واقعاً پایان مرحله گوتنبرگ به چه معناست؟ – اخبار وردپرس

حذف مشکل GitHub برچسب بتا ویرایشگر بلوک
گزارش اشکالات
make.wordpress.org/design
گفتگوهای مشارکت: بهبود سفر مشارکت کننده
گفتگوهای مشارکت: پایان دادن به سپتامبر ابدی
مکالمات مشارکتی: مربی وردکمپ
اطلاعات جریان زنده WordCamp آسیا

رونوشت

این ما را به لیست کوچکی از چیزهای بزرگ می رساند. اولا، ما در حال حاضر در مورد مسیرهای مشارکت بسیار فکر می کنیم. هم در ابتدای سفر مشارکتی و هم زمانی که به یک مشارکت‌کننده درازمدت و با تجربه تبدیل می‌شوید. در حال حاضر چند بحث مختلف در این رابطه وجود دارد. بنابراین در واقع دو بحث در سطح پروژه وجود دارد که در make.wordpress.org/project هستند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:00]

دومین مورد در لیست کوچک من این است که صفحات زیادی در wordpress.org وجود دارد که طرح های جدید درخشانی دریافت می کنند.

پس آن فاز چه می کند نه منظور داشتن؟ اولاً، این بدان معنا نیست که ما تا این مرحله از پذیرش بازخورد کاربران یا گزارش‌های اشکال در مورد ویژگی‌ها دست نمی‌کشیم. همیشه توصیه می شود که یک بلیط را در مسیر یا GitHub ثبت کنید و جزئیات هر گونه اشکالاتی را که با آن مواجه شده اید، ثبت کنید. اگر قبلاً هیچ مشکلی را گزارش نکرده‌اید، نگران نباشید. همهی ما آنجا بودیم. من یک یا دو پیوند را با اطلاعاتی برای کسانی که برای اولین بار وارد می شوند جمع آوری می کنم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:04:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:00]

من میزبان شما هستم، جوسپها هادن چامفوسی. در اینجا ما می رویم.

بنابراین از آنجایی که متوجه می‌شویم که استفاده از آن‌ها کمی خشن است، البته تلاش خواهیم کرد تا آن گردش‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن صاف کنیم. بنابراین این کمی دلگرم کننده من برای معنای آن عبارت است. اگر در حال گوش دادن به این مطلب هستید و زمان زیادی را در ویرایشگر بلاک که امروز وجود دارد سپری نکرده اید، توصیه می کنم این کار را انجام دهید.

در قسمت چهل و هشتم پادکست توجیهی وردپرس، جوزفا هدن چامفوسی، مدیر اجرایی، در مورد بسته شدن فاز دو گوتنبرگ، و معنای آن در زمینه بزرگ‌تر پروژه، منعکس می‌کند.

سوالی دارید که دوست دارید پاسخ داده شود؟ می توانید آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید، چه به صورت مکتوب و چه به صورت ضبط صدا.

وام

اگر می‌خواهید در آن بحث‌ها شرکت کنید، یا فقط می‌خواهید پیش‌نمایش‌های اولیه از آنچه به سایت می‌آید را ببینید، می‌توانید به make.wordpress.org/design بروید یا به جلسات تیم طراحی در Slack بپیوندید.

[Josepha Haden Chomphosy 00:02:00]

و آخرین چیز این است که WordCamp Asia به سرعت در حال آمدن است، دوستان من. این رویداد برای من نزدیک و عزیز است. من امیدوارم که تعداد زیادی از شما را حضوری ببینم، اما اگر نتوانید شخصاً آن را انجام دهید، ما همچنان شما را تحت پوشش قرار می دهیم. یک پخش زنده وجود خواهد داشت و برنامه آن از قبل در سایت موجود است. زمان‌های هر جلسه را در منطقه زمانی محلی شما نشان می‌دهد تا بتوانید به راحتی تصمیم بگیرید که کدام ارائه‌ها را حتماً باید در لحظه ببینید.

تدوینگر: داستین هارتزلر
لوگو: خاویر آرس
تولید: سانتانا اینیس
آهنگ: اول بی باک از کوین مک لئود

نمایش یادداشت ها

ما در سال 2023 به سختی به اینجا نقل مکان کرده ایم، اما با این وجود، وردپرس در حال حاضر برای انتشار اصلی بعدی خود کار می کند – که در پایان مارس به دست ما می رسد. احتمالاً تا به حال شنیده اید که با این نسخه “پایان فاز 2” فرا می رسد. اما برای بسیاری از مردم، این سؤالاتی را در مورد آنچه انتظار می رود ایجاد می کند.

