چگونه به راحتی یک فرم درخواست داوطلبانه در وردپرس بسازیم


آیا می خواهید یک فرم درخواست داوطلبانه در وردپرس ایجاد کنید؟

با افزودن فرم درخواست به وب سایت خود، می توانید داوطلبان بیشتری را جذب کنید و به طور خودکار اطلاعات مورد نیاز خود را از آنها جمع آوری کنید. این می تواند در وقت شما صرفه جویی کند و به شما امکان می دهد شبکه ای از افرادی بسازید که مایل به کمک هستند.

در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه یک فرم درخواست داوطلبانه عالی در وردپرس ایجاد کنید، حتی اگر قبلاً یک فرم ایجاد نکرده باشید.

چگونه یک فرم درخواست داوطلبانه عالی در وردپرس بسازیم

چرا یک فرم درخواست داوطلبانه در وردپرس ایجاد کنیم؟

بسیاری از سازمان ها به داوطلبان، به ویژه موسسات خیریه و غیرانتفاعی، متکی هستند. با این حال، رفت و آمد با داوطلبان جدید بالقوه از طریق ایمیل می تواند زمان زیادی را ببرد. بسیاری از سازمان‌های غیرانتفاعی هنوز از فرم‌های کاغذی برای استخدام کمک‌کنندگان جدید استفاده می‌کنند، که ممکن است زمان بیشتری برای پردازش آنها نیاز باشد.

با افزودن یک فرم درخواست داوطلبانه به وب سایت وردپرس خود، می توانید به راحتی به افراد بیشتری دسترسی داشته باشید که ممکن است در حال مرور سایت شما باشند و تصمیم بگیرند به شما کمک کنند.

یک فرم درخواست داوطلبانه همچنین به بازدیدکنندگان می گوید که دقیقاً چه اطلاعاتی نیاز دارید، مانند آدرس ایمیل یا شماره تلفن آنها و هر تجربه قبلی داوطلبانه. این بدان معناست که شما مجبور نیستید زمانی را صرف ایمیل‌های بعدی و تماس‌های تلفنی کنید و سعی کنید تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از یک داوطلب جدید دریافت کنید.

یک پلاگین فرم ساز خوب همچنین تمام داده های خود را در داشبورد وردپرس به شکلی منظم نشان می دهد و اعلان های ایمیل را برای پیگیری به افراد مناسب ارسال می کند.

با این گفته، اجازه دهید به شما نشان دهیم که چگونه به راحتی یک فرم درخواست داوطلبانه عالی در وردپرس ایجاد کنید، قدم به قدم.

ایجاد فرم درخواست داوطلبی در وردپرس

ساده ترین راه برای ایجاد یک فرم درخواست داوطلبانه عالی در وردپرس استفاده از آن است WPForms افزونه

WPForms بهترین افزونه فرم ساز وردپرس در بازار است. برای مبتدیان مناسب است و بیش از 5 میلیون وب سایت از آن استفاده می کنند. با WPForms می توانید به سرعت هر نوع فرم آنلاین مورد نیاز خود را با سازنده کشیدن و رها کردن آنها ایجاد کنید.

توجه داشته باشید: در این راهنما ما از WPForms Pro نسخه به این دلیل که صدها قالب فرم از پیش ساخته شده از جمله یک قالب برنامه داوطلبانه آماده دارد. اگر در بودجه هستید، یک بودجه رایگان نیز وجود دارد WPForms Lite نسخه ای که می توانید از آن استفاده کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که افزونه WPForms را نصب و فعال کنید. برای جزئیات بیشتر، لطفا راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی افزونه، باید مراجعه کنید WPForms » تنظیمات صفحه را در داشبورد وردپرس خود وارد کنید تا کلید مجوز خود را وارد کنید. می توانید این اطلاعات را در حساب کاربری خود در وب سایت WPForms پیدا کنید.

اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید، می توانید این مرحله را رد کنید.

کلید مجوز WPForms خود را وارد کنید

در مرحله بعد، باید روی آن کلیک کنید WPForms » افزودن جدید صفحه ای برای ایجاد فرم درخواست داوطلبانه خود در وردپرس.

ایجاد یک فرم درخواست داوطلبانه با WPForms

با این کار، فرم ساز کشیدن و رها کردن WPForms را باز می کنید، جایی که باید با تایپ یک نام برای فرم خود شروع کنید و سپس قالب فرم خود را انتخاب کنید.

WPForms همراه است صدها قالب از پیش ساخته شده برای کمک به شما در ساخت سریع هر نوع فرم مانند فرم تماس، فرم سفارش آنلاین، و غیره. از آنجایی که می خواهیم یک فرم درخواست داوطلب ایجاد کنیم، به سادگی “Volunteer” را در نوار جستجوی الگو تایپ کنید.

