چرا وبلاگ؟ 14 مزیت وبلاگ نویسی (در سال 2023)

از طرف دیگر یک وبلاگ کار را بسیار آسان می کند. در واقع، می توانید وارد جزئیات بیشتری شوید، زمینه را اضافه کنید و محتوای متقاعدکننده تری بنویسید.

به عنوان یک فرد، شما توسط رهبران صنعت، تأثیرگذاران و علاقه مندان شناخته می شوید. این درها را به روی فرصت های زیادی باز می کند.

این باعث می شود پست های وبلاگ شما حتی برای مشتریان فعلی شما بسیار ارزشمند باشد. آن‌ها می‌توانند از مقالات وبلاگ برای اطلاع از ویژگی‌های جدیدی که ممکن است استفاده نمی‌کنند استفاده کنند.

حتی می توانید از وبلاگ خود برای فروش محتوای ممتاز با استفاده از MemberPress یا استفاده کنید دانلود آسان دیجیتال.

12. به شما کمک می کند تا بازاریابی آنلاین را یاد بگیرید

آمار بازاریابی شبکه های اجتماعی

به عنوان مثال، در اینجا چند راه برای استفاده مجدد از محتوای پست وبلاگ وجود دارد.

  • پیوند پست وبلاگ خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
  • از محتوای پست وبلاگ در خبرنامه ایمیل خود استفاده کنید
  • یک ویدیوی YouTube بر اساس محتوای پست وبلاگ بسازید
  • برای ایجاد محتوا برای TikTok، Instagram Stories و موارد دیگر، ویدیوهای YouTube را ویرایش کنید.

شما می توانید اشتیاق، مهارت ها و دانش خود را در علایق خاص خود نشان دهید. این ممکن است توجه کسب و کارهایی را به خود جلب کند که به دنبال افراد با استعدادی مانند شما هستند.

شروع کار با وبلاگ بسیار آسان است.

با این حال، وبلاگ نویسی به دلیل مزایای آن به سرعت به بخش مهمی از استراتژی بازاریابی برای مشاغل تبدیل شد.

اساساً، این فرصتی برای شماست که همزمان با تبلیغ محصولات/خدمات خود، ارزش واقعی را برای کاربران خود فراهم کنید.

11. جریان های درآمد اضافی برای کسب و کار خود ایجاد کنید

از طریق بازاریابی وابسته کسب درآمد کنید

همانطور که فرصت های مختلف برای تبلیغ هر قطعه از محتوا را بررسی می کنید، مهارت های بازاریابی بیشتری را برای دستیابی به مخاطبان جدید یاد می گیرید.

13. شراکت ها و فرصت های رشد را باز می کند

نمودار رشد

این شناخت برند زمانی که با اعتماد و اقتدار مشتری ترکیب می شود، ارزش زیادی به دارایی های دیجیتال شما می افزاید.

این نه تنها به شما کمک می کند تا برای کلمات کلیدی ثانویه با چنین قدرتی رتبه بندی کنید، حتی صفحه اصلی شما و سایر صفحات شروع به رتبه بالاتر می کنند.

9. رقابت در ترافیک جستجوی ارگانیک

رقابت را شکست دهید

افزودن یک وبلاگ به وب سایت به شما این امکان را می دهد که به طور فعال از محتوای وبلاگ در سایر کانال های بازاریابی خود استفاده کنید.

بیایید عمیق تر کاوش کنیم و به برخی از مهم ترین مزایای وبلاگ نویسی و اینکه چرا باید به راه اندازی وبلاگ فکر کنید نگاهی بیندازیم.

1. یک وبلاگ ترافیک را به وب سایت شما می آورد

افزایش ترافیک وب سایت

با این حال، با وبلاگ نویسی، می توانید محتوای بیشتری مرتبط با موضوعاتی که آنها جستجو می کنند اضافه کنید.

به عنوان مثال، فروشندگان جدید ممکن است برای ارائه قیمت بهتر یا قیمت عمده فروشی به شما مراجعه کنند، فروشگاه های کوچکتر ممکن است بخواهند محصولات شما را بفروشند، کسب و کارهای بزرگ ممکن است بخواهند به صورت منطقه ای با شما شریک شوند و موارد دیگر.

نوشتن محتوا برای یک وبلاگ دریچه ای را برای ترافیک بیشتر به وب سایت شما باز می کند و به شما این امکان را می دهد که به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید، مخاطبان بیشتری به دست آورید، و حتی کسب و کار را از برندهای معروف به دست آورید.

2. وبلاگ نویسی به شما کمک می کند تا سرنخ ها و تبدیل های بیشتری ایجاد کنید

تبدیل ترافیک به فروش

این به شما کمک می کند تا ببینید کدام کلمات کلیدی باعث کسب و کار بیشتری برای آنها می شود، و سپس می توانید ادامه دهید و محتوای خود را با هدف قرار دادن آن کلمه کلیدی ایجاد کنید.

