هر آنچه که باید درباره اجلاس انجمن بدانید! – اخبار وردپرس

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:00]

در حال حاضر، حتی در دوره نامزدی سازماندهی اجلاس جامعه، هنوز یک روند انتخاب وجود دارد. سازمان‌دهندگان فهرست شرکت‌کنندگان پیشنهادی را بررسی می‌کنند و همان چیزهایی را که انتظار داریم سازمان‌دهندگان اصلی WordCamp در انتخاب سخنران خود به دنبال آن باشند، بررسی می‌کنند.

[Josepha Haden Chomphosy 00:02:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:09:44]

و سپس آنها را برای تعادل تنظیم می کنند. علاوه بر این موارد، چهار نوع صدا نیز وجود دارد که ما همیشه می‌خواهیم در اجلاس انجمن ما حضور داشته باشند. بنابراین اول صدای پیشرو است، افرادی که از قبل در جامعه هستند و به نوعی به ما در تصمیم گیری کمک می کنند. من یکی از آن صداهای پیشرو محسوب می شوم. من درخواست خود را برای شرکت در اجلاس انجمن قرار داده ام. واقعا امیدوارم من را انتخاب کنیم.

سوالی دارید که دوست دارید پاسخ داده شود؟ می توانید آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید، چه به صورت مکتوب و چه به صورت ضبط صدا.

وام

برخی واقعا بزرگ می شوند، برخی کوچک می مانند. اما در برخی موارد، بیشتر آنها باید مورد توجه قرار گیرند. و این فضایی است که به طور خاص برای کمک به ما در انجام آن طراحی شده است. که ما را به دلیل سومی که این کار را انجام می دهیم می رساند. این رویداد از چیزی به نام قانون Chatham House استفاده می کند که نوعی امنیت روانی زمانی ایجاد می کند.

اما من به شما اطمینان می دهم که این یک رویداد کاری است. تصمیم‌گیری‌ها در طول رویداد نهایی نمی‌شوند، اما از آنجایی که ما بسیار تلاش می‌کنیم دیدگاه‌های بسیاری را در نظر بگیریم، در نهایت دو روز بحث‌های سخت، دیدگاه‌های مشاجره‌آمیز و تعریف مشکل در سطحی از پیچیدگی است که واقعاً نمی‌بینید. روز

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:40]

[Josepha Haden Chomphosy 00:10:00]

مورد دوم صداهای پیشرو آینده است. به طور خاص، آن‌ها افرادی هستند که قبلاً در جامعه فعال هستند و قول زیادی از خود نشان می‌دهند، یا به این دلیل که واقعاً ارزش‌هایی را که پروژه منبع باز وردپرس مطرح می‌کند درک می‌کنند یا فرآیندهای اساسی برقراری ارتباط و راهنمایی افراد در چنین پیچیده‌ای را درک می‌کنند. اکوسیستم همانطور که پروژه وردپرس نشان می دهد. یا به این دلیل که آنها کاملاً واضح گفته اند که علاقه مند هستند به ما کمک کنند تا مطمئن شویم که پروژه وردپرس قادر به حرکت است و به ایجاد و حمایت از انتشارات دموکراتیک ادامه می دهد.

اما اساساً نمی توان از کسی در مورد آنچه در آن گفتگوها گفته اند نقل قول کرد. نمی توان نمونه های کسی را به آنها نسبت داد. اما گفتگوها را می توان خلاصه و منتشر کرد که ما در وب سایت Community Summit انجام می دهیم. و سپس، آنها را برای دانش جمعی خود در طول زمان منتشر می کنیم. این به افرادی که شرکت می‌کنند اجازه می‌دهد کاملاً از خود و دیگران دفاع کنند بدون اینکه نگران این باشند که آیا بعداً از متن خارج می‌شوند یا خیر.

و اکنون این ما را به لیست کوچکی از چیزهای بزرگ می رساند. این هفته در واقع به نوعی لیست بزرگی از چیزهای بزرگ است، اما می دانید، این وجود دارد.

بنابراین افراد و کاربران و سازمان‌دهندگان جامعه که می‌توانند و می‌توانند از انواع تعاملات کاربر حمایت کنند، انواع تعاملات اجتماعی که ما کاملاً می‌خواهیم بتوانیم آنها را ببینیم.

