نیاز به آزمایش پلاگین ویژگی زبان های ترجیحی – WP Tavern

آزمایش کنندگان می توانند به کد موجود در GitHub کمک کنید، در مورد آن بازخورد بگذارید انجمن پشتیبانی، و باز کنید مسائل جدید برای ارسال گزارش اشکال تبدیل این پروژه به هسته، استفاده از وردپرس و پلاگین ها و اکوسیستم های موضوعی آن را برای غیر انگلیسی زبانان قابل دسترس تر می کند.


منبع: https://wptavern.com/preferred-languages-feature-plugin-needs-testing

نسخه 2.0 تغییرات عمده ای را با تغییر کامل رابط کاربری برای استفاده از React معرفی می کند. (قبلاً از jQuery و jQuery UI استفاده می‌کرد.) Birchler قابلیت مرتب‌سازی کشیدن و رها کردن را حذف کرد تا دسترسی را بهبود بخشد، اما کاربران باید متوجه شوند که تقریباً همه پلاگین‌ها مانند قبل هستند.

بیش از نیمی از تمام سایت های وردپرسی بیرچلر در به‌روزرسانی قبلی گفت: در دنیا از زبانی غیر از انگلیسی آمریکایی استفاده کنید. برای این سایت ها و کاربران، گزینه هایی برای تغییر سایت وجود دارد و زبان کاربر عالی است اما زمانی که برای یک افزونه یا تم خاص ترجمه ای وجود ندارد، وردپرس به انگلیسی ایالات متحده بازمی گردد. این یک تجربه کاربری ضعیف برای بسیاری از غیر انگلیسی زبانان است.”

این افزونه زبان های ترجیحی بیش از 2000 نصب فعال دارد، اما Birchler از مردم می‌خواهد این به‌روزرسانی را آزمایش کنند، زیرا او معتقد است این افزونه به یک پیشنهاد ادغام اصلی نزدیک است.

“یک علامت سوال بزرگ باقی مانده مفهوم است ادغام ترجمه،” او گفت. «به طور پیش‌فرض، اگر فقط تعدادی رشته مفقود در یک منطقه انتخاب شده وجود داشته باشد، اینها به زبان انگلیسی نمایش داده می‌شوند. اما با ادغام ترجمه، رشته‌های گمشده از محلی بعدی در ردیف برداشته می‌شوند. در حالی که این عالی کار می کند، می تواند باشد کمی آهسته به دلیل نحوه بارگذاری ترجمه ها در وردپرس. هر گونه کمکی برای رسیدگی به این نگرانی عملکرد بالقوه بسیار قدردانی خواهد شد.”

پروژه زبان‌های برگزیده با پروژه‌های این هفته شتاب بیشتری به دست می‌آورد 2.0 انتشار از افزونه ویژگی در سال 2017، وردپرس Core Committer Pascal Birchler نمونه اولیه را منتشر کرد که به کاربران امکان می دهد چندین زبان ترجیحی را در تنظیمات خود انتخاب کنند تا وردپرس اولین ترجمه موجود را بارگیری کند و به زبان بعدی در لیست بازگردد.

این به روز رسانی سازگاری با با را نیز به ارمغان می آورد WP_Textdomain_Registry و switch_to_user_locale() برای کاربران وردپرس 6.1+ و پوشش تست واحد را به نزدیک به 100٪ می رساند.