وضعیت کلمه 2022 – اخبار وردپرس

State of the Word آدرس سالانه سخنرانی است که توسط یکی از بنیانگذاران پروژه وردپرس ارائه می شود. مت مولنوگ. هر سال، این رویداد بازتاب هایی را در مورد پیشرفت پروژه و آینده منبع باز به اشتراک می گذارد. انتظار این و بیشتر را در نسخه امسال داشته باشید.

با توجه به حجم سوالاتی که معمولا ارسال می شود، لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است پاسخگویی به همه آنها در پرسش و پاسخ زنده امکان پذیر نباشد. برای پاسخگویی به کسانی که در این رویداد پوشش داده نشده اند، یک پست بعدی پس از State of Word منتشر خواهد شد.

ما در این پست لیستی از مهمانی های ساعت State of the Word را جمع آوری خواهیم کرد که با نزدیک شدن به رویداد به طور مرتب به روز می شود. اگر در چند هفته آینده یک مهمانی تماشا در منطقه خود در اینجا فهرست نشده است، این صفحه را در Meetup.com بررسی کنید برای اینکه ببینید آیا گروه وردپرس محلی شما در حال سازماندهی یکی است یا خیر.

رویداد امسال شخصاً در شهر نیویورک برگزار می‌شود و از طریق پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی WordPress.org به صورت زنده پخش می‌شود.

اگر در حال برنامه ریزی یک مهمانی ساعت برای State of the Word هستید و سؤالی دارید، لطفاً به [email protected] ایمیل بزنید. یکی از اعضای تیم انجمن وردپرس به بهترین شکل ممکن به شما کمک می کند.


منبع: https://wordpress.org/news/2022/11/state-of-the-word-2022/چگونه: اگر از راحتی خانه یا مهمانی محلی تماشا می‌کنید، پخش زنده در این پست تعبیه شده و از طریق
کانال یوتیوب وردپرس.

آیا می خواهید به مخاطبان حضوری بپیوندید؟ با تکمیل این نظرسنجی درخواست صندلی بدهید.

سوالی از مت دارید؟

دور هم جمع شوید تا به چگونگی رشد وردپرس در سال 2022 و آنچه برای سال 2023 در پیش است نگاه کنید. به عنوان یک گروه از آخرین اتفاقات دنیای وردپرس به روز باشید و در مورد هر سؤالی که ممکن است در مورد Matt داشته باشید با هم همکاری کنید!

شما را به صورت حضوری یا آنلاین در 15 دسامبر می بینیم!


به پارتی Watch State of the Word نزدیک شما بپیوندید

چه زمانی: 15 دسامبر 2022، 1 تا 2:30 بعد از ظهر EST (6 تا 7:30 بعد از ظهر UTC)

پس زمینه آبی تزئینی با متن: "State of the Word 2022. 15 دسامبر 2022. 1-2:30 PM EST (6-7:30 PM UTC.) شهر نیویورک."

سلام، وردپرس!

اولین باری که در State of the Word شرکت می کنید؟ وارسی ضبط سال های گذشته در WordPress.tv برای دریافت حس رویداد