ویدیوی نسخه ی نمایشی محصول WordPress 6.2 اکنون در دسترس است – WP Tavern

وردپرس 6.2 از نظر پیشرفت به عنوان یک ابزار طراحی سال نوری جلوتر است. این تیم معرفی کوتاهی بر سبک‌های هل دادن در سطح جهانی و همچنین توانایی کپی و چسباندن سبک‌ها ارائه کرد. این ویژگی ها به جای اعمال تغییرات جداگانه در هر بلوک، ایجاد تغییرات در سایت را بسیار آسان تر می کند. آنها همچنین توری از Style Book ارائه کردند که برای ایجاد سریع تغییرات کلی در بلوک ها با پیش نمایش مفید است. تابور اشاره کرد که چگونه کاربران واقعاً می توانند از آن صفحه برای طراحی کل سایت استفاده کنند.

سایر ویژگی‌های پوشش داده شده در دمو زنده شامل موقعیت‌یابی چسبناک جدید برای بلوک‌های گروهی سطح بالا، گشت و گذار در ناوبری جدید و نمای فهرست اختصاصی، حالت بدون حواس‌پرتی، و الگوی بهبودیافته و پانل رسانه‌ای است که تعداد مراحل را کاهش می‌دهد. کاوش الگوها و اضافه کردن تصاویر در پایان، مجریان سوالاتی را از بینندگان مطرح کردند که بسیاری از آنها شامل مواردی است که در حال حاضر با ویرایشگر سایت امکان پذیر است و چه چیزی ممکن نیست.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-2-product-demo-video-now-availableاین تیم از یک نسخه سفارشی شده زیبا از تم پیش‌فرض Twenty Twenty-Three استفاده کرد که آنچه را که در نسخه 6.2 تنها با بلوک‌های اصلی و تم‌ها امکان‌پذیر است را به نمایش می‌گذارد. آنها از نمای ویرایشگر سایت شروع کردند و نشان دادند که چقدر آسان است که از صفحات به قالب ها و قسمت های قالب با حالت مرور جدید زیپ کنید. این حالت همچنین دارای یک صفحه قابل تغییر اندازه است که پیش نمایش سایت را در پورت های مختلف مشاهده می کند.

اگر هنوز در مورد نسخه آینده وردپرس 6.2 هیجان زده نیستید، پس از تماشای نسخه جدید خواهید بود. ویدئوی محصول نمایشی زنده که هفته گذشته ثبت شد دمو توسط Anne McCarthy و Rich Tabor ارائه شد و توسط Nathan Wrigley مدیریت شد.

وردپرس 6.2 در 28 مارس 2023، کمتر از چهار هفته دیگر، انتظار می رود. RC 1 به تأخیر افتاده است به واسطه رگرسیونی که بر ویرایشگر سایت تأثیر می گذارد. انتظار می‌رود نسخه بتای 5 دیگری در 7 مارس برای حل این مشکل ارسال شود. در این میان، ویدیوی آزمایشی زنده راه خوبی برای آشنایی با تمام ویژگی‌های اصلی است که در نسخه بعدی ارائه می‌شوند.