چگونه آدرس های ایمیل را از نظرات وردپرس صادر کنیم

با این حال، طبق دستورالعمل‌های حفظ حریم خصوصی دیجیتال، باید اجازه تماس با افرادی که در وب‌سایت شما نظر می‌دهند داشته باشید. فرم پیش‌فرض کامنت وردپرس راهی به کاربران نمی‌دهد تا به‌روزرسانی‌های ایمیل شما را انتخاب کنند، به این معنی که نمی‌توانید این افراد را به سادگی به لیست پستی خود اضافه کنید. یک راه حل آسان این است که فیلدهای سفارشی را به فرم نظر در وردپرس اضافه کنید تا هر کسی که نظری می گذارد بتواند از شما ایمیل دریافت کند.

اگر نویسنده نظر تصمیم گرفت که به‌روزرسانی‌های ایمیلی را از شما دریافت کند، می‌توانید آنها را به خبرنامه ایمیل خود اضافه کنید. سپس می توانید اخبار، نکات و به روز رسانی های مربوط به کسب و کار یا وب سایت خود را برای این افراد ارسال کنید.

ساده ترین راه برای صادر کردن آدرس های ایمیل از نظرات وردپرس خود استفاده از آن است واردات و صادرات نظرات وردپرس.

اسکرین شات زیر نمونه ای از این که چگونه ممکن است در وب سایت شما به نظر برسد را نشان می دهد.

نمونه ای از فرم نظر سفارشی

به‌طور پیش‌فرض، افزونه تمام داده‌های هر نظر را صادر می‌کند، بنابراین معمولاً می‌خواهید تیک اطلاعاتی را که نیاز ندارید بردارید. به عنوان مثال، اگر به آدرس IP نویسنده علاقه ندارید، می توانید برای برداشتن علامت کادر comment_author_ip کلیک کنید.

ساخت فرم نظر صادرات

همچنین می توانید نظرات را فقط از یک پست خاص صادر کنید. به عنوان مثال، ممکن است در حال برگزاری یک جایزه یا مسابقه باشید که در آن هرکسی که در مورد یک پست خاص نظر می دهد، در قرعه کشی جایزه شرکت می کند.

برای تعیین محدودیت زمانی، به بخش «تاریخ» بروید. سپس می توانید بر روی هر فیلد تاریخ کلیک کنید و سپس تاریخ شروع و پایان را از پنجره بازشو تقویم انتخاب کنید.

فیلتر کردن صادرات نظرات وردپرس

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید آدرس های ایمیل را از قسمت نظرات وردپرس صادر کنید.

چگونه آدرس های ایمیل را از نظرات وردپرس صادر کنیم

چرا آدرس های ایمیل را از نظرات وردپرس صادر کنیم؟

همچنین ممکن است برخی از سایت‌ها وجود داشته باشند که از قبل اجازه داشته باشید برای هر کسی که در مورد محتوای شما نظر می‌دهد ایمیل ارسال کنید. این اغلب شامل وبلاگ های خصوصی وردپرس مانند یک وب سایت کلاس درس یا یک وبلاگ خانوادگی است. در این مورد، صادر کردن فهرست آدرس‌های ایمیل ساده‌تر از درخواست اطلاعات تماس از هر فرد است.

پس از انجام این کار، به بخش “ستون ها” بروید که تمام اطلاعاتی را که می توانید در صادرات وارد کنید فهرست می کند.

برای محدود کردن صادرات به یک صفحه خاص، روی کادر کنار «مقالات» کلیک کنید و سپس هر پستی را از لیست انتخاب کنید.

فیلتر کردن صادرات نظرات وردپرس

با این گفته، ممکن است بخواهید نظراتی را که افزونه صادر می کند فیلتر کنید. یک گزینه این است که فقط نظراتی را صادر کنید که در یک بازه زمانی خاص ارسال شده اند.

به طور پیش فرض، این افزونه داده ها را از تمام نظراتی که افراد در وب سایت شما ارسال کرده اند صادر می کند.

بسته به سایت شما، این ممکن است اطلاعات زیادی برای مطالعه شما باشد.

افرادی که در سایت شما نظر می دهند در حال حاضر با محتوای شما درگیر شده اند و این باعث می شود که آنها مخاطب مناسبی برای بازاریابی ایمیلی یا هدف گذاری مجدد تبلیغات باشند. تا زمانی که مجوزهای مناسب را دریافت کنید، می توانید این کاربران را با صادرات اطلاعات تماس آنها هدف قرار دهید.

