نگاهی به WordPress 6.2 “Dolphy” – WordPress News

[00:04:07]

من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم. در اینجا ما می رویم.

[00:00:28]

و بنابراین، ایجاد یک برنامه مربیگری که کمی پایدار باشد و به سلامت کل پروژه نگاه کند، به نظر من، یک برنامه عالی است.

ابتدا مرورگر الگو. همه ما تا به حال از درج کننده بلوک آگاه هستیم و احتمالاً بسیاری از ما از گزینه های سریع، میانبرهای صفحه کلید یا آن نوع درج کننده درون خطی، آن جعبه سیاه کوچکی که در وسط پست شما قرار دارد، استفاده می کنیم.

و شماره سه، کتاب سبک. بنابراین، این مورد در ناحیه ویرایش الگو در دسترس است، به طور خاص، همانطور که مناسب است، با توجه به آنچه که در واقع انجام می دهد. بنابراین، اگر در ناحیه الگو هستید، سمت راست بالای صفحه مانند حالت نیمه ماه در روز است، نمادی که به دنبال حالت شب است. اگر روی آن کلیک کنید، می توانید تغییراتی را در موارد داخل بلوک خود ایجاد کنید.

بنابراین، کمی شبیه به این نمای کلی از چیزهایی که می‌توانید با وردپرس انجام دهید، به شما می‌دهد و سپس نگاهی درونی به شما می‌دهد که چگونه خودتان آن را انجام می‌دهید. خیلی باحاله. این را بسیار دوست دارم. به آنجا بروید، اما ما پیوندی به یادداشت های نمایش در زیر خواهیم داشت.

[Josepha Haden Chomphosy 00:00:00]

آره. همچنین در سراسر سایت. و می توانید دکمه ها، جداکننده ها و بلوک های فردی را ویرایش کنید. با من بگویید – در سراسر سایت. این یک لیست جامع نیست. یک تن چیز وجود دارد. شما می توانید سبک هایی را که در کل سایت اعمال کرده اید مشاهده کنید. شما می توانید آنها را در زمینه مشاهده کنید، و می توانید هر تغییری را که نیاز دارید در سطح جهانی ایجاد کنید، به این معنی که در سراسر سایت.

وردپرس 6.2 که به نام اریک آلن دولفی جونیور، نوازنده چند ساز نامگذاری شده است، نت های بلند «Dolphy» توسط مدیر اجرایی وردپرس، جوزف هادن چامفوسی، در این قسمت 53 از جلسه توجیهی وردپرس، بر روی آن قرار گرفته است.

و در نهایت، چند گروه کاری وجود دارد که مردم می توانند در حال حاضر در آنها مشارکت کنند. ما همیشه گروه کاری نداریم. ما معمولاً در داخل تیم‌های فردی کارهایی را انجام می‌دهیم. اما در حال حاضر، ما مانند گروه کمپ بچه ها، گروه پایداری، و البته آن کارگروه مربیگری را داریم که قبلاً در لیست خود ذکر کردم.

این یک نسخه بزرگ است که بسیاری از ابزارهای طراحی ما را اصلاح می کند، اما برخی از مهم ترین تغییرات در واقع مربوط به درج کننده است. اگر هنوز فرصتی نداشته اید که وارد آنجا شوید و با آن بازی کنید، در اینجا سه ​​چیز وجود دارد که فکر می کنم باید بدانید.

این به شما امکان می‌دهد تصاویری را که قبلاً به سایت خود اضافه کرده‌اید مشاهده کنید، اما همچنین به شما امکان می‌دهد تصاویر دارای مجوز آزاد را از Openverse جستجو کنید. و اگر یکی از آن تصاویر را از Openverse انتخاب کنید، انتساب مناسب را برای شما درج می کند. شما هنوز باید متن جایگزین خود را اضافه کنید، اما به هر حال این قسمت سرگرم کننده است، درست است؟

سلام به همه، و به پادکست خلاصه وردپرس خوش آمدید، که در آن می‌توانید توضیحات سریع درباره ایده‌های پروژه منبع باز وردپرس، اطلاعاتی در مورد جامعه‌ای که از آن پشتیبانی می‌کند، دریافت کنید و فهرست کوچکی از چیزهای بزرگی را که در آینده در راه است دریافت کنید. دو هفته.

سوالی دارید که دوست دارید پاسخ داده شود؟ می توانید آنها را به آدرس [email protected] ارسال کنید، چه به صورت مکتوب و چه به صورت ضبط صدا.

وام

بنابراین این سه چیز من است که فکر می کنم باید در مورد وردپرس در حال حاضر بدانید. به عنوان یک سازنده سابق وردپرس که هرگز با کد فوق العاده عالی نبود، این چیزها به من احساس قدرتمندی می دهد. من فقط این تغییرات را دوست دارم، و امیدوارم شما هم دوست داشته باشید.

تدوینگر: داستین هارتزلر
لوگو: خاویر آرس
تهیه کننده: کلوئه برینگمن
آهنگ: اول بی باک از کوین مک لئود

نمایش یادداشت ها

رونوشت

[Josepha Haden Chomphosy 00:02:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:02:35]

سومین چیز در لیست کوچک ما از چیزهای بزرگ این است که مت یک پست کوچک زیبا در مورد تاریخچه این که چرا جاز این پیشینه قوی در پروژه وردپرس دارد منتشر کرد. این یک خواندن مختصر است. لینک آن را نیز در یادداشت های نمایش قرار خواهم داد. اما کافی است بگوییم که او می‌گوید جاز کمی فرآیندها و قوانین آموخته شده دارد، اما انتظار اصلی این است که بتوانید از موسیقی جاز آن چیزی که می‌خواهید بسازید. مثل اینکه می توانید از آن چیزهای خود را بسازید. شما می توانید غیرمجاز باشید. شما باید بسیار سنجیده باشید، هر چه که باشد، آنچه را که می خواهید انجام دهید و آنچه می خواهید با آن بگویید بیان می کند.

