وردپرس 6.2 Openverse ادغام تصاویر هاتلینک ها، مشارکت کنندگان آپلود در کتابخانه رسانه را به عنوان پیش فرض بهتر پیشنهاد می کنند – WP Tavern

فیل جانستون توسعه دهنده WP Engine این موضوع را مطرح کرد امروز در کانال #core-editor در WordPress Slack. مشارکت‌کننده اصلی وردپرس، پل بایرون تأیید کرد که تصاویر در ابتدا درج شده‌اند، اما می‌توانند با استفاده از ابزار «آپلود» که پس از درج تصویر Openverse در نوار ابزار بلوک تصویر قرار دارد، به کتابخانه رسانه سایت اضافه شوند.

وردپرس ممکن است رفتار پیش‌فرض درج‌های Openverse را تغییر دهد، اما در این بین، کاربران باید از نحوه عملکرد این ویژگی و مکان یافتن ابزار آپلود آگاه باشند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-2-openverse-integration-hotlinks-images-contributors-propose-uploading-to-media-library-as-a-better-default

جانستون همچنین پیشنهاد کرد که پیوند مستقیم تصاویر ممکن است یک نگرانی حفظ حریم خصوصی باشد، اگر به میزبان اجازه دهد تا اطلاعات دستگاه بارگیری تصویر را جمع آوری کند.

هروه گفت: “من پیشنهاد می کنم پس از انتخاب و درج تصویر در سایت خود آپلود شود.” “به این ترتیب، هر اتفاقی که ممکن است برای سرویس یا تصویر اصلی بیفتد، در سایت در دسترس خواهد بود. البته، انتساب تصویر باید در کپشن باقی بماند.»

WordPress 6.2 یکپارچه سازی با Openverse را معرفی می کند که به کاربران اجازه می دهد به سرعت رسانه های رایگان و دارای مجوز آزاد را در محتوای خود وارد کنند. هنگامی که این ویژگی در نسخه 15.1 پلاگین گوتنبرگ شروع به کار کرد، به آسانی مشخص نبود که تصاویر درج شده دارای لینک مستقیم هستند.

Hotlinking به طور کلی یک عمل بد در نظر گرفته می شود، زیرا از پهنای باند سایت دیگری برای نمایش دارایی استفاده می کند. تصاویر لینک شده به راحتی می توانند تغییر نام داده یا از سایت منبع حذف شوند، که می تواند بر سایت هایی که آنها را نمایش می دهند تأثیر منفی بگذارد.

جرمی هرو، مشارکت کننده اصلی وردپرس، یک بلیط دیروز با نگرانی در مورد هات لینک و پیشنهاد کرد که بهتر است تصاویر را به صورت پیش فرض آپلود کنید.