وضعیت انتشار دیجیتال برای میزبانی اجلاس عملکرد ناشران وردپرس، 27 ژوئیه 2023 – WP Tavern

هدف این جلسات استراتژیست های سرمقاله و محتوا، متخصصان سئو، متخصصان فناوری تبلیغات و ادغام و سایر افراد شاغل در صنعت انتشارات خواهد بود.

را وضعیت انتشارات دیجیتالیک ناشر تحقیقاتی بازار استارت آپی که بر رسانه های دیجیتال متمرکز شده است، میزبان یک رویداد آنلاین به نام است اجلاس عملکرد ناشران وردپرس (WPPS) در 27 ژوئیه، از ساعت 14:00 EST شروع می شود. ماموریت این سازمان کمک به ناشران برای توسعه مدل های تجاری پایدار از طریق آموزش، راهنماها، دوره های آنلاین و منابع دیگر است. شریک شده اند چند نقطه، یک آژانس توسعه وردپرس و شریک طلایی VIP WordPress.com که حامی این رویداد است.

WPPS دارای 10 پانلیست است که در مورد بهترین شیوه ها برای مدیریت و بهینه سازی عملکرد سایت های انتشارات وردپرس صحبت می کنند. اعضای پانل از تیم‌های با عملکرد بالا در Boston Globe، Forbes، Multidots، WordPress.com VIP، Parse.ly و سایر ناشران انتخاب شده‌اند.

این برنامه شامل چهار جلسه 40 دقیقه ای در مدت چهار ساعت است:

  • چگونه کمتر انجام دهیم: عملکرد و معیارهای وب سایت خود را ارزیابی کنید
  • دلایلی که چرا Core Web Vitals شما عبور نمی کند
  • ایمن سازی و مقیاس بندی وردپرس با موفقیت
  • بهبود گردش کار انتشار – تهدیدها و فرصت های پیش رو

WPPS رایگان است و شرکت کنندگان می توانند در وب سایت رویداد ثبت نام کنند. بر خلاف بسیاری از رویدادهای مجازی دیگر، برگزارکنندگان برنامه ای برای ضبط جلسات ندارند، بنابراین علاقه مندان باید آنها را به صورت زنده تماشا کنند. شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا سوالات خود را بپرسند و در پنل به آنها پاسخ دهند. کسانی که قادر به حضور زنده نیستند، می توانند در وب سایت ثبت نام کنند تا یک کتاب الکترونیکی با بهترین شیوه های پیشنهادی وردپرس که در این رویداد به اشتراک گذاشته شده است توسط اعضای پانل دریافت کنند.


منبع: https://wptavern.com/state-of-digital-publishing-to-host-wordpress-publishers-performance-summit-july-27-2023