برای جزئیات بیشتر، آموزش ما در مورد نحوه انجام تجزیه و تحلیل رقبای سئو در وردپرس را ببینید.

10. به شما امکان می دهد به مشتریان آموزش دهید

آموزش کاربران

ما به همه کاربران خود توصیه می کنیم با نظرات و سایر فعالیت های کاربران در وبلاگ خود شرکت کنند.

اینها همه روش هایی هستند که ما از محتوای WPBeginner در رسانه های اجتماعی و کانال های بازاریابی خود استفاده مجدد می کنیم و واقعاً خوب کار می کند.

4. به شما کمک می کند تا در صنعت خود اقتدار ایجاد کنید

ایجاد اقتدار

در طی یک دوره زمانی، چندین پست خواهید داشت که در چندین کلمه کلیدی رتبه اول را دارند. هر کدام از این مطالب مانند یک سرباز در ارتش شما هستند.

وبلاگ ها آهنربایی برای جذب فرصت های مشارکت برای افزایش رشد کسب و کار شما هستند.

با تمام فعالیت هایی که در وبلاگ شما انجام می شود، توجه افراد و مشاغلی را که به دنبال فرصت های سودمند متقابل هستند جلب خواهید کرد.

اغلب کاربران از ما می پرسند که چرا باید وبلاگ نویسی کنند و وبلاگ نویسی چه مزایایی دارد.

داشتن یک وبلاگ فضای زیادی برای شکست دادن رقبای خود در ترافیک جستجوی ارگانیک در اختیار شما قرار می دهد.

دوستان ما در Bluehost به کاربران WPBeginner یک نام دامنه رایگان با تخفیف سخاوتمندانه در میزبانی ارائه می دهند. اساسا، شما می توانید با تنها 2.75 دلار در ماه شروع به کار کنید.

ابتدا باید پلتفرم مناسب را انتخاب کنید. توصیه می کنیم از وردپرس که محبوب ترین پلت فرم وبلاگ نویسی در جهان است استفاده کنید.

وبلاگ شما ممکن است در نهایت شما را به سمت یافتن شغل رویایی خود هدایت کند. وبلاگ نویسی ابزاری محبوب برای ایجاد یک برند شخصی و ارتقای خدمات و مهارت های شما به صورت آنلاین است.

به عنوان مثال، اگر در حال راه اندازی فروش جمعه سیاه هستید، می توانید آن را با یک پست وبلاگ تبلیغ کنید. و سپس آن پست وبلاگ را در وب سایت خود با یک بنر هدر یا پاورقی شناور تبلیغ کنید.

یک وب سایت ایستا صفحات کمتری دارد و حتی اگر رتبه بالایی داشته باشند، باز هم محدود به مجموعه ای ثابت از کلمات کلیدی هستید.

این کاربران همچنین احتمالاً محصولات/خدمات شما را به دوستان و خانواده خود توصیه می کنند.

7. اخبار کسب و کار، اطلاعیه ها، فروش، و بیشتر را به اشتراک بگذارید

اخبار و اطلاعیه ها را به اشتراک بگذارید

برای راه اندازی وبلاگ WordPress.org، به یک نام دامنه و یک حساب میزبانی نیاز دارید.

اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفا در ما مشترک شوید کانال یوتیوب برای آموزش ویدیویی وردپرس. شما همچنین می توانید ما را در پیدا کنید توییتر و فیس بوک.
منبع: https://www.wpbeginner.com/beginners-guide/why-blog-benefits-of-blogging/

به عنوان مثال، فرض کنید شلنگ های باغبانی را در وب سایت خود می فروشید. هزاران شرکت وجود دارد که محصولات مشابهی را می فروشند و کاربران ممکن است هرگز وب سایت شما را به تنهایی پیدا نکنند.

برای ایجاد یک حضور فعال در بازاریابی، باید به طور فعال کسب و کار خود را بصورت آنلاین تبلیغ کنید.

در حال حاضر آوردن ترافیک به وب سایت خود با ایجاد یک وبلاگ بخش آسان بود. بخش پیچیده تر این است که این ترافیک را به فروش و رشد کسب و کار خود تبدیل کنید.

یک وب سایت تجاری معمولی از چند صفحه مهم تشکیل شده است. ممکن است یک صفحه اصلی، صفحات فرود برای محصولات/خدمات خود، یک صفحه تماس و چند مورد دیگر داشته باشید.

اگر به درستی سئو وردپرس را با همه در یک سئو، سپس می توانید به تدریج یک ارتش کامل از محتوا بسازید.

برای اطلاعات بیشتر به راهنمای ما در مورد اینکه وبلاگ چیست و چه تفاوتی با وب سایت دارد مراجعه کنید.

