وردپرس 6.2 بتا 3 منتشر شد، مشارکت کنندگان در 2 مارس دموی محصول زنده را میزبانی کردند – WP Tavern

این فرمت کمی متفاوت از فرمت قبلی است 6.0 و 6.1 جاناتان پانتانی، یکی از همکاران تیم بازاریابی، گفت. «نسخه‌های آینده می‌توانند انتظار دیدن این موضوع را داشته باشند، بحث و گفتگو، یا هر دو نوع رویداد زنده بخشی از چرخه انتشار شوند.»

این رویداد توسط Nathan Wrigley هدایت خواهد شد که بحث را هدایت می کند و سؤالات مخاطبان را ارائه می دهد. سوالات را می توان از قبل در وردپرس را Slack کنید از طریق #کانال راهپیمایی. پخش زنده پس از پایان نسخه نمایشی محصول در یک پست بعدی ضبط و منتشر خواهد شد. هیچ ثبت نامی برای رویداد وجود ندارد. کسانی که می خواهند به صورت زنده تماشا کنند و شرکت کنند می توانند جلسه را با استفاده از Zoom راه اندازی کنید در زمان مقرر


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-2-beta-3-released-contributors-to-host-live-product-demo-on-march-2

وردپرس 6.2 بتا 3 این هفته منتشر شد، نقطه عطف کوچک دیگری نسبت به نسخه رسمی و صیقلی‌تر که انتظار می‌رود در کمتر از پنج هفته در 28 مارس 2023. آزمایش‌کنندگان 34 مشکل را از زمان انتشار بتا 2 حل‌شده پیدا کنند، و تعداد کلی بهبودها را به 292 افزایش می‌دهد. 354 رفع اشکال و شمارش. جزئیات تغییرات در بتا 3 در بلیط‌های مرتبط موجود است:

مشارکت‌کنندگان یک نسخه نمایشی محصول زنده را میزبانی خواهند کرد پنجشنبه، 2 مارس 2023، ساعت 12:00 بعد از ظهر EST از طريق بزرگنمایی. مشارکت کنندگان وردپرس آن مک کارتی و ریچ تابور، که به هدایت انتشار کمک می کنند، به بینندگان توری از ویژگی های نسخه 6.2 ارائه می دهند.