات » پیوست نظر DCO از داشبورد وردپرس شما.

تنظیمات پیوست نظر DCO را تغییر دهید