پیشنهاد جدید برای نظارت بر عملکرد خودکار برای Core WordPress – WP Tavern فراخوان می‌دهد

او گفت: «تست خودکار این نوع رگرسیون را به محض معرفی می‌گیرد و حل آن را بسیار آسان‌تر می‌کند.

Silverstein پیشنهاد می‌کند که وردپرس به سادگی با اجرای مجموعه‌ای از تست‌های خودکار روی هر commit اصلی برای مواردی مانند زمان بارگذاری و کل زمان پرس‌وجو برای تم‌های کلاسیک و بلوک، شروع کوچکی داشته باشد. در آینده، این تیم می‌تواند معیارها و معیارهای زمان‌بندی سرور اضافی را برای زمینه‌های دیگر فراتر از صفحه اصلی، مانند مدیر و پست تک پست، ثبت کند.

وردپرس Core Committer Adam Silverstein منتشر کرده است پیشنهاد برای افزودن ابزار عملکرد خودکار که نظارت مستمر را برای مسائل مربوط به عملکرد ارائه می دهد تا بتوان آنها را قبل از اینکه رگرسیون های اصلی به هسته متعهد شوند حل کرد.

امیلی کلارک، یکی از همکاران تیم عملکرد وردپرس، «در مقایسه با مضامین کلاسیک برای صفحه «سلام جهان» ساده، رگرسیون عملکرد در رندر تم بلوکی را قابل مشاهده می‌کند. گفت در آخرین دیدار این تیم “به عنوان یک تیم، مایلیم مطمئن شویم که به درستی بلیط هایی را که برای 6.2 در اختیار داریم اولویت بندی می کنیم که تاثیر مثبتی بر این متریک دارد – به ویژه هر چیزی که ما نیاز داریم قبل از مرحله عطف بتا 1 هفته آینده.”

پاسخ به این پیشنهاد تاکنون مثبت بوده است، زیرا تنها راه جایگزین تکیه بر افراد برای کشف دستی گلوگاه های عملکردی جدید و گزارش آنها است. ابزارهای بهتر به شناسایی سریع‌تر این مسائل کمک می‌کنند، قبل از اینکه در اختیار میلیون‌ها نفر قرار گیرند.

سیلورستاین گفت: «مشابه مجموعه تست واحد ما، تست عملکرد خودکار به محافظت از هسته در برابر ایجاد رگرسیون های عملکرد بزرگ با تشخیص فوری مشکلات و ردیابی عملکرد در طول زمان کمک می کند. “آزمایش خودکار همچنین به معنای صرفه جویی در تلاش مشارکت کنندگان با جایگزینی یک فرآیند دستی زمانبر است.”

دان سوشین، یکی از همکاران بازاریابی وردپرس، گفت: «با توجه به میزان تاکید پلتفرم‌های CMS همتا بر «تبلیغ» عملکرد خود و معیار آن در برابر رهبران صنعت، سرمایه‌گذاری در ابزارهایی برای اطمینان از ادامه عملکرد بهینه وردپرس منطقی است. و با توجه به تعداد سایت‌هایی که از وردپرس پشتیبانی می‌کنند، حتی پیشرفت‌های جزئی در عملکرد (از جمله مواردی که برای اکثر مردم قابل توجه نیست) ارزش زیادی به میزبان‌های وب می‌افزاید و بار کلی ترافیک اینترنت / پهنای باند را کاهش می‌دهد.


منبع: https://wptavern.com/new-proposal-calls-for-automated-performance-monitoring-for-wordpress-coreاز آنجایی که تیم Performance بر روی معرفی ویژگی‌های جدید با دستاوردهای قابل اندازه‌گیری و همچنین آزمایش نسخه‌های جدید وردپرس قبل از ارسال متمرکز شده است، آنها به طور تصادفی آنچه را Silverstein به عنوان “رگرسیون عملکرد قابل توجه” توصیف می‌کند، کشف کرده‌اند. چند مثال شامل یک رگرسیون قبل از WP 6.1 در پردازش theme.json یافت شد و یکی دیگر موضوع با تغییرات برای بارگذاری textdomain.

سیلورستاین پروژه گوتنبرگ را به عنوان نمونه خوبی برجسته کرد ردیابی عملکرد، زیرا هر نسخه معیارهایی را برای تغییرات در زمان بارگیری، زمان تایپ و زمان انتخاب بلوک منتشر می کند. این تیم همچنین ردیابی TTFB (زمان تا اولین بایت) را برای تم های کلاسیک در مقابل بلوک در داشبورد سلامت کد خود آغاز کرده است، که به آنها کمک می کند تاثیر فوری آخرین commit ها را ببینند.

چند مشارکت کننده قبلاً روی بهبود زمان پاسخ سرور برای مضامین بلوک کار کرده اند، با PRهایی که باید در 6.2 فرود آیند.

سیلورستاین گفت: «همانند گوتنبرگ، هسته وردپرس مجموعه‌ای از معیارهای عملکرد خودکار را به همراه آزمایش‌های موجود (مثلاً آزمایش‌های واحد، استانداردهای کدنویسی) که قبلاً برای هر commit جدید داریم، جمع‌آوری می‌کند. این معیارها را می توان برای شناسایی نقطه دقیقی که یک رگرسیون عملکرد به هسته وارد می شود استفاده کرد. در نقاط عطفی مانند یک نسخه اصلی، معیارها را می توان با نسخه قبلی مقایسه کرد تا پیشرفت را اندازه گیری کرد.