وردپرس به مناسبت بیستمین سالگرد Wapuu – WP Tavern رونمایی کرد

یک وب سایت رسمی سالگرد در حال انتشار به‌روزرسانی‌هایی درباره نحوه مشارکت جامعه در برنامه‌های جشن آتی است. برگزارکنندگان و شرکت‌کنندگان از هشتگ #WP20 در رسانه‌های اجتماعی برای تعیین پست‌های مرتبط با رویداد استفاده خواهند کرد. سازمان‌دهندگان جامعه میزبان جشن‌ها می‌توانند رویدادهای خود را در وب‌سایت فهرست کنند ارسال آنها از طریق یک فرم.

وردپرس همچنین در حال انتشار wapuu جدید به مناسبت بیستمین سالگرد است. این طلسم با یک کلاه مهمانی و یک بادکنک با آرم سالگرد تزئین شده است. توسط مشارکت کننده وردپرس ایجاد شده است “Emma” DeRosia را دارد.

آثار هنری wapuu برای هر کسی در دسترس است دانلود و استفاده کنید. این فایل در چندین نوع فایل، از جمله SVG، PDF، PNG، همراه با فایل طراحی Adobe Illustrator ارائه می شود. وردپرس فروشگاه سوگ در حال حاضر بسته است، اما انتظار می رود به زودی با نسخه محدود بیستمین سالگرد بازگشایی شود و برخی از موارد ممکن است دارای wapuu یادبود باشند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-unveils-commemorative-20th-anniversary-wapuu

به عنوان بخشی از جشن ها، این پروژه مجموعه ای از لوگوهای یادبود را منتشر کرده است که به سبک طراحی جدید WordPress.org ایجاد شده اند. این پروژه در روزهای اخیر رنگ آبی پر جنب و جوش تری را به خود گرفته است و به رنگ آبی غبارآلود اصلی اجازه می دهد تا در تاریخ محو شود.

جامعه جهانی وردپرس بیستمین سالگرد تاسیس این نرم افزار را جشن می گیرد اولین انتشار در 27 مه 2023. دو دهه پیش، وردپرس اولین کار خود را با ویژگی های Texturize، XHTML 1.1، گزیده های دستی و یک رابط مدیریت جدید انجام داد.