نکات کلیدی طراحی داخلی و دکوراسیون رستوران

تاسیسات مکانیکی و لوله های مسی مربوط به تاسیسات برقی به صورت اکسپوز در زیر سقف نصب گردید. شما می توانید از فانوس های سنتی برای روشن کردن محیط سفره خانه استفاده کنید. برای طراحی داخلی رستوران می توانید از دکوراسیون های سنتی و یا مدرن استفاده کنید. برای فضای داخل رستوران نیز میتوانید از کاغذ دیواری و یا روش نقاشی استفاده کنید. منطقه ورودی نیز مهم است، زیرا اولین مکان پس از ورود به داخل رستوران است. این شهر کوچک در کمال تعجب، پر جمعیت ترین شهر موجود در منطقه شمال اروپا می باشد. موسیقی علاوهبر پر کردن خلأ موجود در یک رستوران، کارهای دیگری نیز انجام میدهد. روانشناسی رنگها، مد و سبک طراحی دکوراسیون همگی در انتخاب رنگ تاثیر به سزایی دارند.استفاده از رنگهایی همانند آبی روشن وترکیب آن با خاکستری و یا استفاده از رنگ سفید به عنوان رنگ اصلی و قالب، محبوبیت زیادی در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن دارند.زمانی که شخصی در یک فست فود حضور دارد قطعا تمایل به سرو سریع غذا و ترک محل خواهد داشت.

رنگهای مختلف احساسات مختلف را تحریک میکنند. چراغهای روشن این رفتار را القا میکنند که مشتری سریع غذا را میل کرده و محل را ترک کند. طراحی کافی شاپ شما باید فوراً مفهومی را که در ذهن دارید، منتقل کند. کافی شاپ ها فضاهای دل انگیزی برای گذراندن ساعت های خوش زندگی است و چیدمان کافی شاپ به عنوان بخش مهمی از راه اندازی این کسب و کار اهمیت زیادی دارد. بخش موسیقی زنده در این رستوران بهدلیل دعوت از خوانندگان محبوب قدیمی و خوانندگان معروف امروزی، طرفداران بسیاری دارد.در منوی رستوران کشتی سندباد میتوانید انواع غذاهای ایرانی و بینالمللی، مانند بشقاب استیک و غذاهای دریایی، را ببینید و سفارش دهید.

اگرچه ممکن است بخواهید انواع میز و صندلی رستورانی مانند میز و صندلی تاشو و کمجا در فضای سالن قرار دهید، اما به راحتی مشتریان خود نیز فکر کنید. اگر در طراحی داخلی رستوران از نور ملایم استفاده کردهاید، لامپهای جداگانه بالای هر میز نصب کنید. هنگام چیدمان، بر روی هر صندلی رستوران بنشینید و فضا را ارزیابی کنید. مشتری با ارزیابی سطح خدمات، مدت زمان سرو غذا و بررسی سایر نکات، به این نتیجه میرسد که آیا میخواهد دوباره به رستوران شما برگردد یا خیر. یکی از مهیجترین رستوران های کیش بدون شک رستوران شیشه ای کیش است؛ رستورانی که ۴۲ متر بالاتر از سطح زمین قرار دارد و از دیوارهها و سقف آن گرفته تا زیرِ پایتان همه شیشه ای است. برای یک رستوران سطح بالا، ساز بهترین عملکرد را دارد. این چراغها باید طبق یک استراتژی استفاده شوند تا نور محیط را از بین نبرند، اما در عین حال عملکرد خود را به طور ویژه در رستوران انجام دهند. در حالی که اندازه گیری به خودی خود ذهنی است، طراحان داخلی بر اساس میانگین احساسات فردی آن را بهینه می کنند. درست مانند رنگ، رایحههای مختلف احساسات مختلفی را در افراد ایجاد میکنند.