بنابراین من امروز کمی وقت صرف می کنم تا آنچه را که در حال حاضر می دانم به اشتراک بگذارم. بیایید با معنای آن عبارت شروع کنیم. اولاً، همه پروژه ها، به استثنای دو مورد، به اعتقاد من، در بلیط محدوده فاز 2، قبل از انتشار وردپرس 6.2 در افزونه گوتنبرگ ارسال خواهند شد. بدون هر گونه مشکل مهم، آن ها در نسخه اصلی وردپرس 6.2 قرار می گیرند.

اما به هر حال، من لینک آن را در یادداشت های نمایش برای بقیه ما قرار می دهم. ما باید این بار آن برچسب را برداریم، اما معیارهای پذیرش روی آن نیز کاملاً واضح است. بنابراین در تمام ستون‌ها تا پایین‌تر واقعاً بله یا خیر مطرح است.

سلام به همه، و به پادکست خلاصه وردپرس خوش آمدید، که در آن می‌توانید توضیحات سریعی درباره ایده‌های پروژه منبع باز وردپرس، اطلاعاتی در مورد جامعه‌ای که از آن پشتیبانی می‌کند، دریافت کنید، و فهرست کوچکی از چیزهای بزرگی را که در آینده ارائه می‌شوند، دریافت کنید. دو هفته.

ثانیاً، قطعاً به این معنی نیست که ما ارسال اصلاحات به تجربه کاربر را متوقف خواهیم کرد. تا آنجا که می خواهم بگویم این درست نیست، فکر می کنم همه مشارکت کنندگان منبع باز می دانند که مهم نیست که چقدر یک راه حل را آزمایش می کنید، در واقع نمی توانید همه موارد استفاده ممکن را هنگام کار روی پروژه ای در نظر بگیرید. اندازه.

[Josepha Haden Chomphosy 00:04:26]

اگر تا به حال در WordCamp به من برخورد کردید، در مورد اولین تجربه گزارش اشکال از من بپرسید. و بعد از شنیدن این موضوع، فوراً می‌روید و آن اشکالی را که به مدت شش ماه روی میزتان اسکرین‌شات بوده است، ثبت می‌کنید، زیرا صادقانه بگویم که نمی‌تواند بدتر از اولین مورد من شود.

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:40]

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:00]

از زمانی که برای اولین بار در سال 2018 ادغام شد، واقعاً تغییر اساسی کرده است و نشان دهنده هزاران ساعت تحقیق و حل مسئله و ایجاد و توسعه است. اگر کسی را می‌شناسید که به پروژه کمک کرده است یا محتوای او به شما کمک کرده است تا قسمتی از آن را درک کنید، همچنین ممکن است به او خط بزنید و به او بگویید که از زحمات او قدردانی می‌کنید.

و این، دوستان من، لیست کوچک شما از چیزهای بزرگ است. از اینکه امروز برای جلسه وردپرس هماهنگ کردید، سپاسگزاریم. من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم و تا چند هفته دیگر دوباره شما را می بینم.


منبع: https://wordpress.org/news/2023/01/episode-48-what-does-concluding-a-gutenberg-phase-really-mean/

و سپس یکی وجود دارد که مختص عضویت WordCamp است، و آن در make.wordpress.org/community است. می‌توانید به هر یک از آن‌ها سر بزنید و تجربیات، افکار و هر ایده‌ای که دارید به اشتراک بگذارید.

بنابراین نه تنها اگر قصد دارید آن را حفظ کنید و یکی از آن وردپرس‌سازان باحالی باشید که می‌توانند بلیط‌ها را بر اساس اعداد به ذهن بسپارند. این موضوع خوبی است زیرا نه تنها موضوع مهمی است که بتوان آن را به خاطر آورد، بلکه یک رنگ پرده است، بنابراین شما می توانید برای همیشه شیک باشید و آن را بدانید.

بنابراین، 99 درصد از ویژگی‌هایی که در محدوده فاز 2 در نظر گرفته‌ایم تا ماه آوریل در هسته اصلی قرار خواهند گرفت. همچنین به این معنی است که ویرایشگر بلاک ممکن است در نهایت برچسب بتا خود را از دست بدهد. ما در طول چند نسخه اصلی اخیر درباره این امکان با نظرات جامعه صحبت کرده‌ایم، و همین کار را با آماده شدن برای نسخه 6.2 نیز انجام خواهیم داد. این بحث در GitHub پیگیری می‌شود و من می‌توانم پیوندی به آن را در یادداشت‌های نمایش به اشتراک بگذارم. برای هرکسی که مثل من یک آدم فوق العاده کوچک است، شماره بلیط 39293 است.

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:00]