به کمک بیشتری نیاز دارید؟ راهنمای کامل مبتدیان ما را در مورد چگونگی راه اندازی وبلاگ با دستورالعمل های گام به گام ببینید.

افزودن یک وبلاگ به وب سایت به شما کمک می کند مکالمه را به وب سایت خود بیاورید. اکنون کاربران می توانند با گذاشتن نظر، اشتراک گذاری آن در رسانه های اجتماعی، نوشتن در مورد آن و موارد دیگر با پست های وبلاگ شما درگیر شوند.

افزودن یک وبلاگ فرصت های بیشتری برای گسترش مهارت های بازاریابی در اختیار شما قرار می دهد. محتوای بیشتری برای تبلیغ خواهید داشت که ممکن است برای کانال های بازاریابی بیشتر مناسب باشد.

حالا وقتی می گوییم وردپرس، منظور WordPress.org است نه WordPress.com.

بیش از 70 درصد از افرادی که امروز از وب سایت شما بازدید می کنند، دیگر هرگز آن را پیدا نخواهند کرد. به این دلیل که محتوا و اطلاعات زیادی در اینترنت وجود دارد.

در یک وب سایت ثابت معمولی، اشتراک گذاری اخبار کسب و کار، اطلاعیه ها، رویدادهای فروش و موارد دیگر دشوار است.

چه یک کسب و کار یا یک فرد، این اعتماد یک دارایی ارزشمند است. فرصت های رشد فوق العاده ای را باز خواهد کرد.

5. به شما کمک می کند تا شناخت برند را تقویت کنید

شناخت برند

وقتی مردم چند نظر در وبلاگ شما می گذارند، با برند شما ارتباط برقرار می کنند که وقتی به دنبال خرید هستند نتیجه می دهد.

می توانید آن را برای کاربران عادی خود مفیدتر کنید و یک کد کوپن ویژه به خوانندگان وبلاگ خود ارائه دهید.

8. به شما در بهبود سئوی بلند مدت کمک می کند

وردپرس و سئو

افزودن وبلاگ به شما این امکان را می دهد که به طور منظم مطالبی را در مورد موضوعات مرتبط با صنعت خود منتشر کنید. این به شما کمک می کند تا اقتدار ایجاد کنید و اعتماد کاربران را جلب کنید.

شما می توانید از این فرصت برای مقایسه محصول خود با رقبا، نمایش ویژگی های محصول، اطلاع رسانی به کاربران در مورد مزایا و موارد دیگر استفاده کنید.

موتورهای جستجو ممکن است وب سایت شما را مهم تر از هزاران وب سایت بسیار قدیمی دیگر در همان صنعت پیدا نکنند.

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بدانید چرا باید وبلاگ نویسی کنید و مزایای وبلاگ نویسی را بیاموزید. همچنین ممکن است بخواهید لیست ما از ایده های محبوب کسب و کار آنلاین را ببینید یا به راهنمای ما در مورد راه اندازی فروشگاه آنلاین با وبلاگ خود نگاهی بیندازید.

وبلاگ به شما کمک می کند هویت برند خود را تقویت کنید. این به شما فرصت های بیشتری برای استفاده از لوگوی سفارشی خود در وب سایت، نمایه های اجتماعی، نتایج جستجو و موارد دیگر می دهد.

وبلاگ ها فرصت های زیادی را برای کسب درآمد اضافی برای کسب و کار شما و کسب درآمد آنلاین با استفاده از وبلاگ وردپرس خود فراهم می کنند.

هم افراد و هم کسب و کارها از آن برای تبلیغ ایده ها، برندها، داستان ها، محصولات و موارد دیگر استفاده می کنند.

افزودن یک وبلاگ به شما این امکان را می دهد که کلمات کلیدی مرتبط را هدف قرار دهید و با نوشتن در موضوعات مختلف اما مرتبط، زمینه بیشتری را پوشش دهید.

به همین ترتیب، به عنوان یک تجارت، برند شما ارزش بیشتری پیدا می کند و اگر بخواهید در آینده کسب و کار خود را بفروشید، این وزن مورد توجه هر خریدار بالقوه ای قرار خواهد گرفت.

6. به شما کمک می کند مخاطبی جذاب بسازید

تعامل کاربر

یک وب سایت ثابت فضای زیادی برای گفتگو باقی نمی گذارد. غیر الهام‌بخش و اغلب کسل‌کننده است.

اگر به طور مداوم محتوای جدیدی را منتشر می کنید، به مکانی مناسب برای کاربران و سایر مشاغل علاقه مند به آن موضوعات تبدیل خواهید شد.

به عنوان مثال، می توانید در مورد «ابزار باغبانی سازگار با محیط زیست» یا «حفظ آب» بنویسید. همچنین می توانید راهنماهایی در مورد نحوه نگهداری چمن ها و باغ های کوچک و موارد دیگر بنویسید.

