وضعیت کلمه 2022 – اخبار وردپرس

شما را به صورت حضوری یا آنلاین در 15 دسامبر می بینیم!


به پارتی Watch State of the Word نزدیک شما بپیوندید

نمی توانید به نیویورک بروید؟ مشکلی نیست، به صورت حضوری یا آنلاین به یک مهمانی تماشایی در جامعه خود بپیوندید. مانند سال گذشته، تیم جامعه منابعی برای کمک در دسترس دارد! این صفحه کتابچه راهنما را بررسی کنید، که شامل الگوهای رویداد، اطلاعات درخواست یک حساب زوم، و نحوه دریافت مقداری سواگ است.

به مت بپیوندید زیرا او مروری بر سال 2022، آخرین نسخه‌های وردپرس، پیشرفت‌های ویرایشگر سایت، و بازگشت به رویدادهای حضوری در سراسر جهان، از جمله موضوعات دیگر را ارائه می‌کند.

آیا می خواهید به مخاطبان حضوری بپیوندید؟ با تکمیل این نظرسنجی درخواست صندلی بدهید.

سوالی از مت دارید؟

چه زمانی: 15 دسامبر 2022، 1 تا 2:30 بعد از ظهر EST (6 تا 7:30 بعد از ظهر UTC)

پس زمینه آبی تزئینی با متن: "State of the Word 2022. 15 دسامبر 2022. 1-2:30 PM EST (6-7:30 PM UTC.) شهر نیویورک."

تقویم های خود را علامت گذاری کنید. تقریباً زمان State of the Word 2022 فرا رسیده است!

چگونه: اگر از راحتی خانه یا مهمانی محلی تماشا می‌کنید، پخش زنده در این پست تعبیه شده و از طریق کانال یوتیوب وردپرس.

پسندیدن بارگذاری…


منبع: https://wordpress.org/news/2022/11/state-of-the-word-2022/

State of the Word شامل یک جلسه پرسش و پاسخ خواهد بود. اگر می خواهید شرکت کنید، می توانید سوال خود را زودتر از موعد به آدرس زیر ارسال کنید [email protected] یا در طول رویداد در چت پخش زنده در YouTube بپرسید.

ما در این پست لیستی از مهمانی های ساعت State of the Word را جمع آوری خواهیم کرد که با نزدیک شدن به رویداد به طور مرتب به روز می شود. اگر در چند هفته آینده یک مهمانی تماشا در منطقه خود در اینجا فهرست نشده است، این صفحه را در Meetup.com بررسی کنید برای اینکه ببینید آیا گروه وردپرس محلی شما در حال سازماندهی یکی است یا خیر.

با توجه به حجم سوالاتی که معمولا ارسال می شود، لطفاً توجه داشته باشید که ممکن است پاسخگویی به همه آنها در پرسش و پاسخ زنده امکان پذیر نباشد. برای پاسخگویی به کسانی که در این رویداد پوشش داده نشده اند، یک پست بعدی پس از State of Word منتشر خواهد شد.

چی: وضعیت کلمه 2022

دور هم جمع شوید تا به چگونگی رشد وردپرس در سال 2022 و آنچه برای سال 2023 در پیش است نگاه کنید. به عنوان یک گروه از آخرین اتفاقات دنیای وردپرس به روز باشید و در مورد هر سؤالی که ممکن است در مورد Matt داشته باشید با هم همکاری کنید!

رویداد امسال شخصاً در شهر نیویورک برگزار می‌شود و از طریق پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی WordPress.org به صورت زنده پخش می‌شود.

سلام، وردپرس!

اگر در حال برنامه ریزی یک مهمانی ساعت برای State of the Word هستید و سؤالی دارید، لطفاً به [email protected] ایمیل بزنید. یکی از اعضای تیم انجمن وردپرس به بهترین شکل ممکن به شما کمک می کند.