اکنون چندین الگوی فرم داوطلبانه را برای انتخاب مشاهده خواهید کرد. ما با کلیک بر روی دکمه “استفاده از الگو” “فرم استخدام داوطلب” را انتخاب می کنیم.

الگوی فرم استخدام داوطلبان WPForms

WPForms اکنون یک فرم درخواست داوطلبانه برای شما ایجاد می کند.

سپس می توانید به راحتی این فرم را برای مطابقت بهتر با نیازهای خود سفارشی کنید. برای ویرایش یا تغییر هر چیزی، به سادگی روی فیلد فرمی که می خواهید تغییر دهید کلیک کنید.

WPForms اکنون تمام تنظیماتی را که می توانید در این فیلد سفارشی کنید نشان می دهد.

ویرایش فیلد فرم استخدام داوطلب

آیا می خواهید متنی را که در این قسمت فرم ظاهر می شود تغییر دهید؟ سپس به سادگی متن را در منوی سمت چپ ویرایش کنید.

برای سفارشی کردن گزینه‌های چند گزینه‌ای موجود، فقط روی هر یک از دکمه‌های + کلیک کنید. این به شما امکان می دهد گزینه های بیشتری اضافه کنید.

افزودن فیلد به فرم استخدام داوطلب

شما به راحتی می توانید سوالات یا گزینه های بیشتری را با کلیک کردن بر روی فرم درخواست داوطلبی خود اضافه کنید افزودن زمینه برگه در منوی سمت چپ.

این همه فیلدهایی را که می‌توانید اضافه کنید، از جمله برخی گزینه‌های پیشرفته‌تر مانند فیلد «آپلود فایل» را نشان می‌دهد.

افزودن فیلدها به فرم درخواست داوطلبانه WPForms

فیلد “آپلود فایل” به داوطلبان امکان می دهد فایلی را در کنار درخواست خود ارسال کنند. برای مثال، ممکن است یک کپی از رزومه یا رزومه آنها را بخواهید. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه ایجاد فرم آپلود فایل در وردپرس را ببینید.

ممکن است بخواهید برخی از فیلدها را الزامی کنید، مانند فیلدی که متقاضیان می توانند آدرس ایمیل خود را تایپ کنند. اگر یک فیلد را اجباری کنید، بازدیدکنندگان نمی توانند فرم را بدون پر کردن این فیلد ارسال کنند.

برای اجباری کردن یک فیلد، کافی است برای انتخاب آن فیلد کلیک کنید. سپس در منوی سمت چپ، روی نوار لغزنده “لازم” کلیک کنید تا آن را از خاکستری به آبی تبدیل کنید.

علامت گذاری یک فیلد به عنوان مورد نیاز

شما و داوطلبانتان به راحتی می توانید ببینید که کدام فیلدها مورد نیاز است زیرا یک ستاره قرمز کوچک در کنار برچسب فیلد دارند.

هنگامی که از ظاهر فرم درخواست داوطلبی خود راضی هستید، روی “تنظیمات” در منوی سمت چپ کلیک کنید.

در برگه تنظیمات «عمومی»، می‌توانید تنظیمات مربوط به فرم‌های مختلف مانند متن دکمه ارسال، راه‌اندازی حفاظت از هرزنامه و موارد دیگر را تغییر دهید.

تنظیمات فرم WPForms

WPForms به عنوان راه حل پیشرو در ساخت فرم وردپرس، دارای تنظیمات پیشرفته ضد هرزنامه است تا به شما در کاهش هرزنامه فرم کمک کند.

می‌توانید ببینید که به‌طور پیش‌فرض در زیر نوار لغزنده «فعال کردن محافظت ضد هرزنامه» فعال می‌شود. توصیه می کنیم این هانی پات را فعال نگه دارید، مگر اینکه بخواهید از شکل دیگری برای جلوگیری از هرزنامه استفاده کنید.

تنظیمات فرم ضد هرزنامه WPForms

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه WPForms چگونه می تواند از سایت شما در برابر هرزنامه محافظت کند، لطفاً راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه مسدود کردن هرزنامه فرم تماس در وردپرس را ببینید.

تنظیم اعلان ها و تاییدیه ها

به‌طور پیش‌فرض، هر بار که بازدیدکننده‌ای فرمی را در سایت شما ارسال می‌کند، ایمیلی حاوی تمام اطلاعاتی که او ارسال کرده است، دریافت خواهید کرد.

همچنین می توانید تمام ورودی های فرم ارسال شده خود را در داشبورد وردپرس خود نیز مشاهده کنید.

ما همچنین توصیه می‌کنیم یک ایمیل برای داوطلب ارسال کنید که تأیید کند درخواست او را دریافت کرده‌اید. برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه ارسال ایمیل های تأیید پس از ارسال فرم وردپرس را ببینید.

