وردپرس 6.1 ویدیوی بررسی محصول اکنون در دسترس است – WP Tavern

تیم انتشار 6.1 پس از بررسی به آن ملحق شد و برخی از ویژگی های اصلی دیگر، اشکالات شناخته شده و ویژگی هایی که هنوز در هاله ای از ابهام هستند را پوشش داد. آنها قبل از نتیجه گیری چند سوال از مخاطبان مجازی مطرح کردند. ضبط زیر را بررسی کنید، و رونوشت نیز در دسترس است پست.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-6-1-product-walkthrough-video-now-available

این رویداد روز سه شنبه انجام شد و ضبط شد منتشر شده امروز. اگر در مورد توسعه 6.1 به‌روز نبوده‌اید، این ویدیوی کوتاه (در زیر تعبیه‌شده) یک تور شفاف از ویژگی‌ها در وضعیت فعلی به شما ارائه می‌دهد و مواردی را نشان می‌دهد که هنوز باید صیقل داده شوند.

Ventura با دموی عملی از Twenty Twenty-Three (TT3) و تغییرات سبک آن شروع می کند. او همچنین به الگوهای جدید و توانایی ایجاد قالب های سفارشی پرداخت:

اعضای تیم انتشار وردپرس 6.1 اخیراً برای بررسی محصول در Zoom گرد هم آمده‌اند، جایی که معمار اصلی گوتنبرگ، Matías Ventura، یک تور غیررسمی از برخی از ویژگی‌های جدید ارائه شده در نسخه بعدی ارائه کرد. پس از موفقیت 6.0، این گردهمایی در زوم به بخش جدیدی از چرخه انتشار تبدیل شده است.

من در مورد این موضوع بسیار هیجان زده هستم زیرا اکنون قدرت وردپرس را برای هر کاربری باز می کند. اگر می خواهید، دسته بندی خاصی از سفر دارید و می خواهید برای آن دسته یک الگو بسازید، می توانید این کار را انجام دهید. و بهبود دیگری در اینجا وجود دارد. پیش از این، زمانی که یک الگو را ایجاد می کردید، کاملاً خالی شروع می شود. اکنون مرتبط ترین قالب را برای این کار بارگیری می کند. در این مورد، آرشیو بود. بنابراین از آن استفاده می کند – شما در حال تغییر الگوی برچسب هستید، اما از نوع Archive به عنوان پایه آن استفاده می کند. بنابراین نیازی نیست که از صفر شروع کنید. بدیهی است که در اینجا، در آینده، احتمالاً نقاط شروع متفاوتی خواهد داشت، همان روشی که هنگام ایجاد یک صفحه جدید و غیره، الگوها را داریم.

او همچنین ویژگی‌های قفل پیشرفته‌تر، توانایی ایجاد الگوهای قفل شده را که در آن تنها چند ابزار در معرض دید قرار می‌گیرند، جای‌بان‌های بهبود یافته، ابزارهای طراحی مانند تایپوگرافی سیال و تنظیمات فاصله، ابزارهای متمرکز بر توسعه‌دهنده و موارد دیگر را پوشش داد.