اول از همه، اجازه دهید در مورد چیستی اجلاس جامعه صحبت کنیم. اجلاس انجمن یک رویداد کوچک است که در آن افراد از سراسر پروژه وردپرس و جامعه گرد هم می آیند تا در مورد برخی از دشوارترین موضوعاتی که پروژه در حال حاضر با آن مواجه است، کار کنند، که بسیاری از آنها آسان تر یا حداقل کمتر پر دردسر هستند، زمانی که بتوانیم رو در رو باشیم. صورت.

و بنابراین قانون Chatham House محیطی را ایجاد می کند که به ایجاد آن به طور ناگهانی در لحظه کمک می کند و، می دانید، برخی از آنها به ایمان به یکدیگر نیاز دارد.

پیشنهاد برای یک برنامه راهنمایی گسترده پروژه

Openverse.org

من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم. در اینجا ما می رویم.

نکته دوم این است که پیشنهادی برای یک برنامه راهنمایی در سطح پروژه وجود دارد.

درست. امنیت روانی، اگر رهبر هستید، می‌دانید که این چیزی است که در طول زمان ساخته می‌شود و نیاز به اعتماد زیاد و گفتگوهای زیادی با افرادی دارد که با آنها کار می‌کنید، و ما کاملاً نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم.

این یک برد بالقوه بزرگ برای ما است. هدف آن تعمیر برخی از نردبان های شکسته ما است. اگر با نظریه نردبان شکسته پروژه وردپرس من آشنا نیستید، سعی می کنم به یاد داشته باشم که پیوندی به آن پست پیدا کنم و آن را در یادداشت های نمایش قرار دهم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:12:00]

و من از سازمان‌دهندگان می‌خواهم که این فرآیند انتخاب فوق‌العاده پیچیده را طی کنند، زیرا ما نه صرفاً فضای کوچکی از جامعه وردپرس را آن‌گونه که امروز می‌بینیم و امیدواریم در آینده ببینیم، بلکه می‌خواهیم یک تالار گفتگوی منصفانه در طول آن مرحله تعریف مشکل بحرانی داشته باشیم.

بنابراین، این افراد بالقوه کمی برای آن انتخاب می‌کنند. افرادی که قبلاً نشان می دهند که این کار را در وردپرس یا در جوامع محلی خود انجام می دهند. این یکی از انواع صداهایی است که ما می خواهیم شامل شود. سومین موردی که می‌خواهیم همیشه در آن گنجانده شود، صداهایی است که نیاز داریم، بنابراین صداهایی که باید بشنویم. افرادی که به طور خاص وردپرس را برای آنها می‌سازیم، افرادی که به ما نشان داده‌اند که CMS لزوماً برای برخی از موارد استفاده که مرتباً با آن مواجه می‌شوند، مناسب نیست.

مشاهدات در مورد ساختار تیم مشارکت کننده وردپرس

تدوینگر: داستین هارتزلر
لوگو: خاویر آرس
تولید: سانتانا اینیس
آهنگ: اول بی باک از کوین مک لئود

نمایش یادداشت ها

اگر نمی‌دانید آن چیست، می‌توانید آن را جستجو کنید، ما پیوندی را در یادداشت‌های نمایش قرار می‌دهیم، اما شکل‌گیری، طوفان، هنجارسازی، اجرای نوعی مفهوم از نحوه جمع شدن گروه‌ها است. از آنجایی که تعداد ما بسیار زیاد است و جامعه ما ردپای بزرگی دارد، همیشه طوفان‌های کوچکی وجود دارد.

اتفاق دیگری که در هفته گذشته رخ داد این است که وردپرس 6.2 به مرحله بتای خود رفته است، و بنابراین اکنون زمان آن است که به آنجا برویم و آزمایش کنیم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:09:00]

اما این دلیل لزوماً نیاز به دعوت‌نامه‌ها را برطرف نمی‌کند، نه اینکه اجازه می‌دهد در اولین فرصت ارائه شود. دلیل آن بیشتر یک دلیل فلسفی است و شما را ملزم می کند که با من به یک سفر تاریخی کوچک بروید.

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:09]

و در نهایت، یکی از بزرگترین سوالاتی که پیش از هر اجلاس انجمنی با آن مواجه می شویم این است که چرا آن فقط با دعوت است. متداول ترین دلایل ذکر شده برای کوچک نگه داشتن این دعوت و دعوت فقط همه چیز مربوط به تدارکات و رهبری است. شما می خواهید آنقدر بزرگ باشد که نمایش خوبی داشته باشد اما به اندازه کافی کوچک باشد تا تعاملات با کیفیت بالا داشته باشد. اگر بخواهید، فقط یک لحظه بسیار باریک گلدیلاک است.

