پلاگین اجتماعی Jetpack طرح پولی را اضافه می کند، کاربران رایگان اکنون به 30 اشتراک در ماه محدود شده اند – WP Tavern

با Jetpack Social، اگر یک پست به طور خودکار در توییتر، فیس بوک و لینکدین به اشتراک گذاشته شود، سه اشتراک به حساب می آید. به راحتی می توان فهمید که این اشتراک گذاری ها چقدر سریع می توانند به جایی برسند که حتی یک وبلاگ نویس معمولی ممکن است به یک طرح پولی نیاز داشته باشد. ناشرانی که عادت دارند به طور خودکار همه پست های خود را به صورت رایگان به اشتراک بگذارند، باید از این تغییر آگاه باشند که آنها را به 30 اشتراک در ماه محدود می کند.

نسخه 1.4.0 پلاگین Jetpack Social کد محدودیت های اشتراک را به بسته Publicize منتقل کرد و یک متر اضافه کرد تا به کاربران نشان دهد چند سهم باقی مانده است. کاربران در طرح رایگان باید متوجه این تغییرات در داشبورد خود شوند.


منبع: https://wptavern.com/jetpack-social-plugin-adds-paid-plan-free-users-now-limited-to-30-shares-per-month

Jetpack Social تیم جدیدی در پشت خود دارد که بر روی بهتر کردن محصول متمرکز شده است. در سال 2021، Automattic پلاگین Social Image Generator را با برنامه‌هایی برای ادغام آن در ابزارهای رسانه اجتماعی Jetpack خریداری کرد. این ممکن است محصول را قانع‌کننده‌تر کند، زیرا در حال حاضر به خوبی در برابر تعداد بی‌شمار افزونه اشتراک‌گذاری رایگان موجود نیست. Jetpack تنها از چهار شبکه اجتماعی پشتیبانی می کند، اما تیم در حال کار بر روی گسترش قابلیت های این افزونه است. تیم توسعه افزونه نیز پیشنهادات ویژگی را می پذیرد در مخزن GitHub خود.

آ طرح پرداختی جدید 1000 سهم و اشتراک مجدد در ماه ارائه می دهد که از 1 دلار در ماه برای ماه اول شروع می شود و پس از آن 10 دلار در ماه است. به عنوان یک امتیاز، Jetpack پیش‌نمایش‌های اجتماعی را منتشر کرده و مجدداً در طرح رایگان به اشتراک می‌گذارد.

تعجب نخواهم کرد که ببینم برخی از کاربران به پلاگین اشتراک گذاری اجتماعی دیگری روی می آورند، زیرا بسیاری دیگر شبکه های اجتماعی بسیار بیشتری را ارائه می دهند و تعداد دفعاتی را که کاربران می توانند به اشتراک بگذارند محدود نمی کنند. در عوض، آنها ترجیح می‌دهند اشتراک‌گذاری مجدد، زمان‌بندی یا امکان اتصال چند حساب در هر شبکه اجتماعی را محدود کنند.

Jetpack تغییراتی را در آن اعلام کرده است جت پک اجتماعی افزونه ای که ممکن است بر ناشرانی که اغلب در شبکه های رسانه های اجتماعی به اشتراک می گذارند تأثیر بگذارد. پیش از این، کاربران می توانستند تعداد نامحدودی پست را به صورت خودکار از طریق حساب های رسانه های اجتماعی متصل خود به اشتراک بگذارند. Jetpack استراتژی کسب درآمد خود را برای این برنامه افزودنی تغییر می‌دهد و اشتراک‌گذاری اجتماعی را به 30 اشتراک در ماه برای سطح رایگان محدود کرده است.