وب سایت جدید WP Speakers به ​​سازمان دهندگان رویداد کمک می کند تا بلندگوها را بیابند – WP Tavern

Michelle Frechette، مدیر مشارکت اجتماعی در StellarWP، پروژه مستقل جدیدی را به نام راه اندازی کرده است. بلندگوهای WP که به سازمان دهندگان رویداد کمک می کند تا بلندگوهای موجود برای جلسات وردپرس، WordCamps، پادکست ها و رویدادهای دیگر را پیدا کنند. این سایت پایگاه داده ای از سخنرانان ارائه می دهد که عضویت رایگان و جستجو رایگان است.

هنگامی که سخنرانان ثبت نام می کنند، شامل بیوگرافی، عکس، مکان، زبان هایی که صحبت می کنند، موضوعات، تخصص و اطلاعات تماس می شوند. آن‌ها همچنین می‌توانند مشخص کنند که آیا از یک گروه کم‌نماینده هستند یا خیر. در مدت زمان کوتاهی که سایت فعال شده است، WP Speakers 149 سخنران ثبت شده را اضافه کرده است که آماده و مایل هستند دانش وردپرس خود را در رویدادهای مجازی و حضوری به اشتراک بگذارند.

Frechette در گرد هم آوردن افراد و کمک به آنها در یافتن جایگاه خود در وردپرس مهارت دارد. او علاوه بر مشارکت های منبع باز خود، آن را حفظ می کند WPCareerPages.com، سایتی که جویندگان کار را با شرکت های وردپرس مرتبط می کند و یک رشته توییت هفتگی با موقعیت های موجود منتشر می کند.

Frechette از تلاش های خود در این پروژه از طریق بودجه حمایت می کند، که به او اجازه می دهد منبع را رایگان نگه دارد.

Frechette گفت: «به‌عنوان یک سازمان‌دهنده ملاقات برای جلسه محلی وردپرس، من دائماً به دنبال سخنرانانی برای ارائه هستم. «از یک طرف بیماری همه گیر باعث شد که ادامه محتوای ملاقات جدید را دشوارتر کند، اما از طرف دیگر، به من این امکان را داد که به بلندگوها در سطح جهانی متصل شوم زیرا همه جلسات ما به صورت آنلاین منتقل می شدند. اما حتی با وجود همه سخنرانان در جهان که اکنون قادر به ارائه هستند، هنوز فکر کردن به موضوعات و سپس سخنرانان منبع دشوار بود. همانطور که من در وردپرس به خوبی متصل هستم، حتی نمی توانستم تصور کنم که برای کسی که شخصاً سخنرانان زیادی را نمی شناسد چقدر دشوارتر است. بنابراین WP Speakers متولد شد.

Frechette قصد دارد به افزودن به صفحه منبع سخنران ادامه دهد و صفحه منبع سازمان دهنده رویداد بعدی در نقشه راه است. هر کسی که بخواهد در سایت لیست شود می تواند “به عنوان سخنران بپیوندید” فرم و پروفایل های جدید در 1-3 روز کاری تایید می شود.


منبع: https://wptavern.com/new-wp-speakers-website-helps-event-organizers-find-speakers

او گفت: “برای من مهم است که توانایی تعلق به سایت و همچنین امکان جستجوی بلندگوها همیشه رایگان باشد.” به این ترتیب هیچ کس از امکان شرکت در آن منع نمی شود. منبعی مانند این باید در دسترس همه باشد.»