وضعیت بازتاب کلمه – اخبار وردپرس

سپس وقتی برگه را می بندید، برای همیشه از بین می رود. پوف همینطور. اکنون، این یک پروژه کاملاً جدید است. برای ما کاملاً جدید است و راه طولانی در پیش دارد. بنابراین اگر کار بر روی آن جالب به نظر می رسد، به کانال Meta Playground در ساخت وردپرس Slack بروید.

امروز من در واقع یک لیست بزرگ از چیزهای بزرگ دارم. اما من وانمود کردم که کوچک است، بنابراین شما پادکست را خاموش نکردید. بنابراین اولین چیزی که من دارم این است که اگر شما State of the Word را از دست دادید، اگر یک Watch Party برای رفتن به آن نداشتید، یا نمی‌دانستید که این اتفاق می‌افتد و بنابراین واقعاً در آن تنظیم نشده‌اید. زمان، من می خواهم در یک لینک از ضبط رها.

اما ما همچنین می‌خواهیم مطمئن شویم که فضایی برای صداهایی ایجاد می‌کنیم که می‌دانیم از جامعه غایب هستیم و همچنین مشارکت‌کنندگانی که به نظر می‌رسند احتمالاً مباشران آینده عالی این پروژه منبع باز هستند که با هم از آنها مراقبت می‌کنیم. . و بنابراین یک وب سایت کامل برای آن وجود دارد.

ببین اونجا چه خبره ما به شدت دوست داریم تو را داشته باشیم.

من معتقدم که Communitysummit.wordcamp.org است. در حال حاضر، فرمی وجود دارد که از موضوعاتی درخواست می‌کند که می‌خواهید تا زمانی که ما آنجا هستیم، بتوانید در مورد آنها بحث کنید، اما اگر درست به خاطر بیاورم، در 22 و 23 آگوست 2023 برگزار می‌شود.

در چهل و پنجمین قسمت از جلسه توجیهی وردپرس، جوزفا هادن چامفوسی، مدیر اجرایی وردپرس، نکات برجسته ای از آدرس وضعیت ورد امسال را مورد بحث قرار می دهد.

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:17]

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:02]

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:05]

نه به این دلیل که فکر می‌کنم ایده بدی است، بلکه به این دلیل که به‌عنوان کسی که به دنبال جنبه‌های عملیاتی ما و جنبه تدارکاتی ما است، مشخص نیست که چگونه این کار را انجام خواهیم داد. همانطور که گفتم، در سال جدید، به یک پست بزرگ و بزرگ که نگاهی به مزایا در مقابل هزینه‌ها و هر کاری که می‌توانیم برای کمک به تطابق آن‌ها با یکدیگر انجام دهیم، نگاهی داشته باشید.

این یک پیاده‌سازی واقعاً جالب است که باعث می‌شود یک تم واحد به طور بالقوه شبیه تعداد بی‌نهایتی از تم‌های دیگر به نظر برسد، و این تغییرات سبک می‌تواند مختص موضوع باشد یا فقط می‌تواند در الگوهایی که در Core نیز موجود است، وجود داشته باشد.

تدوینگر: داستین هارتزلر
لوگو: خاویر آرس
تولید: سانتانا اینیس
آهنگ: اول بی باک از کوین مک لئود

منابع

[Josepha Haden Chomphosy 00:10:03]

یه نگاهی بهش بنداز به نظر من فوق العاده ارزشمند است.

اکنون، به نظر می رسد که این فقط چیزی است که همیشه باید در وردپرس وجود داشته باشد، اما امسال جدید است. و بنابراین، اگر هنوز فرصتی برای نگاه کردن به تم 2023 نداشته اید، این تم پیش فرض است که با 6.1 ارسال شده است. بنابراین، اگر آن را در وب سایت خود دارید و هنوز به آن نگاه نکرده اید، من شما را تشویق می کنم که این کار را انجام دهید.

شماره چهار در لیست بزرگ کارهای بزرگ من این است که سال آینده بیستمین سالگرد وردپرس است. بنابراین در 27 می سال آینده، وردپرس رسماً 20 ساله می شود. بنابراین در جشن تولد 10 سالگی، بلکه در سالگرد تولد و پانزدهمین سالگرد ما، مهمانی هایی را در سراسر جهان گرد هم آوردیم.

