وردپرس به دنبال ورودی کاربر در صفحه اصلی و پروژه طراحی مجدد صفحه دانلود – WP Tavern است


WordPress.org از سال 2016، زمانی که از طرح ها به نمونه اولیه تبدیل شد و در عرض چند هفته زندگی می کرد، طراحی مجددی ندیده است. در شش سال، نرم افزار با اتخاذ یک پارادایم بلوک جدید که باید در وب سایت آن منعکس شود، دستخوش دگردیسی شده است. مشارکت کنندگان در حال حاضر به دنبال ارائه این هستند صفحه نخست و صفحه دانلود بازنگری در طراحی که قابلیت های جدید آن را به نمایش می گذارد.

نیکلاس گاروفالو، نماینده تیم بازاریابی Automattic گفت: «از آن زمان، وردپرس شاهد تغییرات زیادی از جمله ویرایشگر گوتنبرگ، ویرایشگر کامل سایت، مضامین بلوک و موارد دیگر بوده است. “همه اینها در چند سال گذشته وردپرس را متحول کرده است و این نام تجاری نیز شروع به مدرن شدن و تکامل کرده است.”

در اوایل سال جاری WordPress.org به روز رسانی های طراحی را برای اخبار و گوتنبرگ صفحات گاروفالو گفت: «در حالی که ما توجه خود را به بخش‌های دیگر سایت معطوف می‌کنیم، فضای زیادی برای گسترش و تکامل این ظاهر وجود دارد.

طراحانی که روی این پروژه کار می کنند به ویژه علاقه مند هستند که از کاربران WordPress.org در مورد آنچه که می خواهند در صفحه اصلی ببینند بشنوند، به این معنی که کاربران روزمره از نظرات و پیشنهادات خود استقبال می کنند.

صفحه دانلود برای نمایش برجسته دکمه دانلود در بالای صفحه استفاده می شود، اما در اواسط ژانویه 2021، زیر میزبان های توصیه شده بیشتر شد. این احتمالاً برای کمک به افرادی بود که می‌خواهند یک سایت خود میزبان راه‌اندازی کنند، اما نمی‌دانند از کجا شروع کنند، اما برای کسانی که برای دانلود نرم‌افزار به آنجا آمده‌اند، منطقی نیست. یک رویکرد شفاف برای طراحی مجدد این صفحه قابل قدردانی است، زیرا تغییراتی مانند این همیشه به صورت عمومی مستند نمی شوند.

تا کنون، تنها تعداد انگشت شماری از مشارکت کنندگان تمام وقت در نظرات این پست، طراحی مجدد آینده را بررسی کرده اند.

دوست دارم ببینم که طراحی مدرن‌سازی ویرایشگر سایت و قابلیت‌های چیدمان را به نمایش می‌گذارد – حتی کارهایی را انجام می‌دهم که خیلی‌ها قبلاً ندیده‌اند، در حالی که برای توصیف اینکه چرا وردپرس اینقدر مهم است از کلمات استفاده می‌کنم. در ساخت سایت،” دان سوشین، یکی از همکاران بازاریابی با حمایت Automattic، گفت. آزادی، توانمندی و دموکراسی را در نشر فراهم می کند. علاوه بر این، شما می توانید فنی باشید یا نه، و همچنان به تمام اهداف خود برسید.

سوشین همچنین پیشنهاد کرد که صفحه دانلود با ارسال مراحل یا هدایت بازدیدکنندگان به راهنماها و منابع، توضیح بیشتری در مورد آنچه برای میزبانی خود وردپرس نیاز است ارائه دهد.

خاویر آرس، مشارکت‌کننده تیم طراحی با حمایت خودکار، ایده منحصربه‌فردی برای ساخت صفحه با الگوهایی در بخش‌هایی داشت که کاربران می‌توانند آن‌ها را کپی و در وب‌سایت‌های خود جای‌گذاری کنند.

«از آنجایی که وب سایت با استفاده از وردپرس ساخته شده است و ظاهری تازه و مدرن خواهد داشت، فکر می کنم نه تنها تبلیغ این واقعیت بسیار جالب خواهد بود («هی، پس این سایت فوق العاده ای که اکنون در آن هستید، کاملاً با نرم افزاری که برای دانلود به اینجا آمده اید!’)… اما همچنین به افراد اجازه می دهد تا الگوهای استفاده شده برای هر بخش را بگیرند… شاید حتی از خود صفحه، به نوعی اشاره خود ارجاعی به پلتفرم، “آرس گفت.

جاناتان پانتانی، یکی از همکاران بازاریابی که توسط Automattic حمایت می‌شود، گفت: چندین مشارکت‌کننده درخواست کردند که صفحه اصلی انجمن را برجسته کند، “از آنجایی که جامعه فعال و پر جنب و جوش WP یک تفاوت بزرگ است.”

Lauren Stein، یکی از همکاران بازاریابی با حمایت Automattic، گفت: «به غیر از قدرت خود نرم افزار و کارهایی که می تواند انجام دهد، کل جامعه افراد وجود دارد که به طور منظم گرد هم آمده اند تا در یک جنبش سهیم شوند. «در حال حاضر به نظر می رسد که کم اهمیت جلوه داده شده است. فکر می کنم اگر بیشتر برجسته شود فوق العاده خواهد بود.»

این پروژه به ورودی های متنوع تری از مشارکت کنندگان در سراسر اکوسیستم و کاربران عادی وردپرس که از وب سایت بازدید می کنند نیاز دارد. اگر نظر یا پیشنهادی دارید، می توانید به طور مستقیم روی پست نظر دهید و برای بحث های آینده در وردپرس تماشا کنید. طرح، بازار یابی، و متا وبلاگ ها


منبع: https://wptavern.com/wordpress-seeks-user-input-on-homepage-and-download-page-redesign-project