دومین مورد این است که ما یک MVP از برنامه مربیگری جدید خود داریم که در حال انجام است.

و اگر شما هم مثل من می‌دانید که می‌خواهید سایتتان چه شکلی باشد، اما نمی‌توانید در طی یک میلیون سال بفهمید که چگونه آن را از ابتدا و از یک بلوک جداگانه بسازید، این منطقه برای شما مناسب است. مثل خرید بود، اما لازم نیست در پایان مراحل پرداخت را طی کنید، و همچنان آنچه را که می خواهید دارید. عالیه.

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:38]

آخرین نسخه وردپرس ارسال شده است. وردپرس 6.2 که به نام اریک دولفی نامگذاری شده بود، در 29 مارس منتشر شد. و همانطور که در مورد نرم افزار وجود دارد، در حال حاضر یک نسخه کوچک در حال انجام است تا برخی از مشکلات اشتباهی را که افرادی مانند شما به ما گزارش کرده اند، بررسی کنیم.

زمانی که روی قالب‌ها یا قطعات قالب کار می‌کنید، این امکان وجود دارد، بنابراین می‌توانید به جای رفتن صفحه به صفحه، همه جا تغییراتی ایجاد کنید. دومین چیزی که فکر می کنم باید بدانید در مورد مرورگر رسانه در همان منطقه ای است که در آن الگوهای خود را مرور می کنید. همچنین اکنون می توانید رسانه ها را مرور کنید.

[Josepha Haden Chomphosy 00:05:00]

[Josepha Haden Chomphosy 00:06:30]

بنابراین اگر می‌خواهید کمی سرعت را تغییر دهید، من از قسمت‌های آن‌ها در Makeing WordPress Slack رها می‌کنم تا ببینم آیا آنها چیزی دارند که در سرچشمه شما باشد یا خیر.

[Josepha Haden Chomphosy 00:03:54]

این باید برای آزمایش اساساً هر روز در حال حاضر شروع شود، پیوندی به پست هایی که جزئیات آن کار را نشان می دهد، فقط در صورتی که بخواهید به آن ابتکار مهم بپیوندید. اما برای من یک چیز مهم است. من فکر می کنم که مربیگری یک عنصر کلیدی در سفرهای حضوری بسیاری از همکاران موفق ما است، بخشی از داستان آمدن آنها به ما.

اگر از درج اصلی استفاده می کنید، مربع آبی در سمت چپ بالای صفحه نمایش است. اگر از آن برای افزودن یک بلوک استفاده می کنید، همچنان می توانید طبق معمول بلوک های جداگانه اضافه کنید. اما روش جدیدی برای مرور الگوها وجود دارد و به نظر من بسیار بهتر است. اکنون این کشو را به نمایش می گذارد که دارای تصاویر کوچکی از الگوها است که با موضوع شما کار می کند.

به همین دلیل است که او احساس می کند جاز بخش مهمی از DNA پروژه وردپرس است. همانطور که گفتم، این یک مطالعه کوتاه است. من لینک آن را در یادداشت های نمایش قرار خواهم داد.

اما اگر روی نماد کره چشم کوچکی که درست در زیر آن قرار دارد کلیک کنید، یک کتاب سبک ظاهر می‌شود که در آن می‌توانید سبک‌ها را به صورت سراسری ببینید و ویرایش کنید. اگر این برای شما منطقی نبود، نگران نباشید. هوات رو دارم. من می خواهم یک سری از کارهایی را که می توانید در اینجا انجام دهید به شما بگویم. می‌توانید نحوه ظاهر سرفصل‌ها و فهرست‌ها و جداول، نقل قول‌ها و کدها را در سراسر سایت ویرایش کنید. می‌توانید با استفاده از CSS سفارشی، ظاهر تصاویر، گالری‌ها، فایل‌ها و ویدیوها را ویرایش کنید.

که اکنون ما را به فهرست کوچکی از چیزهای بزرگ می رساند. ابتدا، ما به تازگی وبلاگ توسعه دهنده را راه اندازی کردیم. در developer.wordpress.org/news به پایان رسید. مجموعه ای از محتوا در آن وجود دارد که نه تنها به طور خاص برای توسعه دهندگانی که از وردپرس استفاده می کنند، بلکه به ویژه افرادی که وردپرس را توسعه می دهند، طراحی شده است. این به شما نگاهی عمیق به تغییرات و پروژه‌های مختلف، و پیاده‌سازی‌ها و آنچه در هر یک از آنها می‌رود، می‌دهد.

و این، دوستان من، لیست کوچک شما از چیزهای بزرگ است. با تشکر از شما برای تنظیم امروز برای جلسه وردپرس. من میزبان شما جوزفا هدن چامفوسی هستم و تا چند هفته دیگر دوباره شما را می بینم.


منبع: https://wordpress.org/news/2023/04/episode-53-a-look-at-wordpress-6-2-dolphy/

[Josepha Haden Chomphosy 00:01:08]

آره کتاب های سبک در ادامه به چه چیزی فکر خواهیم کرد؟