چگونه به‌روزرسانی‌های خودکار وردپرس را بهتر مدیریت کنیم؟


آیا به دنبال راهی برای مدیریت خودکار به‌روزرسانی‌های وردپرس هستید؟

به روز رسانی ها برای امنیت و ثبات سایت وردپرس شما مهم هستند.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه بروزرسانی های خودکار وردپرس را بهتر مدیریت کنید.

چگونه به‌روزرسانی‌های خودکار وردپرس را بهتر مدیریت کنیم؟

چرا به آپدیت های خودکار بهتر در وردپرس نیاز دارید؟

به روز نگه داشتن وب سایت وردپرس شما بسیار مهم است. همین امر در مورد همه افزونه ها و تم های نصب شده در وب سایت شما صدق می کند. برای دریافت ویژگی‌ها و اصلاحات جدید، باید به‌روزرسانی‌هایی را برای هسته، تم‌ها و افزونه‌های وردپرس نصب کنید.

در راهنمای ما بیشتر بدانید که چرا باید همیشه از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید.

زمانی که یک نسخه امنیتی یا جزئی در دسترس باشد وردپرس به طور خودکار خود را به روز می کند. همچنین می‌توانید به‌روزرسانی‌های خودکار را برای نسخه‌های اصلی و همچنین افزونه‌ها و تم‌ها فعال کنید.

به روز رسانی های وردپرس

با این حال، ممکن است متوجه شده باشید که برخی از آنها بیشتر از بقیه به روز می شوند. بسیاری از افزونه های محبوب تقریباً هر هفته به روز می شوند.

برخی از کاربران آن را کمی آزاردهنده می‌دانند که هر زمان که وارد سیستم می‌شوند، به‌روزرسانی‌های جدیدی برای هسته وردپرس، یک یا چند افزونه یا موضوع آنها در دسترس است. وقتی چندین سایت وردپرسی را مدیریت می‌کنید، زمان‌برتر می‌شود.

به همین دلیل است که بسیاری از کاربران می‌خواهند وردپرس به‌روزرسانی‌های هسته وردپرس، افزونه‌های قابل اعتماد و تم‌ها را به‌طور خودکار نصب کند. اما در حالی که اکنون وردپرس به شما امکان می دهد این کار را بدون افزونه انجام دهید، هنوز کنترل کاملی بر به روز رسانی خودکار خود ندارید.

بیایید نگاهی بیندازیم که چگونه می‌توانید کنترل کامل وردپرس را در دست بگیرید و زمان صرف شده برای نصب به‌روزرسانی‌ها را به حداقل برسانید.

راه اندازی Easy Updates Manager

اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را نصب و فعال کنید مدیر به روز رسانی آسان افزونه این افزونه به شما کنترل کاملی بر سفارشی سازی به روز رسانی های خود می دهد و همچنین گزارش هایی را از آنچه که به روز می شود و چه زمانی به روز می شود نگه می دارد.

برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، باید مراجعه کنید داشبورد » گزینه های به روز رسانی صفحه ای برای راه اندازی افزونه.

فعال کردن به روز رسانی خودکار با یک پلاگین

این صفحه دسترسی سریع برای روشن یا خاموش کردن به‌روزرسانی‌های هسته وردپرس، افزونه‌ها، تم‌ها و ترجمه‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. تنظیمات پیش فرض در اینجا برای اکثر وب سایت ها به خوبی کار می کند.

ما قویاً توصیه می کنیم که هرگز به روز رسانی هسته، پلاگین یا تم وردپرس را خاموش نکنید. به طور جدی امنیت و سلامت سایت شما را به خطر می اندازد.

تنظیم به‌روزرسانی‌های خودکار برای وردپرس، افزونه‌ها و تم

Easy Updates Manager به شما امکان می دهد به سرعت به روز رسانی خودکار هسته وردپرس، افزونه ها و تم ها را از داشبورد » گزینه های به روز رسانی صفحه به سادگی روی دکمه آبی «به‌روزرسانی خودکار همه چیز» در بخش «عملکردهای پیکربندی سریع» کلیک کنید.