این می تواند روشی را که ما تشخیص می دهیم یک تم یا افزونه برای ما مناسب است تغییر دهد. و می‌توان گفت که می‌تواند راهی بدون استرس برای معرفی کاربران جدید یا بلاتکلیف به بخش مدیریت وردپرس باشد تا بتوانند بگویند در حال ورود به آن هستند. بنابراین وقتی می‌گویم این یک چیز شگفت‌انگیز است، و وقتی می‌گویم که از جادو نیرو می‌گیرد، مثل اینکه حیرت‌انگیز است، حیرت‌انگیز است.

اما همچنین، اگر می‌خواهید آن را بیشتر به عنوان فرصتی برای به اشتراک گذاشتن چیزهایی در نظر بگیرید که به‌ویژه برای شما در پروژه امسال مفید بوده یا به‌ویژه برای شما به‌عنوان یک مشارکت‌کننده ارزشمند بوده است، این مکان عالی برای انجام این کار است.

نیاز به گواهینامه موضوعی منظم در پروژه ما بوده است و من اشاره کردم که در حال حاضر دو بحث مختلف در حال انجام است. یکی از آن بحث‌ها مستقیماً در سایت make.wordpress.org/training انجام می‌شود، بنابراین پیوندی را در یادداشت‌های نمایش برای آن به اشتراک می‌گذارم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:00]

سوالی دارید که دوست دارید پاسخ داده شود؟ می توانید آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید، چه به صورت مکتوب و چه به صورت ضبط صدا.

وام

بنابراین دقیقاً مجموعه کوچکی از موانع نیست. من در سال جدید یک پست کامل تر در این مورد انجام خواهم داد تا بتوانیم اسناد محکمی از وضعیت چیزها به دست آوریم و اجازه ندهیم برای همیشه در این پادکست گم شود. اما من می دانم که این چیزی است که ما به عنوان یک جامعه بسیار به آن علاقه مندیم و چیزی است که به لحاظ تاریخی، من واقعاً در برابر آن مقاومت کرده ام.

[Josepha Haden Chomphosy 00:08:55]

از آنجایی که این ارائه با سرعت نور انجام می شود، می خواستم چند چیز را نیز برجسته کنم. اول از همه، می‌خواستم تاکید کنم که ما نزدیک به 1400 مشارکت‌کننده داشتیم، و منظورم از تقریباً یک نفر بسیار کم است. ما 1399 مشارکت کننده داشتیم. بنابراین به طور کلی این یک معامله بزرگ است، اما برای من بسیار مهم است، زیرا قبل از شروع بررسی هر گونه مشارکتی است که به طور خاص با انتشار مرتبط نیست.

و برنامه های کاربردی برای کاربران ما به عنوان یک کل، من فکر می کنم، هنوز استفاده نشده اند، و به طور بالقوه حتی برنامه های کاربردی برای زبان آموزان ما و یادگیرندگان آینده وردپرس – به همان اندازه استفاده نشده است. من بسیار هیجان زده هستم که ببینم در آینده با این پروژه چه کاری می توانیم انجام دهیم. پس به کانال متا سری بزنید. توقف در Meta Playground.

و سپس آخرین چیزی که می خواستم برجسته کنم زمین بازی وردپرس بود. خوب، پس این آخرین چیزی بود که مت به آن اشاره کرد، و من می‌خواهم مطمئن شوم که چه اتفاقی در این پروژه می‌افتد، زیرا وقتی اولین بار در مورد آن شنیدم، تقریباً از روی صندلی بلند شدم!

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:39]

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:09]

[Josepha Haden Chomphosy 00:11:00]

مواردی مانند اصلاح آسیب‌پذیری‌های امنیتی و کارهایی که متا انجام می‌دهد تا مطمئن شود که جامعه ما همه ابزارهای لازم برای عملکرد را دارد. بنابراین می‌خواهم یک بار دیگر تشکر بزرگ و عظیمی را که مت قبلاً در State of Word به اشتراک گذاشته بود، تکرار کنم و از همه شما برای حضور در پروژه ما و برای یکدیگر تشکر کنم.

اما این، در ذهن من، روشی را که ما سایت‌ها را صحنه‌سازی می‌کنیم، تغییر می‌دهد.