من کمی علاقه پیدا کردم [a] زنان، و انتشار غیر باینری رهبری برای سال 2023، و بنابراین از آنجایی که علاقه ای به آن نشان داده شده است، بدینوسیله به صورت شفاهی تایید می شود. مراقب make.wordpress.org باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد اینکه این فرآیند چگونه خواهد بود و چگونه داوطلبانه وقت خود را برای آن اختصاص دهید، اگر این چیزی است که شما را فرا می خواند.

و شماره پنج، طولانی ترین و کوچکترین فهرست چیزهای بزرگ در تاریخ اخیر.

اجلاس جامعه معمولاً در یک “عدم کنفرانس” سبک، و وقتی کوچکتر شدیم، جمع‌آوری موضوع و رای‌گیری را به روز گذاشتیم. از آنجایی که گروه مشارکت‌کنندگان بی‌باک ما در طول سال‌ها رشد کرده‌اند، این کمی تکامل یافته است، و امسال، ما از قبل موضوعاتی را درخواست کرده‌ایم تا بتوانیم مطمئن شویم افراد مناسبی در اتاق داریم و بهترین استفاده را می‌کنیم. زمان محدود همه

این نیز در طول سال ها کمی تغییر کرده است. اولین اجلاس انجمن، در سال 2012، قبل از زمان من بود، اما اگر تاریخم را به درستی به یاد بیاورم، واقعاً فقط با دعوت بود. اجلاس پس از آن شامل یک روند بسته نامزدی بود. مرحله بعدی شامل یک فرآیند نامزدی تیمی بود و سپس دو مورد آخر، 2017 و 2023، شامل نامزدهای آزاد بودند.

بنابراین TLDL. برای، گوش کن؟! گوش دادن واقعی TLD. اگر چه اگر از آن عبور نکرده باشید، قطعاً به این نقطه نخواهید رسید. بنابراین یک TLDR برای افرادی که متن را مرور کردند و به اینجا رسیدند، حدس می‌زنم که ما این ساختار دعوت را حفظ می‌کنیم زیرا می‌خواهیم صداهایی را که هر روز در پروژه وردپرس نمی‌شنویم، حساب کنیم. نه به این دلیل که برای آنها ارزش قائل نیستیم، بلکه به این دلیل که قبلاً آنها را شنیده ایم.

وو و این، دوستان من، فهرست کوچک شما از چیزهای بزرگ، فهرست بزرگ شما از چیزهای بزرگ است. از اینکه امروز برای جلسه وردپرس هماهنگ کردید، سپاسگزاریم. من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم و تا چند هفته دیگر دوباره شما را می بینم.


منبع: https://wordpress.org/news/2023/02/episode-49-everything-you-need-to-know-about-the-community-summit/

اول چیزهای مهم. برنامه های کاربردی برای اجلاس جامعه اکنون باز است. اینها برنامه های کاربردی برای حضور هستند. خیلی کوتاهه من امروز صبح سوالم را پر کردم و سه سوال در مورد اینکه شما کی هستید و نام کاربری شما در wordpress.org و سپس سه سوال در مورد موضوعاتی که بیشتر به آنها علاقه دارید و تجربه ای که تا کنون در آن مکالمات داشته اید.

آسان است که به این رویداد نگاهی بیندازید و فکر کنید که مانند یک چیز انحصاری سرگرم‌کننده با کسی که از وردپرس است.

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:11:00]

و سپس چهارمین و آخرین گروهی که همیشه می‌خواهیم نماینده داشته باشیم، گروهی است که من صداهایی را که دلمان برایشان تنگ شده است می‌گویم. بنابراین، آن‌ها افرادی هستند که می‌خواهیم بتوانیم بیشتر از آنها در پروژه خود بشنویم که لزوماً گروه خوبی از صداهای نماینده برای آنها نداریم، بنابراین شنیدن آنها دشوار است، یا می‌دانیم احتمالاً از آنها استفاده می‌کنند. CMS یا در رویدادها شرکت می کنند، به نوعی درگیر پروژه وردپرس هستند.

6.2 بتا 1 برای آزمایش باز است

رونوشت

یکی دو قسمت پیش، من به اجلاس جامعه در لیست کوچکی از چیزهای بزرگ اشاره کردم. این در 22 و 23 آگوست، درست قبل از WordCamp US ارائه می شود. و برای برخی از شما، این کاملا منطقی بود، و تنها فکری که در ذهن شما وجود داشت این بود، وای، آخرین فکر ما در سال 2017 بود، چگونه ممکن است این همه سال از آن زمان گذشته باشد؟ و از آنجایی که سال‌ها گذشته است، امروز کمی در مورد اجلاس انجمن، چیستی، از کجا آمده و چرا برای پروژه وردپرس بسیار مهم است صحبت خواهیم کرد.

