ویرایشگر بلوک به انجمن پشتیبانی وردپرس می آید – WP Tavern

ویرایشگر بلاک در سال 2018 به وردپرس معرفی شد و در چهار سال گذشته به ابزاری کاربرپسندتر برای بیان تبدیل شده است. تیم متای WordPress.org اکنون در حال آزمایش است که چگونه می تواند ویرایشگر بلوک را به انجمن پشتیبانی بیاورید. این که آنها حتی این را در نظر می گیرند نشان می دهد که ویرایشگر بلاک تا کجا پیش رفته است، زیرا انجمن های پشتیبانی یک راه نجات حیاتی برای کاربران وردپرسی که با وب سایت خود درگیر هستند و از اتخاذ یک ویرایشگر باگ سود نمی برند، فراهم می کند.

در یک بلیط شش روز پیش باز شد، مشارکت‌کنندگان Meta درباره آوردن ویرایشگر بلاک به انجمن‌های پشتیبانی با استفاده از آن بحث کردند بلوک در همه جا پلاگین توسط Automattic. این افزونه ویرایشگر پیش‌فرض وردپرس را برای نظرات، bbPress، BuddyPress و مدیریت مدیریت تغییر می‌دهد تا از Gutenberg استفاده کند و به کاربران امکان دسترسی به بلوک‌ها را می‌دهد. به جای بسته بندی گوتنبرگ، ویرایشگر را از وردپرس بارگیری می کند.

تیم‌های متا و پشتیبانی قصد دارند تنها با چهار بلوک در دسترس کاربران انجمن شروع کنند: پاراگراف، فهرست، نقل قول و کد.

با توجه به دشواری فنی نحوه کار تالارهای گفتمان در حال حاضر، ویرایشگر بلوک باید برای همه کاربران در همه انجمن‌ها ارائه شود و امکان انتشار آن بر اساس هر کاربر، زبان یا هر انجمن را منع کند. .

یکی دیگر از موارد در نقشه راه ایجاد یک بلوک تصویر “افزودن از طریق URL” است که به کاربران امکان می دهد از سرویس های میزبانی تصویر مختلف جاسازی کنند.

یک سایت تست زنده در دسترس است و هر کسی که مایل به شرکت در تست است می تواند نظر خود را در مورد آن بنویسد پست اعلامیه. اشکالات را می توان در متا تراک ثبت کرد بلیط برای بهبود تالارها تیم های متا و پشتیبانی به دنبال بازخورد قبل از دوشنبه، 12 دسامبر هستند.


منبع: https://wptavern.com/the-block-editor-is-coming-to-wordpress-support-forums

گومز چند فایل GIF را از یک سایت آزمایشی به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد کاربر در یک رشته با استفاده از ویرایشگر بلوک پاسخ می‌دهد:

آلوارو گومز، یکی از همکاران پشتیبانی شده توسط Automattic، گفت: «تالارهای پشتیبانی سابقه طولانی در وردپرس دارند. آنقدر که ویرایشگر انجمن فعلی قبل از TinyMCE است. با معرفی بلوک ها، انجمن پشتیبانی از ویرایشگر مدرن وردپرس برای بهبود تجربه کاربر استفاده می کند. کاربران می توانند به راحتی لینک ها را وارد کنند، کد را به اشتراک بگذارند یا تصاویری از صفحه را جاسازی کنند. استفاده از بلوک‌ها همچنین امکان‌های جدیدی مانند استفاده از الگوها برای پاسخ‌های رایج برای پاسخ‌های سریع‌تر را ممکن می‌سازد.