چگونه بهترین قالب وردپرس ممتاز را برای سایت خود انتخاب کنید

یک پوسته ممتاز وردپرس به شما کمک می کند تا به راحتی وب سایت هایی با کیفیت بالا بسازید. با این حال، هنوز چیزهای زیادی وجود دارد که ممکن است بخواهید شخصی سازی کنید، اما امکان پذیر نیست.

اکثر تم های ممتاز با انتخاب رنگ های نامحدود و ابزارهای داخلی برای انتخاب فونت ارائه می شوند. باید مطمئن شوید که تم ممتاز وردپرس شما از تایپوگرافی بهتری استفاده می کند.

این عناصر با هم هماهنگی و سازگاری زیبایی ایجاد می کنند که برای کاربران شما جذاب است. این نه تنها عالی به نظر می رسد، بلکه به شما کمک می کند تا به اهداف تجاری خود برسید.

جدای از آن، تم های ممتاز وب سایت وردپرس شما را منحصر به فردتر می کند زیرا تم های رایگان توسط همه استفاده می شود.

هنگامی که یک پوسته وردپرس وارد قلمرو افزونه می شود، تغییر تم ها دشوار می شود. به عنوان مثال، اگر یک پوسته وردپرس از یک نوع پست سفارشی استفاده می‌کند، تغییر به تم دیگری باعث می‌شود آن انواع پست سفارشی از منوی مدیریت حذف شوند.

از طرف دیگر، تم های وردپرس وجود دارند که دقیقاً مانند یک افزونه عمل می کنند. ارائه عملکردهای مورد نیاز برای ایجاد وب‌سایت‌های خاص، مانند تم‌های املاک و مستغلات یا تم‌های هتل.

بسیاری از تم های ممتاز دارای قالب های داخلی و پشتیبانی از پلتفرم های تجارت الکترونیک محبوب مانند WooCommerce و Easy Digital Downloads هستند.

شما باید مطمئن شوید که پول خود را در مکان مناسب سرمایه گذاری می کنید.

5. یک تم سفارشی را انتخاب کنید

کدهای کوتاه تعریف شده توسط یک موضوع نیز عملکرد خود را متوقف می کنند، که همچنین تغییر را به یک فرآیند دشوار و وقت گیر تبدیل می کند.

آیا می دانید چگونه بهترین تم را برای وب سایت وردپرس خود انتخاب کنید؟

تفاوت اصلی بین قالب‌های وردپرس و افزونه‌ها این است که تم‌ها بخش ارائه وب‌سایت شما را مدیریت می‌کنند و افزونه‌ها عملکردها را مدیریت می‌کنند.

در این مقاله به نحوه انتخاب بهترین قالب وردپرس ممتاز برای سایت خود خواهیم پرداخت.

نحوه انتخاب بهترین قالب وردپرس ممتاز برای وب سایت

تم رایگان وردپرس در مقابل قالب وردپرس ممتاز

صفحه توصیفات را در فروشگاه تم بررسی کنید یا نظرات آنها را در Google جستجو کنید. همچنین می توانید رتبه بندی هر موضوعی را در وب سایت WordPress.org مشاهده کنید و به بررسی ها نگاه کنید.

مشاهده رتبه بندی و بررسی تم ها

4. بررسی سازگاری

در مرحله دوم، برای بررسی و نظرات مشتریان به اطراف نگاه کنید. ببینید چه کسی دیگر از تم های توسعه یافته توسط آن فروشگاه یا توسعه دهنده تم خاص استفاده می کند. آیا وب‌سایت‌ها یا وبلاگ‌های بزرگی وجود دارند که از تم‌های خود استفاده می‌کنند؟

تم های رایگان وردپرس اغلب به عنوان یک پروژه پرشور ساخته می شوند، بنابراین تضمینی برای دریافت پشتیبانی یا به روز رسانی ندارید. این تم ها می توانند با نسخه های جدید وردپرس قدیمی شوند یا با افزونه های مختلف کار نکنند.

یکی از دلایل اصلی که چرا بسیاری از کاربران یک قالب وردپرس ممتاز را به یک قالب رایگان انتخاب می‌کنند این است که پشتیبانی تضمینی دریافت می‌کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/choose-premium-wordpress-theme-site/

امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تا بهترین قالب وردپرس ممتاز را برای سایت خود انتخاب کنید. همچنین ممکن است بخواهید بهترین نرم افزار طراحی وب و راهنمای نهایی SEO وردپرس را ببینید.

فقط به صفحه اصلی نگاه نکنید. به دموی تم عمیق تر بروید و بخش های دیگر را کاوش کنید. به عنوان مثال، اگر در حال ساخت یک سایت نمونه کار هستید، سپس نسخه ی نمایشی تم را برای نمونه کارها بررسی کنید. اگر می‌خواهید گواهینامه‌ها را اضافه کنید، بررسی کنید که توصیفات در نسخه نمایشی موضوع چگونه به نظر می‌رسند.

از طرف دیگر، وقتی برای یک پوسته ممتاز وردپرس هزینه می‌کنید، اسناد خوب، دسترسی به پشتیبانی و به‌روزرسانی‌های منظم دریافت می‌کنید. برخی از فروشگاه‌های تم حتی فراتر رفته و آموزش‌های ویدیویی، محتوای آزمایشی و حتی یک سرویس رایگان راه‌اندازی وبلاگ را ارائه می‌دهند.

عناصر خاصی در طراحی وجود دارد که همه طراحان خوب از آنها برای ایجاد وب سایت های زیبا استفاده می کنند. این شامل:

  • ترکیب رنگ خوب
  • تایپوگرافی عالی
  • طرح بندی تمیز
  • تصاویر زیبا

برای جزئیات بیشتر، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه ایجاد یک تم وردپرس سفارشی را ببینید.