بنابراین نظرسنجی سالانه ای که ما ارسال می کنیم، قبلاً بسیار بزرگ بود و ما آن را به 20 سؤال کاهش دادیم. اگر می خواهید، می توانید آن را مانند یک سرشماری در نظر بگیرید، بنابراین نوع کار و مدت زمانی که در وردپرس کار می کنید، و آنچه می خواهید با وردپرس انجام دهید، در نظر بگیرید – آیا همه این موارد به حساب می آیند تا ما یک ایده خوبی از نوع فردی است که در حال حاضر از وردپرس استفاده می کند، و ما می توانیم نیازها و خواسته های شما را پاسخ دهیم.

سومین چیز در لیست بزرگ من از چیزهای بزرگ این است که سال آینده میزبان یک اجلاس جامعه هستیم. بنابراین، اگر هرگز به یک اجلاس انجمن نرفته‌اید، مت اشاره کرد که این فرصتی است برای بهترین و پرکارترین مشارکت‌کنندگان که باید حضور پیدا کرده و درباره چیزهایی که در حال حاضر بزرگترین مشکلات پروژه وردپرس هستند بحث کنیم.

بنابراین، این نکات برجسته روز من برای State of the Word است. همانطور که گفتم، چند چیز وجود دارد که می‌خواهم بیشتر در متن به آن‌ها بپردازم، بنابراین برای بیشتر آن‌ها به make.wordpress.org/projects توجه کنید. اما در حال حاضر، بیایید کمی برای لیست کوچک چیزهای بزرگ وقت بگذاریم.

LearnWP
زمین بازی وردپرس
ICYMI: خلاصه وضعیت کلمه
در نظرسنجی وردپرس 2020 شرکت کنید!
بررسی گواهینامه های وردپرس
سایت WordCamp اجلاس جامعه
موضوعات را برای اجلاس جامعه 2023 ارسال کنید
بیستمین سالگرد – منتظر به‌روزرسانی‌ها باشید
تغییرات سبک و تم 2023 را بررسی کنید

رونوشت

ممکن است از خود بپرسید که این مشارکت‌های بدون انتشار چیست؟ فهرست ناقصی از این مشارکت‌ها شامل سازماندهی رویدادهای وردپرس، آموزش دیگران برای استفاده از وردپرس، پادکست‌ها، مقاله‌ها و خبرنامه‌های بی‌شماری است که جامعه رسانه‌ای وردپرس را تشکیل می‌دهند و هر شرکت‌کننده در یک فراخوان برای آزمایش. ناگفته نماند روش‌های غیر جذاب برای مشارکت، مانند بررسی مضامین یا بررسی افزونه‌ها.

یک کد QR در جایی در اینترنت وجود دارد، اما من یک پیوند را نیز در یادداشت های نمایش قرار خواهم داد. اگر نمی‌دانید یادداشت‌های نمایش کجا هستند، به هر حال، آنها در wordpress.org/news/podcast هستند و می‌توانید به نظرسنجی برسید.

این یک معامله فوق العاده بزرگ بود. بسیار خوب، پس زمین بازی وردپرس از جادوی تکنولوژیک به نام “مجموعه وب” استفاده می کند. نمی دانم چیست، اما جادو است. و وقتی می‌گویم جادو، منظورم این است که این ابزار اجرای وردپرس، نمونه‌ای از وردپرس، از جمله یک تم و تعدادی پلاگین را به‌طور کامل در مرورگر شما به‌عنوان یک ادمین لاگین شده ممکن می‌سازد.

[Josepha Haden Chomphosy 00:08:01]

شما نیازی به سرور ندارید شما نیازی به انتخاب میزبان ندارید. اصلا نیازی به دانلود چیزی ندارید. نیازی نیست بدانید دامنه شما چه خواهد بود. شما به سادگی موضوعی را که می خواهید تست کنید انتخاب کنید. مقداری محتوای ساختگی اضافه کنید و ببینید که چگونه همه پست‌ها و صفحه‌ها به گونه‌ای عمل می‌کنند که گویی ما یک سایت واقعی وردپرس هستیم که روی هاست سطح بالای مورد علاقه شما اجرا می‌شود.

