وردپرس وبلاگ توسعه دهنده را در بتا راه اندازی می کند – WP Tavern

Birgit Pauli-Haack، مشارکت کننده در مقاله اصلی گفت: “در بالای ویژگی های جدید که به پروژه منبع باز وردپرس می آیند یکی از موانع اصلی است که توسط توسعه دهندگان بیان می شود.” پیشنهاد.

در حال حاضر سه پست منتشر شده است که نشان می دهد توسعه دهندگان وردپرس چه نوع محتوایی را در وبلاگ انتظار دارند:

روند ویرایش وبلاگ به طور کامل در حال انجام است در GitHub مدیریت می شود از زمین تا انتشار هرکسی که می‌خواهد مشارکت کند می‌تواند به آن پست ارسال کند تابلوی ایده برای بحث. ایده های تایید شده به وظایف و پیش نویس های مبارک تبدیل می شوند و از دو بررسی می گذرند. افراد می توانند با ارسال ایده، نوشتن پست، یا پیوستن به تیم تحریریه ای که پست ها را بررسی می کند، مشارکت کنند.

اکنون که وبلاگ در مرحله بتا است، مشارکت کنندگان به دنبال بازخورد از جامعه توسعه دهندگان وردپرس هستند. نظرات خود را در مورد اعلام بتا یا به جلسه بعدی در core-dev-blog کانال WP Slack در تاریخ 1 دسامبر، ساعت 13:00 UTC. در فید RSS مشترک شوید هرگز پستی از وبلاگ توسعه دهنده جدید وردپرس را از دست ندهید.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-launches-developer-blog-in-betaیکی از اهداف تصویر بزرگ که مدیر اجرایی وردپرس جوزفا هادن چامفوسی برای سال 2022 شناسایی کرد، ایجاد یک سایت ارتباطی متمرکز بر توسعه‌دهندگان بود. این وبلاگ جدید نقطه اوج تلاشی است که اوایل امسال آغاز شد.

محتوای وبلاگ توسعه‌دهنده جدید بر روی به‌روزرسانی‌های قابل اجرا برای سازندگان تم و افزونه، توسعه‌دهندگانی که در آژانس‌ها کار می‌کنند، به‌روزرسانی‌های API گوتنبرگ، مفاهیم برنامه‌نویسی پیشرفته، سنگ‌های PHP، و مطالعات موردی توسعه‌دهنده متمرکز خواهد بود.

WordPress.org به زودی راه اندازی خواهد شد وبلاگ برای توسعه دهندگان. این وبلاگ در پایان هفته گذشته به مرحله بتا رفت و در زیر دامنه سایت اصلی قرار دارد. این یک طراحی شبیه به وبلاگ خبری عمومی وردپرس است.

“وبلاگ Make Core به جای برجسته کردن ویژگی های جدید، تاکید زیادی بر یادداشت های جلسات برای تیم های اصلی مختلف دارد. این کار را برای توسعه‌دهندگانی که مشارکت‌کننده نیستند یا گهگاه مشارکت می‌کنند برای یافتن اطلاعات مرتبط در میان پست‌های مرتبط با تیم دشوار می‌کند.”