به عنوان مثال، فرصت های بیشتری برای تبلیغ پست های جدید در وب سایت های رسانه های اجتماعی پیدا خواهید کرد. همچنین محتوای مفیدتری برای درج در خبرنامه خود خواهید داشت.

این به شما کمک می کند جامعه ای در اطراف کسب و کار خود بسازید که بسیار مفید است.

افزودن یک وبلاگ به شما امکان می دهد محتوای بیشتری را منتشر کنید که به مرور زمان به شما کمک می کند ترافیک بیشتری را به وب سایت خود بیاورید.

اگر تنها چیزی که دارید یک وب سایت پنج صفحه ای باشد که محصولات/خدمات شما را به فروش می رساند، اثبات تخصص و اقتدار خود در یک موضوع دشوارتر است.

به طور مشابه، اگر خدماتی را می فروشید یا فقط برند شخصی خود را تبلیغ می کنید، وبلاگ شما ممکن است به شما کمک کند تا افراد مناسب را معرفی کنید. شما می توانید به تدریج شبکه و نفوذ خود را رشد دهید.

14. به شما کمک می کند شغل رویایی خود را پیدا کنید

کار پیدا کن

اعلان‌های فشاری را به وبلاگ خود اضافه کنید و می‌توانید پیام‌های هدفمند را برای بازدیدکنندگان وبلاگ خود ارسال کنید و آنها را به وب‌سایت خود بازگردانید.

3. به شما کمک می کند تا محتوا را برای سایر کانال های بازاریابی تغییر دهید

استفاده مجدد از محتوا

در این مقاله، در مورد اینکه چرا باید وبلاگ نویسی کنید، صحبت خواهیم کرد. و مزایای وبلاگ نویسی چیست؟

مزایای وبلاگ نویسی چیست و چرا باید وبلاگ نویسی کنید

مهمترین دلایل و مزایای یک وبلاگ

در حال حاضر 1.9 میلیارد وب سایت در جهان وجود دارد و بیش از 600 میلیون آن وبلاگ هستند. این بدان معناست که صنعت وبلاگ نویسی یک سوم وب را تشکیل می دهد.

با این حال، مشکل یک وب سایت ثابت این است که هیچ محتوای جدیدی برای اشتراک گذاری وجود ندارد.

ابزارهایی مانند OptinMonster، به شما کمک می کند یک لیست ایمیل بسازید و دنبال کننده های رسانه های اجتماعی خود را افزایش دهید.

حتی اگر کسب‌وکارها به شما کمک نمی‌کنند، می‌توانید با آنها تماس بگیرید. وبلاگ شما به شما کمک می کند علاقه، اشتیاق و تخصص خود را به شیوه ای جالب تر از یک CV ساده ببینید.

چگونه بلافاصله با وبلاگ نویسی شروع کنیم

وقتی از آنها پرسیده شد که چرا پست های وبلاگ را می خوانند، 33٪ از مردم گفتند که می خواهند چیز جدیدی یاد بگیرند.

وبلاگ نویسی از سال 1993 وجود داشته است و به یک ابزار بازاریابی ضروری برای بسیاری از مشاغل تبدیل شده است. اما آیا هنوز در عصر رسانه های اجتماعی مطرح است؟

وبلاگ ها به عنوان راهی برای افراد برای نوشتن در مورد علایق، زندگی روزمره و چیزهایی که برایشان جالب بود شروع شد. آنها مانند ژورنال ها یا خاطرات آنلاین بودند.

به عنوان مثال، می توانید با استفاده از Google AdSense تبلیغات را در پست های وبلاگ خود نمایش دهید. شما همچنین می توانید محصولات وابسته را تبلیغ کنید و با بازاریابی وابسته کسب درآمد کنید.

پس از ثبت نام برای نام دامنه و میزبانی، Bluehost به طور خودکار وردپرس را برای شما نصب می کند.

پست های وبلاگ به شما این امکان را می دهد که به مشتریان در مورد روش های مختلف استفاده از محصولات شما آموزش دهید.

تفاوت بین WordPress.org و WordPress.com را در مقایسه دقیق ما ببینید.

یک وبلاگ به شما کمک می کند ترافیک وب سایت را به سرنخ های بالقوه تبدیل کنید، آنها را به مشترکین و دنبال کنندگان رسانه های اجتماعی تبدیل کنید و به شما اجازه می دهد بعداً با آنها ارتباط برقرار کنید.

از این میان، وردپرس بیش از 43 درصد از تمام وب سایت ها را قدرت می دهد، که آن را به بهترین سازنده وب سایت و بهترین پلت فرم وبلاگ نویسی تبدیل می کند.

بخش بزرگی از تحقیقات کلمات کلیدی این است که بدانید رقابت شما برای چه کلمات کلیدی رتبه بندی می شود.