پلاگین رایگان جدید الگوهای بلوک زیبایی را برای بلاگرهای غذا ارائه می دهد – WP Tavern

Block Patterns for Food Bloggers یک افزونه سرگرم کننده برای بازی است، زیرا همه الگوها با یکدیگر هماهنگ هستند، بنابراین به نظر نمی رسد که همه آنها از پلاگین های مختلف ترکیب و مطابقت داشته باشند. آنها باید به طور یکپارچه در هر قالب وردپرس قرار بگیرند یا می توانند بدون مشکل در یک تم سبک بوم خالی استفاده شوند.

وقتی الگوها را انتخاب و درج می کنید دقیقاً شبیه پیش نمایش به نظر می رسند. آنها شامل تمام تصاویر و متن می شوند تا کاربران مجبور نباشند حدس بزنند که چگونه همه آنها با هم مطابقت دارند. بیشتر الگوها به سادگی نیاز به جایگزینی محتوا با محتوای خود دارند، اما می‌توانند به عنوان نقطه شروع برای سفارشی‌سازی‌های اضافی نیز استفاده شوند. به عنوان مثال، کاربران می توانند در این مجموعه از دسته بندی های ویژه قرار بگیرند و پیوندها را به دسته های خود ویرایش کنند.

مودال یک نمای شبکه ای از الگوها، یک نمای فهرستی با تصاویر بزرگتر را نمایش می دهد و به کاربران امکان می دهد الگوها را با نمای موبایل، تبلت و دسکتاپ پیش نمایش کنند.

ماه گذشته WPZOOM یک افزونه رایگان به نام منتشر کرد بلوک الگوها برای وبلاگ نویسان مواد غذایی که بالاخره فرصت تست کردن را پیدا کردم. وبلاگ‌های غذایی معمولاً تمرکز زیادی روی طرح‌بندی‌های شبکه‌ای مبتنی بر دسته‌بندی و برچسب با تصاویر برجسته بزرگ و بخش‌های متعددی دارند که انواع مختلف دستور پخت‌ها را به نمایش می‌گذارند. قبل از ویرایشگر بلوک، سفارشی کردن این نوع طرح‌بندی‌ها برای اکثر کاربران وردپرس دور از دسترس خواهد بود. آن‌ها باید برای ارائه طرح‌بندی مناسب یا گزینه‌های کاربرپسند کافی برای تغییر آن، به تم تکیه کنند.

این افزونه 19 الگوی زیبا طراحی شده را ارائه می دهد که کاملاً قابل تنظیم هستند و ایجاد طرح های پیچیده را برای وبلاگ نویسان مواد غذایی آسان می کند. پس از نصب، کاربران یک نماد کوچک در بالای ویرایشگر پیدا می کنند که الگوها را به صورت مودال راه اندازی می کند.

برخی از الگوها، مانند شبکه‌های مختلف پست، از کاربران می‌خواهند تا تنظیمات بلوک را برای حلقه Query انجام دهند تا دسته‌های خاص، نویسنده، نوع پست و غیره را نمایش دهد.

بلوک الگوها برای وبلاگ نویسان مواد غذایی به صورت رایگان از فهرست پلاگین وردپرس در دسترس است. درست همانطور که تبلیغ می شود کار می کند و تبلیغات آزاردهنده ارتقاء را در ادمین شامل نمی شود.


منبع: https://wptavern.com/new-free-plugin-offers-beautiful-block-patterns-for-food-bloggers

اگرچه برخی ممکن است ادعا کنند که همه این الگوها باید در آپلود شوند فهرست الگوهای رسمی وردپرس، می توانم ارزش ارائه آنها را به عنوان یک مجموعه یکپارچه در یک افزونه ببینم. الگوهایی که از فهرست الگوها با هم له می شوند همیشه طراحی یکپارچه ندارند. در حال حاضر چند پلاگین وجود دارد که مجموعه‌های الگوی کلی را ارائه می‌دهند، اما دیدن مجموعه‌های الگوهای خاص مانند این با تمرکز و طراحی یکپارچه عالی خواهد بود. ساخت صفحه را بسیار ساده تر از تکیه بر بلوک های اصلی و مجموعه های بلوک می کند.

بررسی کنید نسخه ی نمایشی در WPZOOM برای مشاهده تمام الگوهای بلاگر مواد غذایی در عمل و یک نمونه صفحه اصلی که فقط با الگوهای موجود در افزونه ایجاد شده است.

این افزونه همچنین شامل دو بخش مختلف قهرمان به سبک «درباره من» برای معرفی وبلاگ نویس غذا، و همچنین یک الگوی پروفایل اینستاگرام با شبکه کوچکی از تصاویر و یک ویژگی کتاب است. الگوهایی برای طراحی ثبت‌نام در خبرنامه و طراحی فرم جستجو با بخش مرور و دسته‌های جستجوی سریع وجود دارد.

اگر وبلاگ نویس مواد غذایی هستید که مشتاق ساختن وب سایت خود هستید اما موضوعی را پیدا نکرده اید که برای شما مناسب باشد، این افزونه می تواند تمام چیزی باشد که برای ایجاد طرح بندی های خود نیاز دارید. این شامل همه چیز می شود، از صفحات فهرست دستور غذا گرفته تا بخش های ویژه ای که در صفحه اصلی هر وبلاگ نویس مواد غذایی پیدا می کنید.

اگرچه این الگوها با تصاویر غذا و متن مکان‌نما ارائه می‌شوند، اما می‌توانند به راحتی برای هر نوع وب‌سایت دیگری استفاده شوند. اگر یک نوع پست سفارشی برای فیلم ها، کتاب ها، نمونه کارها، اعضای تیم یا هر نوع محتوای دیگری دارید، این الگوها ممکن است به همان اندازه مرتبط باشند.

WPZOOM چند نکته مفید را در صفحه افزونه برای سفارشی کردن الگوها منتشر کرد:

  • از بلوک گروه برای کنترل فاصله و رنگ برای بیش از یک بلوک در یک زمان استفاده کنید.
  • از بلوک پوشش برای کنترل ارتفاع الگوی خود، از جمله طرح‌های حداقل ارتفاع و نمای کامل استفاده کنید.
  • اگر الگوی شما حاوی بلوک های متعدد در سطح ریشه است، گروه بندی همه آنها با هم می تواند مفید باشد. این کار باعث می شود که پس از درج الگوی خود را راحت تر جابجا کنید.