وردپرس هدیه رنگ آمیزی Wapuu را برای جشن گرفتن بیستمین سالگرد آتی راه اندازی می کند – WP Tavern

دوستداران Wapuu که به دنبال یک فعالیت آرامش بخش آخر هفته هستند، می خواهند وردپرس را که اخیراً راه اندازی شده است، بررسی کنند هدیه رنگ آمیزی Wapuu. چالش این است که با استفاده از مداد رنگی، نشانگر، مداد رنگی، پاستل، یا حتی ابزارهای طراحی دیجیتال، به مهمانی بیستمین سالگرد خود یعنی Wapuu بسازید.

شرکت‌کنندگان باید مجموعه رنگ‌آمیزی Wapuu را که در انواع فایل‌های مختلف (pdf.، .png، .svg. و .ai.) ارائه می‌شود، دانلود کنند. خلاقیت های رنگ آمیزی wapuu تمام شده را می توان با استفاده از #WapuuWP20 برای ورود به جایزه هشتگ کنید. تا کنون تعداد انگشت شماری از wapuus های حزبی وجود دارد که از طریق توییتر ارسال شده اند، اما اگر می خواهید آن را به صورت خصوصی ارسال کنید یا حساب توییتر ندارید، ایمیل گزینه دیگری است.

شرکت‌کنندگان برای برنده شدن باید 18 سال سن داشته باشند، اما صفحه رنگ‌آمیزی برای بچه‌ها سرگرم‌کننده است حتی اگر شانس برنده شدن در جایزه را نداشته باشند. وردپرس بیستمین سالگرد خود را در 27 مه جشن می گیرد، اما آخرین مهلت ارسال آثار wapuu 17 آوریل 2023، ساعت 03:59 UTC است. با برندگان از طریق توییتر یا ایمیل تماس گرفته خواهد شد.
منبع: https://wptavern.com/wordpress-launches-wapuu-coloring-giveaway-to-celebrate-upcoming-20th-anniversary

سه اثر تصادفی انتخاب می‌شوند (به همین دلیل است که به آن جایزه می‌گویند و نه مسابقه) برای دریافت نسخه محدود:

شما شانس برنده شدن یکی از سه کیت WP20 Swag را دارید که با انواع کالاهای سالگرد منحصر به فرد کامل شده است. از پین های برگردان گرفته تا برچسب ها، و برخی آیتم های اسرارآمیز شگفت انگیز، مجموعه ای به یاد ماندنی برای این لحظه مهم در تاریخ وردپرس خواهند بود.