چگونه به راحتی ایموجی ها را در وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید

می توانید ایموجی ها را بر اساس دسته بندی مرور کنید یا نماد شکلک ها را جستجو کنید. هنگامی که ایموجی را پیدا کردید، به سادگی ضربه بزنید تا آن را در پست خود قرار دهید.

کلیک کنید تا مطمئن شوید مکان نما در یک ناحیه متنی قرار دارد و سپس دکمه را فشار دهید Command + Control + Space کلیدها با هم

درج ایموجی در وردپرس در رایانه مک

اکنون روی دکمه Emoji ضربه بزنید تا به صفحه کلید Emoji بروید. دستگاه شما شکلک هایی را نشان می دهد که می توانید اضافه کنید.

کیبورد ایموجی iOS

آیا می خواهید پشتیبانی از ایموجی را به وبلاگ وردپرس خود اضافه کنید؟

می توانید با ضربه زدن روی دکمه ABC به صفحه کلید متنی برگردید.

نحوه غیرفعال کردن ایموجی در وردپرس

آنها از اواخر دهه 90 وجود داشتند و به تدریج توسط سیستم عامل های مختلف در وب و دستگاه های تلفن همراه سازگار شدند.

این افزونه فقط واکشی اولیه DNS ایموجی ها را در وردپرس غیرفعال می کند. این برای بهبود حریم خصوصی و سازگاری بیشتر وب سایت وردپرس با GDPR انجام می شود.

افزونه Disable Emojis عملکرد Emoji را در وردپرس غیرفعال می کند. با این حال، هنوز هم می توانید ایموجی ها را در تمام مرورگرهای وب مدرن اضافه کنید.

در صفحه کلید، روی دکمه Emoji ضربه بزنید تا به صفحه کلید Emoji بروید.

استفاده از ایموجی ها در وردپرس بسیار آسان است زیرا وردپرس دارای پشتیبانی داخلی از ایموجی است. شما می توانید از ایموجی ها در وردپرس در هر مکانی و بدون نصب هیچ پلاگین جداگانه ای استفاده کنید.

ایموجی ها نمادهای کوچک تصویری هستند که می توانند در راستای متن برای بیان احساسات و سایر عبارات استفاده شوند.

استفاده از ایموجی ها در وب

تلفن‌ها و تبلت‌های اندرویدی همچنین دارای پشتیبانی داخلی از ایموجی‌ها هستند.

وردپرس پشتیبانی از کاراکترهای ایموجی مدرن را در وردپرس 4.2 اضافه کرد. قبل از آن، برای افزودن ایموجی به وب سایت وردپرسی خود به یک افزونه ایموجی وردپرس جداگانه نیاز داشتید.

با این کار یک پنجره بازشو ظاهر می شود که در آن می توانید ایموجی ها را مرور کرده و به دنبال آن بگردید. هنگامی که ایموجی مورد نظر خود را پیدا کردید، باید دوبار کلیک کنید تا آن را در متن خود وارد کنید.

استفاده از ایموجی ها در وردپرس در iOS و iPadOS

با این کار یک پنجره بازشو ظاهر می شود که ایموجی ها را نشان می دهد. می توانید ایموجی هایی را که می خواهید استفاده کنید جستجو کنید یا آنها را مرور کنید.

همانطور که گفته شد، بیایید نحوه اضافه کردن ایموجی در وردپرس را بررسی کنیم.

استفاده از ایموجی ها در وردپرس در ویندوز

ایموجی ها از نمایش متنی حالات چهره در ارتباطات آنلاین به وجود آمده اند. در روزهای اولیه اینترنت، از متن و علائم نگارشی برای نشان دادن حالات چهره استفاده می شد و به آن شکلک می گفتند.

هنگامی که Emoji را که می خواهید استفاده کنید پیدا کردید، برای درج آن در قسمت متن کلیک کنید.

استفاده از ایموجی ها در وردپرس در مک

یک بار دیگر، باید پست، صفحه یا هر قسمت ویرایش متن دیگری را در وبلاگ وردپرس خود ویرایش کنید.

اکنون صفحه‌کلید ایموجی را می‌بینید که می‌توانید در آن جستجو یا مرور کنید تا شکلک‌هایی را که می‌خواهید اضافه کنید پیدا کنید.

کیبورد ایموجی اندروید

به سادگی پست یا صفحه ای را که می خواهید در آن ایموجی درج کنید ویرایش کنید. در ویرایشگر محتوای وردپرس، روی قسمت متن کلیک کنید و سپس آن را فشار دهید ویندوز + . کلیدهای میانبر (دوره) روی صفحه کلید شما.

افزودن ایموجی در وردپرس در رایانه های ویندوزی

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه به راحتی از ایموجی ها در وردپرس در دستگاه های مختلف استفاده کنید.

به راحتی ایموجی ها را در وردپرس اضافه و استفاده کنید

ایموجی ها چیست؟

سپس می توانید روی دکمه ABC ضربه بزنید تا به صفحه کلید متنی برگردید.

استفاده از ایموجی ها در وردپرس در اندروید

می‌توانید پشتیبانی از Emoji را در وردپرس با استفاده از ایموجی ها را غیرفعال کنید افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

به سادگی پست وردپرس یا صفحه ای را که می خواهید از ایموجی ها استفاده کنید ویرایش کنید. در صفحه ویرایش، روی یک قسمت متن ضربه بزنید و صفحه کلید اصلی دستگاه شما ظاهر می شود.

به تدریج، این به نمایش گرافیکی آن عبارات تبدیل شد. آنها با نام های مختلفی شکلک، شکلک، توموجی و غیره خوانده می شدند.

به سادگی روی ایموجی ضربه بزنید تا آن را به پست وردپرس خود اضافه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما در یادگیری نحوه استفاده از پشتیبانی Emojis در وردپرس کمک کرده باشد. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای مبتدیان ما برای میانبرهای صفحه کلید وردپرس را ببینید یا انتخاب ما از مفیدترین افزونه های وردپرس را برای همه وب سایت ها ببینید.

اگر روی وب‌سایت وردپرسی خود با استفاده از آیفون یا آی‌پد کار می‌کنید، می‌توانید به راحتی به صفحه‌کلید ایموجی دستگاه خود بروید تا ایموجی اضافه کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-add-emoji-support-to-your-wordpress-blog/

به سادگی در دستگاه iOS یا iPad خود وارد وردپرس شوید. پست یا صفحه‌ای را که می‌خواهید در آن از شکلک‌ها استفاده کنید ویرایش کنید و روی قسمت متن ضربه بزنید. اکنون صفحه کلید بومی را روی صفحه نمایش خواهید دید.

دکمه ایموجی در iOS