پلاگین Mailchimp برای وردپرس برای فروش در Ballpark به ارزش 1.6 میلیون یورو – WP Tavern

مطمئناً این علاقه من نیست، اما در سال 2013 یک افزونه وردپرس بر اساس API یک سرویس خبرنامه محبوب ساختم و از آن زمان تاکنون صورتحساب های من را پرداخت می کند.

ص اگر کسی این را می خواند، من آماده فروش هستم. من حدود 4 ساعت در هفته را بر روی آن صرف کردم و مابقی توسط 2 فرد آزاد با هزینه هر ماه حدود 1 هزار یورو انجام می شود. در صورت تمایل و تمایل به پرداخت در پارکینگ 1.6 میلیون یورویی برای جزئیات با من تماس بگیرید.

ون کوتن Mailchimp را برای وردپرس زمانی که به دلیل آپاندیسیت حاد در بیمارستانی در ویتنام بستری شد و در دوران نقاهتش زمان اضافی روی دستانش داشت، توسعه داد. او در بیوگرافی هکر نیوز خود را به عنوان یک «کارآفرین تصادفی» معرفی می کند. در سال 2021، او بود برجسته در Wired برای تلاش هایش در کاهش تولید کربن خود به عنوان یک توسعه دهنده پلاگین. او این افزونه را بازسازی کرد تا 20 کیلوبایت داده کمتر ارسال کند، و به دلیل تعداد کاربران زیاد آن، تخمین می‌زند که این تغییرات باعث کاهش CO ماهانه جهان شده است.2 خروجی 59000 کیلوگرم، که Wired تخمین زده است که “تقریبا معادل 85 بار پرواز از نیویورک به آمستردام و بازگشت است.”

اگرچه Mailchimp WordPress.com را توصیه می کندبلوک Mailchimpافزونه van Kooten به عنوان ادغام رسمی وردپرس (همچنین در Jetpack 7.1+ موجود است)، بسیار انعطاف پذیرتر است. Mailchimp برای وردپرس با سایر افزونه‌های محبوب مانند WooCommerce، فرم تماس ۷، Gravity Forms، Ninja Forms 3، BuddyPress، MemberPress و مدیریت رویدادها ادغام می‌شود و به بازدیدکنندگان اجازه می‌دهد از طریق فرم پرداخت یا نظرات مشترک شوند.

در یک اظهار نظر در یک پست محبوب هکر نیوز که می پرسد:بهترین جریان درآمدی که تا به امروز ایجاد کرده اید چیست؟ون کوتن اشاره کرد که حاضر است این افزونه تقریباً ده ساله را بفروشد:

چندین نظر دهنده در پاسخ هکر نیوز ون کوتن به پیشنهاد فروش وی علاقه نشان دادند. نظر او نگاهی نادر و شفاف به درآمد یک افزونه محبوب و قیمت فروش بالقوه ارائه می‌کند، زیرا اکثر شرکت‌هایی که افزونه‌های وردپرس را خریداری می‌کنند تقریباً هرگز حاضر نیستند مبلغی را که برای آنها پرداخت کرده‌اند را فاش کنند. همانطور که Substack به سمت برای تم های Ghost سازگاری اضافه کنید و سایر اشخاص ثالث، و با خروج افرادی که توییتر را ترک می کنند، خبرنامه ها حتی انتقادی تر می شوند، دیدن حرکت بیشتر در فضای پشتیبانی خبرنامه جالب خواهد بود. ون کوتن ممکن است در زمان مناسب برای یافتن خریدار برای Mailchimp برای وردپرس، تصمیم بگیرد.
منبع: https://wptavern.com/mailchimp-for-wordpress-plugin-for-sale-in-the-ballpark-of-e1-6m

دنی ون کوتن، خالق Mailchimp برای وردپرس افزونه، نشان داده است که علاقه مند است افزونه خود را به قیمت 1.6 میلیون یورو بفروشد. این محبوب ترین راه حل Mailchimp برای وردپرس است، اگرچه “غیر رسمی” است زیرا به هیچ وجه توسط Mailchimp توسعه داده نشده یا به آن وابسته نیست. بیش از 2 میلیون نصب فعال دارد و بیش از 42 میلیون بار دانلود شده است.

Mailchimp برای وردپرس دارای ارتقاهای تجاری بین 59 تا 149 دلار در سال است و 1٪ از درآمد افزونه صرف پروژه های زیست محیطی می شود.

همچنان با 36 هزار یورو در ماه بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده ادامه دارد.

بازار بزرگی وجود داشت (و هنوز هم هست) که در آن افراد غیر فنی به دنبال یک رابط کاربری گرافیکی پیرامون چیزی هستند که یک برنامه نویس آن را بسیار ساده (و معمولاً برای کار کردن بر روی آن کسل کننده تر از آن می داند). اگر فناوری اطراف آن به خصوص سکسی نباشد، همانطور که در مورد وردپرس و PHP وجود دارد.