به روز رسانی خودکار همه چیز

این افزونه همچنین به شما این امکان را می دهد که به طور انتخابی به روز رسانی خودکار را برای پلاگین ها یا تم های خاص روشن کنید. اگر می‌خواهید به‌روزرسانی‌های خودکار را به‌طور انتخابی روشن کنید، روی دکمه‌های «انتخاب هر افزونه» و «انتخاب برای هر تم» کلیک کنید.

در مرحله بعد، به شما نشان خواهیم داد که چگونه انتخاب کنید کدام افزونه ها و تم ها به طور خودکار به روز شوند.

تنظیم به‌روزرسانی‌های خودکار برای پلاگین‌ها و تم‌های انتخابی

اگر انتخاب کرده‌اید که به‌روزرسانی‌های خودکار را برای چند افزونه به‌صورت جداگانه فعال کنید، باید به برگه «افزونه‌ها» بروید. داشبورد » گزینه های به روز رسانی صفحه

به روز رسانی خودکار را برای پلاگین های جداگانه فعال کنید

در اینجا لیستی از تمامی افزونه های نصب شده در سایت وردپرس خود را مشاهده خواهید کرد. برای به‌روزرسانی خودکار یک افزونه خاص، کافی است روی دکمه «روشن» در زیر «به‌روزرسانی‌های خودکار» کلیک کنید.

هنگامی که به برگه “موضوعات” جابجا می شوید، لیستی از تم های نصب شده در سایت خود را مشاهده خواهید کرد.

انتخاب کنید کدام تم ها به طور خودکار به روز شوند

برای تم‌هایی که می‌خواهید به‌طور خودکار به‌روزرسانی شوند، باید روی دکمه «روشن» در زیر «به‌روزرسانی‌های خودکار» کلیک کنید.

بازگشت به نسخه قبلی یک پلاگین یا تم

ناسازگاری پلاگین ها و تم ها دلیل اصلی تردید برخی از کاربران هنگام به روز رسانی است. با وجود اینکه اکثر توسعه دهندگان خوب افزونه های خود را به طور کامل آزمایش می کنند، باز هم ممکن است باگ هایی وجود داشته باشد که باعث خرابی سایت شما شود.

اولین قدمی که باید برای محافظت از وب سایت خود بردارید، نصب یک راه حل پشتیبان وردپرس است. این به شما امکان می دهد در صورت بروز مشکل، کل وب سایت خود را بازیابی کنید.

با این حال، بازیابی سایت وردپرس خود از پشتیبان گیری می تواند کار زیادی باشد. اگر می‌دانید کدام افزونه یا به‌روزرسانی تم باعث این مشکل شده است، پس راحت‌تر است که آن یک به‌روزرسانی را به عقب برگردانید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را نصب و فعال کنید WP Rollback افزونه برای جزئیات بیشتر، راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، به صفحه افزونه ها در سایت وردپرس خود بازگردید. در زیر هر پلاگین نصب شده در سایت خود یک گزینه Rollback جدید مشاهده خواهید کرد.

صفحه پلاگین ها اکنون یک پیوند بازگشتی جدید دارد

با کلیک بر روی پیوند ‘بازگشت’ به شما امکان می دهد افزونه خود را به هر نسخه قبلی که می خواهید برگردانید. همچنین می‌تواند به‌روزرسانی‌های تم را بازگرداند.

برای دستورالعمل های دقیق و گام به گام، به راهنمای ما در مورد نحوه بازگرداندن افزونه های وردپرس مراجعه کنید.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا راه بهتری برای مدیریت به روز رسانی خودکار وردپرس در سایت خود پیدا کنید. همچنین ممکن است بخواهید یاد بگیرید که چگونه ترافیک وبلاگ خود را افزایش دهید یا لیست 40 ابزار مفید ما را برای مدیریت و رشد وبلاگ وردپرس خود مشاهده کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-better-manage-automatic-wordpress-updates/