وردپرس برای گروه دوم زنان و انتشارات غیر باینری آماده می شود – WP Tavern

وردپرس 6.3 که برای انتشار اواسط ژوئیه در نظر گرفته شده است، به اعضای تیم 6.4 آینده این فرصت را می دهد تا با همکاری با مربیان و کمک به انتشار، مشارکت کنندگان با تجربه تری را تحت الشعاع قرار دهند و مهارت های جدیدی به دست آورند. او از مربیان دعوت می کند تا در آماده سازی این دور جدید از رهبران بپیوندند. این فرآیند یک تعهد چند ماهه است که به مشارکت کنندگان در درک نقش خود در تیم شروع می کند، اگرچه برای شرکت در نسخه 6.4 لازم نیست.

قبل از پیوستن به تیم 5.6 Release Squad، داشتم نه به این پروژه کمک کرد.» مورک گفت. هیچ ایده ای نداشتم که چرخه انتشار چگونه کار کرد یا از کجا شروع کنم. بله، من یک نوب مشارکت کننده بودم. اما با راهنمایی، من بودم به خوبی پشتیبانی می شود در حضور من و تو هم خواهی بود! تجربه باور نکردنی بود و هنوز هم هست!

بر اساس پاسخ به پیشنهاد هادن چامفوسی، نباید هیچ کمبودی در مشارکت‌کنندگان و داوطلبان برای کمک به زنان و گروه انتشار غیر باینری 6.4 وجود داشته باشد. او از هر کسی که می‌خواهد بخشی از تیم باشد یا به‌عنوان مربی پیش از انتشار کمک کند، درخواست می‌کند تا در مورد آن نظر بدهند. پست.


منبع: https://wptavern.com/wordpress-gears-up-for-2nd-women-and-nonbinary-release-squad

او گفت: “من انتشار را به “زنان و غیر دودویی” برای ارجاع آسان در همکاری روزمره ما تقدیم می کنم، اما گروه آزاد برای هر کسی که به عنوان یک زن، غیر باینری یا دارای جنسیت گسترده معرفی شود باز خواهد بود.” . «همه مشارکت‌ها مانند همیشه پذیرفته می‌شوند، صرف نظر از اینکه چگونه شناسایی می‌کنید یا در چه گروه‌هایی احساس می‌کنید.»

مدیر اجرایی وردپرس Josepha Haden Chomphosy است هماهنگ کردن یک گروه دوم زنان و آزادسازی غیر باینری برای نسخه 6.4، که پیش بینی می شود وارد شود نوامبر 2023. در سال 2020، وردپرس 5.6 “Simone” توسط یک تیم انتشار کاملاً زنانه و غیر باینری هدایت شد، که اولین مورد در تاریخ وردپرس بود، و Haden Chomphosy پیشنهاد می کند که پروژه دوباره برای آن پیش برود.

هادن چامفوسی گفت: «داشتن یک تیم انتشار متشکل از فاکس که معمولاً در فناوری نمی‌بینیم، همچنین هدف افزایش تعداد افراد کم‌نمایش است که تجربه نگهداری، مدیریت و ارسال نرم‌افزار در یک پروژه منبع باز را دارند. “همه مشارکت در روند انتشار و آزادی استقبال می شود.”

هادن چامفوسی تاکید کرد که هر کسی می‌تواند در انتشار بازی مشارکت کند، اما رهبران تیم 6.4 محدود به این گروه خاص خواهند بود.

وردپرس مشارکت کنندگان و رهبران ارزشمند جدیدی را در گذشته از این ابتکار به دست آورده است، از جمله 6.2 Core Tech Co-Leads Tonya Mork.