ما تعدادی عکس، چند آرم و چیزهایی داشتیم که مخصوص جشن بود که به صورت برچسب چاپ می کردیم و مردم روی آن می گذاشتند، مانند لیوان، کوله پشتی، کیک و چیزهای دیگر. بنابراین اگر می خواهید در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید، در ساخت وردپرس Slack به کانال انجمن توجه کنید. آنها شما را در مورد چگونگی یکی، پیدا کردن هر یک از آن آرم ها و طرح ها مطلع می کنند تا جامعه محلی شما بتواند به جشن ها بپیوندد.

[Josepha Haden Chomphosy 00:04:03]

[Josepha Haden Chomphosy 00:07:00]

احتمالاً زمانی شروع می شود که همه چیز شروع شود. و بنابراین شما نباید چیزی را تمیز کنید. اگر به یکی از ضبط‌های ضبط‌شده پایان دهید که مانند کل پخش زنده را شامل می‌شود، 30 دقیقه اول جاز وجود دارد، و فقط، می‌دانید، از آن رد شوید.

و این، دوستان من، فهرست بزرگ شما از چیزهای بزرگ است. با تشکر از شما برای تنظیم امروز برای جلسه وردپرس. من میزبان شما جوزفا هادن چامفوسی هستم و در سال جدید دوباره شما را می بینم.


منبع: https://wordpress.org/news/2022/12/episode-45-state-of-the-word-reflections/

اما من شخصاً با نمایندگان تیم آموزشی و سایر اعضای انجمن در مورد اینکه چه چیزی این کار را بسیار سخت می‌کند چت کرده‌ام. در صورتی که تمام مطالب من را در مورد آنچه که آن را دشوار می کند نشنیده اید، این تدارکات و سرعت تکرار ما و درک عمومی است.

و سپس آخرین مورد در لیست بزرگ من از چیزهای بزرگ، ذکر شد که در موضوع 2023 که با دسته ای از تغییرات سبک ارسال شده بود، این ویدیو واقعاً، به نظر من، تصویری عالی بود که Rich Tabor برای ما گردآوری کرد. نشان می دهد که می توانید تغییرات سبک را در یک موضوع واحد تغییر دهید و سایتی داشته باشید که کاملاً متفاوت به نظر برسد.

مورد بعدی که می خواستم حتما برجسته کنم LearnWP بود. به طور خلاصه اشاره شد که 12000 زبان آموز به دوره های آموزشی در Learn.wordpress.org راه پیدا کرده اند و سپس در طول پرسش و پاسخ، یک سوال مرتبط در مورد گواهینامه ها در وردپرس مطرح شد.

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:58]

اما آنها همچنین به شما کمک می کنند تا یاد بگیرید که چگونه هر نوع جشن جشن وردپرس را که در ماه می 2023 در آنجا برگزار می کنیم، برگزار کنید.

دومین مورد در لیست بزرگ من، نظرسنجی سالانه جامعه است. بنابراین مت به این موضوع در State of the Word اشاره کرد و اشاره کرد که یکی از مواردی که وردپرس و به طور کلی متن باز را بسیار موثر می کند این است که ما راهی برای ارتباط با افرادی داریم که از نرم افزار ما استفاده می کنند و تمام تلاش خود را می کنیم تا به آن پاسخگو باشد

سلام، به همه، و به پادکستی که در آن می توانید توضیحات سریعی درباره ایده های پروژه منبع باز وردپرس، اطلاعاتی در مورد جامعه ای که از آن پشتیبانی می کند، دریافت کنید و لیست کوچکی از چیزهای بزرگی را که در آینده در راه است دریافت کنید، خوش آمدید. دو هفته آینده من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم. در اینجا ما می رویم.

هفته گذشته وردپرس میزبان سالانه State of the Word خود بود. طبق معمول، این توسط یکی از بنیانگذاران پروژه ما مت مولنوگ ارائه شد و نشان دهنده تلاش یک ساله عشق از جامعه وردپرس به عنوان یک کل بود. چیزهای زیادی در مورد State of the Word دوست دارم، اما به طور مداوم چیزی که بیشتر از همه دوست دارم این است که بتوانم بر روی کار بزرگ شبکه جهانی مشارکت کنندگان ما در کانون توجه قرار دهم.