وردپرس 8 رویداد آزمایشی را برای راه اندازی نسل بعدی WordCamps در سال 2023 تأیید می کند – WP Tavern

پیرا گفت: “هدف آوردن مشارکت کنندگان جدید به جامعه و حفظ آنها با سازماندهی چندین رویداد در هر سال است.” با این تعداد اندک و اهداف محدود، این تلاش می تواند به راحتی به همان اندازه که آنها پیش بینی می کنند سازماندهی شود.

ایزوتا پیرا، یکی از اعضای تیم جامعه تحت حمایت Automattic، گفت: «هدف ایجاد انگیزه و کمک به سازمان‌دهندگان جدید و کهنه‌کار برای ایجاد یک رویداد سبک‌تر و تأثیرگذار است که هزینه کم‌تری دارد و به زمان، منابع مالی کمتر و سازمان‌دهندگان/داوطلبان کمتری نیاز دارد».

جامعه وردپرس در لایپزیگ، آلمان، در حال برنامه‌ریزی برای اولین بار کم‌هزینه WordCamp برای 1 ژوئیه 2023 است. برگزارکنندگان میزبان 90 شرکت‌کننده خواهند بود و هزینه‌ها را بدون استفاده از سوآپ، شام اجتماعی و بدون مهمانی پایین نگه می‌دارند. آنها فقط یک آهنگ از ارائه ارائه خواهند کرد.

برگزارکنندگان رویداد احتمالی که از رویدادهای آزمایشی تایید شده الهام گرفته اند، می توانند ایده های خلاقانه خود را از طریق a ارسال کنند فرم اختصاصی. تیم جامعه همچنان رویدادهای آزمایشی را برای سال 2023 می پذیرد و همچنین برای سال 2024 برنامه ریزی می کند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-confirms-8-pilot-events-to-launch-the-next-generation-of-wordcamps-in-2023

همچنین هشت رویداد آزمایشی وجود دارد که تأیید شده‌اند و شش مورد از آنها در سال 2023 راه‌اندازی می‌شوند. اینها شامل برخی از خلاق‌ترین مفاهیمی است که وردپرس تا کنون به طور رسمی سرگرم کرده است، زیرا قالب قبلی WordCamp قابل پیش‌بینی و الزامات تا حدودی غیرقابل انعطاف بود. این رویدادهای آزمایشی نگاهی اجمالی به رویدادهای آینده ارائه می دهند.

سه رویداد آزمایشی تایید شده دیگر برای سال 2023 شامل یک رویداد روستایی برای شهرهای کوچک/روستاها، یک WP برای ناشران در بنگلور، و یک روز جامعه در رم، ایتالیا، طراحی شده برای سازمان‌دهندگان جامعه وردپرس، برنامه‌ریزی شده برای 29 سپتامبر است.

جامعه در تگال، اندونزی در حال برنامه‌ریزی یک کارگاه آموزشی «مقیاس‌سازی» برای 22 اکتبر 2023 است. گروهی متشکل از 50 شرکت‌کننده به یک رویداد آموزشی 1 روزه ملحق خواهند شد که مهارت‌های وردپرس خود را با «غواصی به دنیای وردپرس برای سازمانی» گسترش می‌دهد. ”

مشارکت کنندگان در سویا، اسپانیا، در حال برنامه ریزی «روز وردپرس» در 2 ژوئیه 2023 هستند، که در آن تمرکز 50 شرکت کننده در سه حوزه مختلف مشارکت خواهد بود.

همه رویدادهای تایید شده در هدف جدید رویدادهای وردپرس قرار می گیرند که تیم انجمن در اوایل سال جاری شناسایی کرد:

رویدادهای وردپرس از طریق آموزش و شبکه سازی در دسترس برای کاربران، سازندگان، طراحان و توسعه دهندگان، جرقه نوآوری و پذیرش می کنند. ما جامعه را با تسریع مهارت‌های قرن 21، فرصت‌های حرفه‌ای و مشارکت برای وردپرس‌سازان امروز و فردا جشن می‌گیریم.

در ماه مه 2023، تیم جامعه وردپرس اعلام کرد که فرمت WordCamp را برای ارتقای پذیرش، آموزش و شبکه‌سازی برای حرفه‌ای‌ها توسعه می‌دهد و رویدادهای شاخص را به تمرکز بیشتر روی اتصال و الهام می‌بخشد. این تغییر عمده در را برای آزمایش بیشتر از طریق فرمت های متنوع باز می کند. در اخیر به روز رسانی، تیم به اشتراک گذاشت که پیشرفت در بحث ها 64 ایده را با 59 سازمان دهنده ایجاد کرده است که مایل به پیگیری ایده های خود هستند.