پلاگین جدید CF7 Blocks بلوک ها را به فرم تماس 7 – میخانه WP می آورد

یکی از ویژگی‌های مفید این است که فیلدهای فرم به راحتی می‌توانند با کلیک یک دکمه به فیلدهای دیگر تبدیل شوند، در صورتی که قالب‌های از پیش تنظیم شده دقیقاً مورد نیاز نیستند، سفارشی کردن فرم را آسان می‌کند.

منیر کمال توسعه دهنده وردپرس افزونه جدیدی به نام منتشر کرده است بلوک های CF7 این دقیقاً همان کاری را که در نام می گوید انجام می دهد. بلوک‌ها را به یکی از محبوب‌ترین افزونه‌های وردپرس می‌آورد، که همان رابط کاربری آشنا را حفظ کرده و هنوز ویرایشگر بلوک را قبول نکرده است.

کاربران CF7 در حال حاضر فرم ها را در رابط اختصاصی افزونه ویرایش می کنند. این افزونه همچنین شامل یک بلوک است، بنابراین کاربران می توانند به ویرایشگر بلوک برگردند و فرمی را برای جاسازی انتخاب کنند.

افزونه جدید CF7 Blocks امکان ویرایش فرم‌های CF7 را با استفاده از ویرایشگر پیش‌فرض وردپرس، به‌جای درهم‌خوردن با کدهای کوتاه و HTML ممکن می‌سازد. هنوز هم صفحه ویرایش فرم تماس اختصاصی خود را دارد، به جز با قابلیت سفارشی کردن فیلدها به عنوان بلوک. فرم‌های جدید از رابط بلوک استفاده می‌کنند و فرم‌های قدیمی همچنان با استفاده از ویرایشگر پیش‌فرض HTML CF7 قابل ویرایش هستند.

در تنظیمات بلوک، کاربران به راحتی می‌توانند متن برچسب‌ها را سفارشی کنند، مقداری را برای مکان‌نماها وارد کنند، برچسب را روشن یا خاموش کنند، فیلدها را به صورت مورد نیاز علامت‌گذاری کنند، ابعاد را سفارشی کنند و موارد دیگر. فیلدها را می‌توان به راحتی برای مرتب کردن مجدد کشیده و رها کرد، این ویژگی به ویژه در فرم‌های طولانی‌تر و پیچیده‌تر مفید است.

در همان سنت فرم تماس 7، بلوک های CF7 به صورت رایگان در فهرست پلاگین وردپرس موجود است. این افزونه نیز خود را دارد سایت اینترنتی جایی که کاربران می توانند اشتراک در برای دریافت به‌روزرسانی‌ها و اطلاع از آنچه به زودی در راه است. کمال گفت که کاربران می‌توانند انتظار داشته باشند که در نسخه‌های بعدی، زمینه‌های بیشتری به افزونه اضافه شود، فراتر از فیلدهای استانداردی که با فرم تماس 7 ارائه می‌شود. گزینه‌های طراحی برای استایل بصری و سفارشی‌سازی فرم‌ها یکی دیگر از ویژگی‌های نقشه راه بلوک‌های CF7 است.


منبع: https://wptavern.com/new-cf7-blocks-plugin-brings-blocks-to-contact-form-7

بلوک های CF7 تجربه بصری تری را با قالب های فرم از پیش ساخته ارائه می دهد که به طور خودکار بلوک های لازم را وارد می کند تا کاربران مجبور نباشند از ابتدا شروع کنند.

این فرم تماس 7 افزونه توسط توسعه دهنده وردپرس ایجاد شده است تاکایوکی میوشی، که در 15 سال گذشته آن را بطور فداکارانه به روز نگه داشته است. تعهد استوار او به رایگان نگه داشتن آن برای همیشه یکی از دلایلی است که به بیش از 5 میلیون نصب فعال افزایش یافته است. جامعه توسعه دهندگان صدها مورد ساخته است ادغام ها و برنامه های افزودنی برای CF7 زیرا کاربران ساختن فرم ها را با رابط کاربری ساده آن آسان می دانستند.

رابط فرم تماس 7