همچنین باید تعیین کنید رستوران شما قرار است در زمینه ارائه غذای فست فودی کار کند یا غذاهای متنوعی در آن به مشتریان عرضه خواهد شد. برای رستورانهایی که غذای خیلی خوبی ندارند و چندان هم محبوب نیستند، موسیقی پرطرفدار، انتخاب درستی است. با انتخاب مصالح و رنگهای طبیعی و ایجاد تضاد بااستفاده از بافت آجر در کنار سطوح صاف و صیقلی، استفاده از مبلمان ساده می توانید یک فضای مدرن و شیک را ایجاد کنید. اگر محیط کافه مورد نظر شما نیست، پیشنهاد ما این است که تا آنجا که ممکن است نور طبیعی روز را بازسازی کنید. در رستوران سنسو نوشیدنیهای متنوع و طبیعی به علاقهمندان ارائه میشوند. آتلیه معماری و طراحی داخلی استیل وان با داشتن کارشناسان مجرب ضمن ارائه مشاوره های طراحی و ساخت ، خدمات زیر را به کار فرمایان محترم ارائه مینماید. بنابراین، داشتن تهویه مطبوع مناسب در طراحی رستوران ضروری است. با این کار رستوران کم نور میشود؛ درحالیکه مشتریان در نور مناسب غذای خود را میل میکنند. به این فکر کنید شخصی از کنار رستوران عبور میکند، چه اتفاقی میافتد، بوی غذای شما، بر آنها چیره شده و آنها را تحریک میکند تا وارد رستوران شوند. مبلمان راحت با تکیهگاه و شاید کوسن باعث میشوند تا مشتریان بیشتر بمانند و غذای بیشتری را سفارش دهند.

از ویژگیهای ظاهری این کافی شاپ میتوان به تیرکهای رنگی سقف و تخته سیاههای دیواری آن اشاره کرد که فضای غیررسمی را ایجاد کردهاند. با توجه به وجود انواع مختلف شخصیت رستورانی در تبریز، در طراحی رستوران در تبریز باید به این موضوع توجه کافی شود. باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا ورود و خروج افراد به رستوران با تداخل رو به رو نشود. در عین حال، از تهویه مناسب آشپزخانه رستوران اطمینان حاصل کنید تا دود و بوی آمادهسازی غذا وارد محیط رستوران نشود. یکی از ابتداییترین ایدههای برای تزیین و استفاده از گل مناسب برای کافه، قرار دادن گل و گلدان رویمیز سرو مشتریان میباشد. این چراغها به مشتریان کمک میکنند تا منو را به راحتی بخوانند. درجه حرارت در قسمت نشیمن باید کنترل شود تا فضای مطبوعی را برای مشتریان فراهم کند. در مواقع اضطراری، در صورت نیاز به تخلیه ساختمان، باید مسیرهای گستردهای وجود داشته باشد تا مشتریان و کارمندان در هنگام خارج شدن از رستوران آسیب نبینند. همچنین میتوانید رستوران را به صورت خاص برای افراد خاص طراحی کنید، طراحی باغ رستوران، رستوران غذاهای دریایی، غذاهای گیاهی، غذاهای رژیمی و غذاهای فوری از جمله ایدههایی هستند که هنگام طراحی رستوران میتوانید در نظر بگیرید.

نوع صندلیهایی که استفاده میکنید نیز بر روانشناسی و تجربه مشتری تأثیر میگذارد. فضای داخلی پر تنش یا بسیار روشن تأثیر منفی روی مشتری ایجاد میکند و به طور بالقوه باعث میشود آنها حتی قبل از غذا خوردن، محل را ترک کنند. هنگامی که مشتریان وارد رستوران شما میشوند قبل از هر چیز به دکور اهمیت میدهند پس توجه داشته باشید که آنها تا زمانی که غذایشان حاضر شود چند دقیقهای را صرف تماشا کردن دکوراسیون رستوران خواهند کرد. به همین خاطر طراحی رستوران سنتی به شیوهای اصیل و البته خلاقانه میتواند مشتریان بسیاری را روانه رستوران شما کند. طراحی محیط، فضا و در یک کلام، معماری داخلی رستوران شما می تواند سرنوشت شما را به یک رستوران با درآمد بالا و یا یک رستورانی که فقط در حد بخور نمیر سودآوری می کند تغییر دهد. از نظر فنی سه نوع روشنایی وجود دارد: نور محیط، نور متمرکز و نور تزیینی. البته باید بگوییم که برای بعضی از موارد بهتر است یک رنگ متناقض نسبت به بقیه رنگها انتخاب شود و برای روی میز در نظر گرفته شود.