این افزونه بلوک‌های استاندارد و پیشرفته را برای اضافه کردن تصاویر، دکمه‌ها، متن، ویدیوها، گزینه‌ها، فرم‌های تماس و موارد دیگر به موضوع شما ارائه می‌دهد.

بلوک جدید را به قالب خود اضافه کنید

این جایی است که ایجاد یک پوسته وردپرس سفارشی می تواند به شما کمک کند. آزادی و انعطاف زیادی در طرح و طراحی وب سایت شما فراهم می کند. با این حال، هزینه ایجاد یک تم سفارشی ممکن است بر اساس سطح ویژگی‌ها و گزینه‌های سفارشی‌سازی که می‌خواهید متفاوت باشد.

چرا این عمل بد تلقی می شود؟

به همین دلیل است که باید تمی را انتخاب کنید که از نظر زیبایی شناسی دلپذیر باشد و بتوان برای مدت طولانی بدون نیاز به تغییر قابل توجهی از آن استفاده کرد.

به عنوان مثال، Astra گزینه های lomanyustomization را حتی در نسخه رایگان ارائه می دهد. می توانید عناصر مختلف مانند رنگ ها، فونت ها، دکمه ها و موارد دیگر را ویرایش کنید. به علاوه، گزینه هایی برای تغییر طرح هدر و پاورقی و ویرایش ظاهر وبلاگ ها و نوار کناری شما وجود دارد.

تم خود را سفارشی کنید

برخی از این تم‌ها واقعاً مفید هستند، اما اگر از آن تم‌ها استفاده می‌کنید، باید بدانید که تغییر تم‌ها بعداً دشوار خواهد بود، زیرا ممکن است تم‌های دیگر عملکرد مشابهی نداشته باشند.

3. امنیت و عملکرد

عملکرد تم وب سایت

هنگام راه اندازی یک وبلاگ، انتخاب موضوع مناسب برای موفقیت شما بسیار مهم است. در طول این فرآیند، احتمالاً باید بین تم های رایگان وردپرس در مقابل تم های ممتاز وردپرس تصمیم بگیرید.

یک راه ساده تر و مقرون به صرفه تر استفاده از آن است SeedProd. این بهترین سازنده وب سایت وردپرس است و چندین قالب از پیش ساخته شده را ارائه می دهد.

یک تم SeedProd را انتخاب کنید

قبل از شروع به مرور برای یک موضوع ممتاز، چند لحظه وقت بگذارید و تمام ویژگی هایی را که به دنبال آن هستید یادداشت کنید. مثلا:

  • آیا به پشتیبانی تجارت الکترونیک نیاز دارید؟
  • آمادگی ترجمه برای وب سایت های غیر انگلیسی
  • آیا تم تلفن همراه پاسخگو است
  • پشتیبانی از BuddyPress یا bbPress
  • آیا افزونه های دیگری که ممکن است از آن استفاده کنید

مطمئن شوید که تعداد زیادی قالب و طرح‌بندی صفحه برای استفاده وجود دارد. صفحه اصلی، صفحات تکی، پست‌ها و بخش‌های وبلاگ را بررسی کنید تا مطمئن شوید که همگی یکسان و جذابیت طراحی دارند.

2. ویژگی ها در مقابل ارائه

ویژگی ها در مقابل ارائه

می توانید از سازنده کشیدن و رها کردن آن برای ویرایش عناصر مختلف در موضوع خود استفاده کنید.

با این حال، بازار تم ممتاز وردپرس بسیار رقابتی است و گاهی اوقات توسعه دهندگان قالب نمی توانند در برابر وسوسه افزودن قابلیت های افزونه مانند بیشتر به مضامین خود مقاومت کنند.

با این اوصاف، در اینجا چیزی است که هنگام انتخاب یک پوسته ممتاز وردپرس باید به دنبال آن باشید.

1. طراحی مدرن از نظر زیبایی

زیبایی شناسی و طراحی تم

در رقابت برای به دست آوردن مشتریان جدید، توسعه دهندگان تم می توانند راه حل های ناامن و سریعی را ادغام کنند که می تواند امنیت سایت شما را به خطر بیندازد. تعداد دیوانه کننده ویژگی ها می تواند مشکلات سرعت و عملکرد را برای شما به همراه داشته باشد.

اکنون مشکل این است که اکثر کاربران سطح مبتدی مهارت مطالعه کد را ندارند. از کجا می دانید که کد پشت یک تم ممتاز کیفیت خوبی دارد؟

هنگامی که یک موضوع را انتخاب می کنید، احتمالاً برای مدت زیادی از آن در وب سایت خود استفاده خواهید کرد. این به کاربران اجازه می دهد تا به آن عادت کنند و به راحتی محتوا را مصرف کنند.

بسیاری از مبتدیان وردپرس هنگام انتخاب یک تم ممتاز به سرعت و شیوه های کدنویسی خوب توجه نمی کنند.

ابتدا باید تم های ممتاز خود را از فروشگاه های قالب وردپرس مورد اعتماد و خوشنام خریداری کنید. برخی از فروشگاه های موضوعی که ما به آنها اعتماد داریم و توصیه می کنیم عبارتند از:

برخی از کاربران ممکن است بخواهند از veparticularlugin ها برای ایجاد وب سایت های خاص مانند تخته های شغلی و وب سایت های پرسش و پاسخ استفاده کنند. در صورت تمایل از توسعه دهندگان تم بپرسید که آیا تم آنها با یک افزونه خاص کار می کند یا خیر.

اگر تم مورد نظر شما به زبان شما موجود نیست، از توسعه‌دهنده تم بخواهید ببیند آیا ترجمه در حال انجام است یا خیر.