پلاگین جدید Block Diffusion تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را از پیام های متنی ایجاد می کند – WP Tavern

تولید تصویر هوش مصنوعی در چند ماه گذشته به سرعت در دسترس‌تر شده است و راه خود را به صنایع مختلفی باز می‌کند که نیاز به ایجاد دارایی دارند. اگرچه هنوز تا حدودی محدود است، مولدهای تصویر هوش مصنوعی می‌توانند تصاویر واقعی واقعی را از پیام‌های پیچیده ایجاد کنند. هنرمندان با کمک هوش مصنوعی حتی شروع به کار کرده اند فروش آثارشان در سایت های عکاسی استوک

DALL-E 2 اولین باری بود که سر و صدای زیادی در رسانه های اجتماعی به پا کرد. پلتفرم بسته و بتای فقط دعوت آن، بسیاری از سازندگان بالقوه را در حاشیه نگه داشته است، اما جایگزین‌های منبع باز مانند Stable Diffusion در حال گسترش هستند. یادگیری ماشین، مدل متن به تصویر به لطف آن در حال بهبود است اکوسیستم در حال رشد مشارکت کنندگان و توسعه دهندگان

این مدل آموزش دیده بود LAION-5Bیک مجموعه داده آموزشی باز هوش مصنوعی حاوی بیش از پنج میلیارد جفت تصویر-متن. محدودیت هایی دارد که نمی تواند به فوتورئالیسم کامل برسد یا متنی خوانا ارائه دهد. همچنین ممکن است در رندر کردن چهره ها و افراد مشکل داشته باشد.

او گفت: «هیچ برنامه‌ای برای قفل کردن هیچ ویژگی در پشت پلاگین حرفه‌ای یا پریمیوم وجود ندارد. “همه ویژگی ها به این نسخه در wordpress.org اضافه خواهند شد. با گذشت زمان، من قصد دارم تمام ویژگی های پشتیبانی شده توسط Replicate و همچنین ویژگی های اضافی را به طور خاص برای جامعه وردپرس اضافه کنم.

Block Diffusion از Replicate API عمومی برای تولید تصاویر در فضای ابری استفاده می کند. برای این کار کاربران باید یک حساب کاربری در replicate.com داشته باشند. برخی از تصاویر را به صورت رایگان تولید می کند، اما پس از آن با استفاده از Replicate به ازای هر تصویر 0.01 دلار آمریکا خواهد بود. مدل انتشار پایدار. تصاویر در شش ثانیه تولید می شوند.

در همین حال، Batdorf گفت کاربرانی که این افزونه را مفید می دانند، می توانند از توسعه مداوم آن پشتیبانی کنند حمایت مالی از پروژه در GitHub از طریق کمک های ماهیانه یا یک بار.
منبع: https://wptavern.com/new-block-diffusion-plugin-creates-ai-generated-images-from-text-prompts

پلاگین Block Diffusion یک پروژه جانبی شخصی برای Batdorf است و او قصد ندارد آن را به یک افزونه تجاری تبدیل کند.

برای بسیاری از موارد استفاده از محتوای وردپرس، مدل Stable Diffusion باید برای نشان دادن پست ها و ایجاد تصاویر ویژه منحصر به فرد کافی باشد. Batdorf قصد دارد ویژگی های زیر را در نسخه های بعدی اضافه کند:

  • از یک تصویر موجود به عنوان نقطه شروع استفاده کنید
  • یک ماسک تصویر اضافه کنید تا فقط مناطق خاصی ایجاد شود
  • با ایده های سریع و الهام بخش کمک کنید
  • چندین پیش‌بینی تصویر را همزمان اجرا کنید
  • روی مراحل تولید تصویر کنترل بیشتری داشته باشید
  • تاریخچه پیش بینی خود را مشاهده کنید
  • انتخاب مدل از مجموعه ها

کوین باتدورف، یک برنامه نویس برنامه در گسترش دهید، یک افزونه رایگان به نام ایجاد کرده است پخش بلوک که از Stable Diffusion برای تولید تصاویر در داخل ویرایشگر بلوک بر اساس درخواست های متنی استفاده می کند.