وردپرس 6.2 به دلیل اشکال در فرمت های تاریخ تا 29 مارس به تعویق افتاد – WP Tavern

امروز صبح تصمیم گرفته شد تا با اجماع برای اعمال یک بازگشت و انتشار 6.2 RC5 بی صدا با اصلاح به تاخیر بیفتد. تونیا مورک، سرپرست فناوری وردپرس 6.2 هسته پیشنهاد بازگشت به نظر می‌رسد که این تاثیر بسیار گسترده به نظر می‌رسد و نمی‌تواند خطر انتشار امروز را با تاخیر در انتشار جزئی برطرف کند.

وردپرس 6.2 قرار بود امروز منتشر شود، اما مشارکت کنندگان آن را کشف کردند یک اشکال با فرمت های تاریخ در طول یخ زدگی 24 ساعته که آنها معتقدند ممکن است رخ دهد تاثیر قابل توجهی در عملکردهایی مانند رزرو، پیوندهای دائمی تاریخ و فروشگاه های تجارت الکترونیکی.

مشارکت کنندگان در بحث امروز صبح توافق کردند که ارسال آگاهانه کد شکسته فقط برای حفظ برنامه حرکتی اشتباه است و اینکه ارسال یک تعمیر امروز می تواند مشکلات بیشتری را ایجاد کند. اعلامیه‌ای به Make/Core ارسال می‌شود و به دنبال آن نسخه 6.2 RC5 منتشر می‌شود که ساعت 24 ساعته را قبل از انتشار رسمی 6.2 فردا مجدداً راه‌اندازی می‌کند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-2-delayed-to-march-29-due-to-bug-with-date-formats

Jonathan Desrosiers Core Committer وردپرس نیز در مورد این موضوع به نفع یک RC5 برگردانده و بی‌صدا فکر کرد.

فکر نمی‌کنم تا نسخه 6.2.1 منتظر بماند، زیرا این فقط متنی نیست که پررنگ نیست، بلکه چیزی است که تأثیر بسیار زیادی (از جمله استرس/مالی) بر صاحبان سایت و کارکنان مدیریت رزرو دارد. کالین استوارت، رهبر تریاژ 6.2 هسته ای گفت.

“اگر ما این مشکل را با نسخه 6.2 منتشر کنیم، ممکن است با مشکل بسیار بزرگتری روبرو شویم. این چیزی نیست که تشخیص یا درک آن برای اکثریت بزرگ کاربران آسان نباشد، و برای Core تقریباً غیرممکن است که هر گونه اشکال را در نسخه‌های کوچک آینده «اصلاح خودکار» کند. ما همچنین باید واقعاً از وارد کردن چنین اصلاحاتی اجتناب کنیم زیرا آنها فقط یک بار تعمیر و نگهداری / بدهی فنی بزرگ هستند.

“من هم به این فکر می کنم [it’s] پیش بینی تأثیر کامل این تغییر غیرممکن است. “این قطعا اهمیت همراهی حتی کوچکترین تغییرات را با آزمایش های مناسب نشان می دهد. ما این دقت را مدیون کاربران خود هستیم.