وردپرس برنامه های کاربردی را برای اجلاس انجمن 2023 – WP Tavern باز می کند

این درخواست شرکت باز است به هر مشارکت کننده، صرف نظر از مدت زمانی که در پروژه شرکت داشته است. گولومب همچنین گفت که این رویداد ممکن است شامل یک برنامه کمک سفر باشد تا هیچ شرکت کننده منتخبی به دلایل مالی کنار گذاشته نشود. متقاضیان به‌صورت دوره‌ای انتخاب خواهند شد تا از زمان کافی برای کسانی که به ویزا نیاز دارند، اطمینان حاصل شود. سازمان دهندگان قصد دارند تا پایان ژوئن 2023 به همه متقاضیان اطلاع دهند.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-opens-applications-for-2023-community-summitدر گذشته، اجلاس انجمن ایجاد شد تا فرصتی را برای مشارکت کنندگان فراهم کند تا بحث های مهمی داشته باشند و کانال های ارتباطی را در مورد کار خود و آینده پروژه باز کنند. چند موضوع پیشنهادی شامل ساده‌سازی مشارکت‌ها در مؤلفه‌های گوتنبرگ است که قبلاً بخشی از هسته وردپرس هستند، اهمیت عملکرد، تقویت خط لوله مشارکت‌کننده، بهبود ارتباطات بین تیمی، مدرن‌سازی و ساده‌سازی صفحات تنظیمات وردپرس، به نام چند.

ما امسال را با برگزاری آن تکرار کردیم برای موضوعات تماس بگیرید قبل از اینکه از مردم بخواهید برای شرکت درخواست دهند. با شناسایی موضوعات مرتبط در حال حاضر، ما می‌توانیم فهرست شرکت‌کنندگان دعوت‌شده را به روشی جدید بسازیم، مشارکت‌کنندگان طولانی‌مدت مورد نیاز خود را با هم ترکیب کنیم و مشارکت‌کنندگان جدیدتری را که هنوز فرصت مشارکت در این راه را نداشته‌اند، در بر بگیریم. در گذشته.”

پروژه متن باز وردپرس خواهد بود میزبانی اجلاس جامعه به عنوان بخشی از WordCamp US امسال. این کنفرانس قبل از کنفرانس اصلی در 22 تا 23 اوت 2023 در بندر ملی، واشنگتن، دی سی برگزار خواهد شد. این رویداد صرفاً دعوت‌نامه اولین اجلاس سران در شش سال گذشته خواهد بود، از زمانی که آخرین آن در پاریس، فرانسه در سال 2017 برگزار شد.

جولیا گولومب، یکی از اعضای تیم جامعه تحت حمایت Automattic، گفت: “هدف ما این است که یک اجلاس متنوع و فراگیر داشته باشیم که فضای امن و دلگرم کننده ای را برای مشارکت کنندگان اختصاصی ما فراهم کند تا روی پروژه وردپرس و مشکلاتی که در آن با آن مواجه می شویم، کار کنند.”