چسب بتون خرید چسب بتون برای افزایش ملات و بتون و کاشی و سرامیک

چسب بتون خرید چسب بتون برای افزایش ملات و بتون و کاشی و سرامیک

از چسب بتن برای چسباندن فلز به بتن، تثبیت معابر در حال فرو ریختن، جلوگیری از ترک در بتن، آب‌بندی بتن و… استفاده می‌شود. در واقع هر کاری که باشد، یک چسب وجود دارد که به شما در ترمیم و تعمیر آن کمک کند. استفاده از این ماده، مقداری از نیاز آبی ملات یا بتن را کم می‌کند.

بیشترین مقدار مصرف چسب بتن در تعمیرات بتن های فرسوده است.در ترمیم بتن هایی .برای افزایش چسبندگی بتن به بافت قدیمی از چسب های بتن استفاده می شود. بهترینچسب بتن به دلیل خاصیت ضد آب در نماسازی روی بتن قدیمی و آب بندی استفاده می شود. این چسب‌ها محلول‌های کلوئیدی از پلیمرهای مختلف در آب هستند، چسب بتن آب بندی مایع غلیظ پلیمری با حالت امولسیونی است که مقاومت کششی و خمشی و همچنین دوام بتن را افزایش می‌دهند‌.

از این چسب برای آب‌بندی نیز استفاده می‌شود که از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری می‌کند. چسب بتن یکی از مواد صنعتی بسیار مهم و کاربردی در صنعت ساختمان‌سازی است. از کاربردهایی که چسب بتن در صنعت ساختمان دارد می‌توان به آب‌بندی، ترمیم بتن، افزایش مقاومت بتن، ترمیم بافت‌های قدیمی بتن، جلوگیری از ترک بتن، تقویت خواص فیزیکی و شیمیایی آن‌ها اشاره کرد. این چسب‌ها محلول‌های کلوئیدی از پلیمرهای مختلف در آب هستند که مقاومت کششی و خمشی و همچنین دوام بتن را افزایش می‌دهند‌. به طور کلی چسب‌های را می‌توان به دو تیپ چسب بتن اپوکسی و لاتکس یا پلیمری تقسیم کرد. از چسب‌های بتن برای ترمیم بتن‌، آب بندی بتن و افزایش خصوصیات شیمیایی و مکانیکی بتن ، اتصال بتن قدیم به بررسی جدید و … استفاده میشود.

روش مصرف چسب بتن آب بند Sure Add SL412

در دو نوع قابل امولسیفیه شدن و غیر قابل امولسیفیه شدن تولید می گردند. مدل اول، لایه ای با قابلیت نرم سازی و دوباره خیس کردن با آب را دارد. مدل دوم لایه نازک با مقاومت بالا نسبت به نفوذ آب، کهنگی و اشعه ماورا بنفش شناخته شده اند و به دلیل سازگاری بالا با سیمان کاربرد زیادی دارند. شاید متنوع ترین چسب بتن مدل های اپوکسی باشد که از نظر ساختار نمونه های مختلف زیادی دارد. با اینکه عموما از آنها به عنوان چسب های قدرتمند یاد می شوند اما ساختار شکننده ای دارند با این حال در بتن شیمی به گونه ای فرموله می شوند که بدون از دست دادن قدرت کششی، انعطاف پذیری بیشتری داشته باشد.

  • این مواد به سطوح خیس یا مرطوب می‌چسبند و به نوعی سخت کننده سطح بتن هستند.
  • در نظر داشته باشید که میزان ترکیب مواد با همدیگر بسیار مهم است.
  • در شرایطی که افزایش مقاومت مکانیکی مد نظر باشد، از چسب بتن استفاده می شود.
  • هر جا نیاز به آب‌بندی بتن باشد، استفاده از چسب بتن ضریب اطمینان کار را بالا می‌برد.
  • سلام وقت بخیر در رابطه با چسب های خمیری که اصلا نباید آب اضافه شود، در مورد چسب های پودری ۳۰% آب اضافه شود.

عواملی همچون مایع یا پودری بودن یا خمیری بودن چسب نیز در میزان مصرف آن مؤثر است. هر چند استفاده از چسب بتن پودری به دلیل محدودیت کاربرد در بعضی ملات‌های آماده ساختمانی یا چسباندن قطعات کمتر است. چسب بتن خواصی شبیه چسب معمولی داشته و چسبندگی لازم را جهت اتصال دو قطعه به هم فراهم می‌کند.

چسباندن بتن جدید روی بتن خشک شده