این به شما امکان می‌دهد تا یک لیست پستی بدون نقض قوانین مهم حریم خصوصی مانند GDPR ایجاد کنید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/plugins/how-to-export-email-addresses-from-wordpress-comments/

برای شروع، باید افزونه را نصب و فعال کنید. اگر به کمک نیاز دارید، لطفاً راهنمای ما در مورد نحوه نصب افزونه وردپرس را ببینید.

یکی دیگر از کاربردهای آدرس های ایمیل صادراتی شما، هدف گذاری مجدد تبلیغات فیس بوک است. فیس بوک به شما امکان می دهد لیستی از آدرس ایمیل را آپلود کنید تا بتوانید فقط آن کاربران را با کمپین تبلیغاتی خود هدف قرار دهید.

آیا یک فیلد انتخاب سفارشی به فرم نظر اضافه کردید؟ سپس مطمئن شوید که کادر comment_meta را علامت بزنید تا بتوانید ببینید آیا نویسنده به‌روزرسانی‌های ایمیل را دریافت کرده است یا خیر.

صادرات متا داده های سفارشی از نظرات وردپرس

این افزونه به شما امکان می دهد اطلاعات مختلفی را از بخش نظرات وردپرس از جمله آدرس های ایمیل و هر متا داده ای که از طریق یک فیلد سفارشی اضافه شده است صادر کنید.

سپس می توانید آدرس های ایمیل را از این پست صادر کنید و برنده خود را انتخاب کنید.

در مرحله بعد، فایل را با استفاده از هر برنامه یا برنامه ای که از فرمت CSV پشتیبانی می کند، مانند Microsoft Excel یا Google Sheets باز کنید، همانطور که در زیر مشاهده می کنید.

چگونه آدرس های ایمیل را از نظرات وردپرس صادر کنیم

اکنون می توانید نظرات را بر اساس اینکه آیا این افراد برای دریافت ایمیل انتخاب کرده اند یا خیر فیلتر کنید.

چگونه از آدرس های ایمیل صادراتی خود بیشترین بهره را ببرید

هنگامی که شخص نظر خود را پست می کند، پاسخ او به عنوان متا داده های نظر اضافه می شود. سپس می‌توانید متا داده‌ها را همراه با آدرس ایمیل صادر کنید و ببینید آیا مجوز ارسال ایمیل به آن شخص را دارید یا خیر.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا یاد بگیرید چگونه آدرس های ایمیل را از نظرات وردپرس صادر کنید. همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما در مورد نحوه اجازه ثبت نام کاربر در سایت وردپرس خود و بهترین افزونه های فرم تماس را بررسی کنید.

پس از صادرات آدرس های ایمیل از نظرات وردپرس خود، چند راه مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.

در تصویر زیر می‌توانید نمونه‌ای از صفحه‌گسترده را مشاهده کنید که شامل یک نویسنده نظر است که دریافت به‌روزرسانی‌های ایمیل را انتخاب کرده است و یک نویسنده که نمی‌خواهد هیچ پیامی از شما دریافت کند.

فهرستی از آدرس‌های ایمیل صادر شده

افزونه اکنون تمام آدرس‌های ایمیل را صادر می‌کند و می‌توانید آن فایل CSV را دانلود کنید.

چند دلیل مختلف وجود دارد که ممکن است بخواهید آدرس های ایمیل را از نظرات وردپرس صادر کنید، اما رایج ترین آنها ایجاد یک لیست ایمیل است.

پس از فعال سازی، به نظرات » نظرات Im-Ex.

افزونه واردات و صادرات نظرات وردپرس

می‌توانید هر کادری را که می‌خواهید علامت بزنید یا علامت آن را بردارید. با این حال، از آنجایی که می‌خواهیم فهرستی از آدرس‌های ایمیل را صادر کنیم، مهم است که کادر comment_author_email را علامت بزنید.

با در نظر گرفتن این موضوع، بیایید ببینیم چگونه می توانید آدرس های ایمیل را از نظرات وردپرس صادر کنید.

چگونه آدرس های ایمیل را از نظرات وردپرس صادر کنیم

همچنین می توانید کاربرانی را در CRM خود اضافه کنید تا به طور منظم ارتباط شخصی برای ایجاد شبکه خود انجام دهند.

آیا می خواهید آدرس ایمیل را از نظرات وردپرس خود صادر کنید؟

وقتی از نحوه تنظیم صادرات راضی هستید، ادامه دهید و روی دکمه صادرات نظرات کلیک کنید.