حتی اگر یک ایمیل اعلان ارسال می کنید، باز هم ایده خوبی است که هر بار که فردی با موفقیت فرمی را ارسال می کند، تأییدیه روی صفحه نمایش داده شود.

چند راه مختلف برای انجام این کار وجود دارد. WPForms به شما امکان می دهد یا یک پیام تأیید را در همان صفحه نشان دهید، یا می توانید کاربر را به یک صفحه تشکر سفارشی در سایت خود هدایت کنید.

شما می توانید این تنظیمات را با رفتن به تب Confirmation در پانل تنظیمات پیکربندی کنید و سپس از گزینه های Confirmation type را انتخاب کنید.

پیام تایید فرم داوطلب

بیشتر سازمان‌ها فقط از پیام پیش‌فرض استفاده می‌کنند، اما برخی ممکن است یک صفحه تشکر سفارشی ایجاد کنند، یا حتی بازدیدکننده را به تقویم رویدادهای شما هدایت کنند، بنابراین آنها می‌توانند درباره رویدادهای جمع‌آوری کمک مالی آینده شما یاد بگیرند.

وقتی از نحوه تنظیم پیام تأیید خود راضی هستید، روی دکمه «ذخیره» کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.

نکته پاداش: WPForms بهترین خدمات بازاریابی ایمیلی را ادغام می کند. اگر یک خبرنامه ایمیل دارید، WPForms اضافه کردن داوطلبان جدید خود را به این خبرنامه آسان می کند.

افزودن فرم درخواست داوطلبی به سایت شما

اکنون شما آماده هستید تا فرم خود را به وب سایت وردپرس خود اضافه کنید تا افراد بتوانند برای داوطلب شدن اقدام کنند.

با WPForms، اضافه کردن فرم خود به هر صفحه، پست یا منطقه آماده ابزارک در سایت شما آسان است.

بیشتر اوقات شما می خواهید فرم خود را در یک صفحه یا پست نشان دهید. برای انجام این کار، یا یک صفحه یا پست جدید ایجاد کنید یا یک صفحه موجود را در ویرایشگر وردپرس باز کنید.

در ویرایشگر بلاک وردپرس، روی دکمه + کلیک کنید تا یک بلوک جدید ایجاد شود. در پنجره ظاهر شده، “WPForms” را تایپ کنید تا بلوک مناسب را پیدا کنید.

سپس فقط روی بلوک ‘WPForms’ کلیک کنید تا آن را به صفحه خود اضافه کنید.

بلوک WPForms وردپرس

بعد، منوی کشویی را در بلوک WPForms باز کنید.

اکنون فهرستی از تمام فرم هایی که ایجاد کرده اید را مشاهده خواهید کرد. به سادگی ادامه دهید و روی فرم درخواست داوطلبانه کلیک کنید تا آن را به صفحه خود اضافه کنید.

افزودن فرم درخواست داوطلبانه به وب سایت وردپرسی خود

اگر از ظاهر فرم راضی هستید، می توانید صفحه را منتشر یا به روز کنید. اکنون می توانید از وب سایت خود دیدن کنید تا فرم درخواست داوطلبی خود را به صورت زنده مشاهده کنید.

همچنین ایده خوبی است که فرم خود را تست کنید تا مطمئن شوید که کار می کند. به سادگی فرم را پر کرده و ارسال کنید و بررسی کنید که پیام تأیید را می بینید. همچنین باید اعلان ایمیلی مبنی بر پر شدن فرم دریافت کنید.

اگر ایمیلی دریافت نمی کنید، ممکن است مشکلی در نحوه تنظیم ایمیل های شما در وردپرس وجود داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر، راهنمای ما در مورد نحوه رفع مشکل عدم ارسال ایمیل وردپرس را ببینید.

هنگامی که فرم خود را منتشر کردید، می توانید به WPForms » ورودی ها برای دیدن همه برنامه های داوطلبانه خود.

صفحه ورودی های WPForms

شما «رها شده» را به‌عنوان وضعیت ورودی‌هایی می‌بینید که بازدیدکننده تصمیم گرفته بدون ارسال فرم را ترک کند. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه ردیابی و کاهش ترک فرم در وردپرس را ببینید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد که چگونه یک فرم درخواست داوطلبانه عالی در وردپرس ایجاد کنید. همچنین ممکن است بخواهید از طریق راهنمای ما در مورد نحوه ردیابی بازدیدکنندگان وب سایت به سایت وردپرس خود و انتخاب متخصص ما از بهترین افزونه های وردپرس برای سازمان های غیرانتفاعی مراجعه کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/wp-tutorials/how-to-make-a-great-volunteer-application-form-in-wordpress/