هدف پروژه وردپرس تکمیل مرحله سفارشی سازی و شروع کاوش در همکاری در سال 2023 – WP Tavern

هادن چامفوسی اخیراً گفت: «در حالی که ما برای مرحله سوم پروژه گوتنبرگ آماده می‌شویم، کلاه‌های توسعه‌دهنده باطن خود را بر سر می‌گذاریم و روی APIهایی کار می‌کنیم که جریان کار ما را تقویت می‌کنند. نامه ای به وردپرس.

توسعه وردپرس بر تکمیل آن تمرکز خواهد کرد کارهای باقی مانده برای فاز 2 (سفارشی سازی)، و برای شروع کاوش همکاری در فاز 3 حرکت خواهد کرد.

انتشارات در فاز 3 بر عناصر اصلی گردش کار مشترک کاربران متمرکز خواهند بود. اگر منطقی نیست، به همکاری همزمان داخلی، گزینه‌های نظر دادن در پیش‌نویس‌ها، مرور آسان‌تر بازبینی‌های پست، و چک‌لیست‌های سرمقاله برنامه‌ای و پیش از راه‌اندازی فکر کنید.

چشم انداز دو فاز اول “بلاک ها در همه جا” بود و Haden Chomposy گفت که این برای فاز 3 به روز می شود تا بر ایده “با روش کار شما کار می کند” متمرکز شود.

مدیر اجرایی وردپرس جوزفا هادن چامفوسی منتشر شده خلاصه ای از اهداف “تصویر بزرگ” پروژه برای سال 2023. اهداف به سه دسته اصلی تقسیم می شوند: CMS، جامعه، و اکوسیستم.

علاوه بر APIهای فاز 3، Haden Chomphosy موارد زیر را به عنوان بخشی از اهداف CMS برای سال 2023 شناسایی کرد:

  • جستجوی Openverse در Core
  • بلوک ناوبری
  • مدیریت رسانه
  • فرآیند انتشار را ساده کنید
  • سازگاری با PHP 8.2 (Core و Gutenberg)
  • ابزارهای توسعه تم را مسدود کنید

تحت دسته انجمن، وردپرس بر برنامه ریزی اجلاس انجمن، که در WordCamp ایالات متحده در سال 2023 برگزار می شود، جذب مشارکت کنندگان، بهبود ابزارهای Polyglot، ایجاد برنامه های مربی، اصلاح طرح های WordPress.org و همگام شدن با محتوای یادگیری تمرکز خواهد کرد. این پروژه همچنین با هدف توسعه یک برنامه پلاگین متعارف است که باید به عنوان برخی از همکاران تیم عملکرد اخیرا مفید باشد. بیان که آنها به طور کامل نمی دانند که فرآیند پلاگین های متعارف چیست.

مقوله اکوسیستم بر روی زمین بازی وردپرس تمرکز خواهد کرد، یک پروژه آزمایشی که از WebAssembly (WASM) برای اجرای وردپرس در مرورگر بدون سرور PHP با بسیاری از برنامه های کاربردی مفید برای مشارکت کنندگان استفاده می کند.

مشارکت کنندگان وردپرس همچنین مت مولنوگ را در نظر گرفتند که پروژه مدتی را به کار با بلیط های قدیمی و رفع اشکالات اختصاص دهد. مولنوگ گفت او می تواند هر ماه در سال 2023 با یک بلیط طولانی مدت (از نوع که به دلیل عدم تصمیم گیری یا چندین راه حل ممکن گیر کرده است) مقابله کند.
منبع: https://wptavern.com/wordpress-project-aims-to-complete-customization-phase-and-begin-exploring-collaboration-in-2023