برای شرکت در اجلاس جامعه 2023 اقدام کنید

[Josepha Haden Chomphosy 00:04:00]

اما در سال‌های 2012 یا 2006 که در حال ساختن راه‌حل‌هایی برای ما بود، لزوماً راهی برای پاسخگویی به آنها نداریم. و بنابراین، این چهار گروه از مردم، چهار نوع صدا هستند که من کاملاً می‌خواهم در اجلاس جامعه ما نماینده داشته باشم.

موضوعات ارسالی برای اجلاس جامعه 2023

اپیزود چهل و نهم از جلسه توجیهی وردپرس به بررسی چه، چرا و چه کسی در پشت اجلاس انجمن آینده در بندر ملی، دی سی، ایالات متحده آمریکا، 22 تا 23 اوت 2023 می پردازد. به مدیر اجرایی جوزف هادن چامفوسی بپیوندید تا اهمیت این گردهمایی را بیاموزید. پروژه وردپرس

سلام به همه، و به پادکست خلاصه وردپرس خوش آمدید، که در آن می‌توانید توضیحات سریعی درباره ایده‌های پروژه منبع باز وردپرس، اطلاعاتی در مورد جامعه‌ای که از آن پشتیبانی می‌کند، دریافت کنید، و فهرست کوچکی از چیزهای بزرگی را که در آینده ارائه می‌شوند، دریافت کنید. دو هفته.

آره من فکر می کنم 90 ثانیه طول کشید. مثلا یک دقیقه و نیم کامل. پس به آنجا بروید. ما پیوندی در یادداشت‌های نمایش داریم، اما همچنین می‌توانید آن را در خبرنامه‌های کل اکوسیستم رسانه وردپرس پیدا کنید. من در مورد آن کاملا مطمئن هستم.

مواردی مانند اینکه آنها در چه تیم هایی مشارکت می کنند، از چه جوامعی حمایت می کنند و مدت زمانی که آنها عضو جامعه بوده اند.

قوانین چتم هاوس

[Josepha Haden Chomphosy 00:07:00]

و بنابراین این گروه سومی از صداها است که می‌خواهیم مطمئن شویم که آنها را نمایندگی کرده‌ایم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:08:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:00]

شماره سه این است که Openverse حرکت کرد. من این هفته گذشته را که هفته گذشته اتفاق افتاد به اشتراک گذاشتم. با این حال، آنها خیلی دور حرکت نکردند. آنها یک URL جدید دارند، می توانید آنها را در openverse.org پیدا کنید. همین تیم است. همان محصول است. این همان گروهی از تصاویر و رسانه های با مجوز آزاد عالی است که انتظارش را دارید. اکنون URL مستقل خود را دارد. ستایش بزرگ برای مشارکت کنندگانی که این کار را انجام دادند.

همچنین یک نوشته عالی و عالی در مورد نحوه آزمایش هر نسخه داده شده وجود داشت. و من فکر می کنم که شامل نحوه ثبت یک اشکال خوب نیز می شود. و بنابراین ما همه آن چیزها را به یادداشت های نمایش ارسال می کنیم. پیدا کردن آنها آسان خواهد بود. بیرون بروید و آزمایش خود را انجام دهید.

با شنیدن این رویداد چقدر سخت است، ممکن است تعجب کنید که چرا ما این تلاش را انجام دادیم. دلایل زیادی وجود دارد، اما سه مورد وجود دارد که بلافاصله به ذهن من می رسد. بنابراین برای شروع، کار در میان فرهنگ ها سخت است. جدای از تفاوت‌های فرهنگی، ما تمایل داریم از چیزهایی مانند محل قرارگیری یا تجربیات زندگی‌مان آگاه باشیم، چیزهایی از این قبیل – کار از راه دور یا توزیع‌شده مجموعه‌ای کاملاً متفاوت از مهارت‌های کار شخصی است. این به همه یادآوری می‌کند که ما انسان‌ها هستیم، پشت آن نظرات و پشت آن پیام‌ها در Slack، انسان‌هایی وجود دارند. نکته دوم این است که من از طرفداران بزرگ نظریه تاکمن در مورد توسعه گروهی هستم.

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:00]

نظریه تاکمن: مراحل توسعه گروه