نور محیط ظاهر و احساس کلی رستوران شما را مشخص میکند. نکته اصلی در انتخاب رنگهایی که میخواهید در رستوران خود استفاده کنید، مشخص کردن طیف مشتری است. اکنون به نوع موسیقی در رستوران میرسیم، انتخاب آن به مشتری شما نیز بستگی دارد. فضای سالن مانند رستوران مدرن شیلان نیز سعی دارد تا مخاطب را بی واسطه و مستقیم در کنار دیگر مخاطبین قرار دهد. در این مطلب انواع ایده های مدرن برای طراحی دکوراسیون داخلی فست فود را مشاهده کردید, شما می توانید با الگوبرداری از این دکوراسیون های موفق که به مرحله اجراء رسیده اند دکوراسیونی شیک و بی نظیری را برای مغازه خود طراحی کنید.

رستوران دیزی سرا در تهران واقع در خیابان ایرانشهر، طرفداران زیادی دارد و به دیزی لذیذش معروف است. منبع عکس: کجارو، عکاس نامشخصرستورانهای نایب از قدیمیترین رستورانهای شهر تهران هستند و شهروندان تهرانی رستوران باز، حتما تجربه غذا خوردن در یکی از شعبههای این رستوران را داشتهاند. رستوران سنتی عالی قاپو یکی از بهترین رستورانهای تهران است که طراحی کاملاً سنتی دارد. همانطور که در مقاله های قبلی راجع به بهترین رستوران های تهران با شما صحبت کردیم و اطلاعاتی راجع به ویژگی های آن در اختیار شما قرار دادیم در این مقاله نیز همواره سعی کردیم اطلاعاتی راجع به بهترین رستوران های سنتی تهران در اختیار شما قرار دهیم. داشتن یک پیانو و نواختن موسیقی به طور زنده بهترین کاری است که میتوانید در صورت راهاندازی یک رستوران عالی انجام دهید. به عنوان یک صاحب رستوران و نه یک طراح داخلی، ممکن است احساس کنید که همه این نورها کاملاً یکسان هستند، درست است، اختلاف بین این سه مورد وجود ندارد، اما نتیجه آن به طور نامحسوس در تعداد مشتریان شما تأثیرگذار است.

دکوراسیون چوبی ، خود دارای رنگ های گرم است از این رو در این نوع دکوراسیون از نورپردازی های ملایم استفاده کنید.استفاده از گیاهان طراحی رستوران معماری داخلی را فراموش نکنید. رنگهای گرم مانند قرمز و نارنجی محرکهای قوی محسوب میشوند و بنابراین بسیاری از رستورانها سعی میکنند از رنگ نارنجی در دکوراسیون داخلی خود استفاده کنند. بوی نان پخته شده فرد را به یاد خانه میاندازد، بنابراین برای آمادهسازی برخی از غذاها یا دسرها میتوانید پخت نان را در آشپزخانه انجام دهید. اگر این کار را درست انجام دهید، مشتریان از دکوراسیون لذت میبرند و باعث میشود رستوران شما برای آنها به یاد ماندنیتر شود. اگر رستوران شلوغ باشد، فضای نامناسبی ایجاد میشود و این موضوع میتواند به مشتریان بگوید که آنها باید مدت زیادی صبر کنند و خدمات آنها در حد مطلوبی ارائه نخواهد شد. نکات بیان شده را در طراحی رستوران خود به کار گیرید تا مطمئن شوید تأثیر مطلوبی روی مشتریان خود گذاشتهاید و آنها بارها و بارها به رستوران شما میآیند.

برای رستوران های فست فود، فقط به 10 متر مربع برای هر نفر نیاز دارید. طراحی دکوراسیون رستوران سنتی کار نسبتا دشواری است از این رو بهتر است شما قبل از هر چیز با یک طراح داخلی با تجربه و با مهارت کافی مشورت کنید سپس اقدام به طراحی داخلی رستوران نمایید. »»» آموزش مدیریت کافی شاپ و باریستا در مدرسه قهوه ایران | کلیک کنید… در گذشته نشستن بر روی زمین در ایران معمول بوده است و پشتی ها و تشکچه هایی برای راحتی درهنگام تکیه به دیوارها مورد استفاده بود. طراحی دکوراتیو دیوارها و سقف رستوران : شما میتوانید از نمای آجری، سنگی یا کاهگلی در دیوارها استفاده کنید و پنجرههایی چوبی با شیشههای رنگی در مکانهایی که نور مناسب دارد به کار ببرید یا از کاشیهای اصیل ایرانی در ساخت یک آبنمای زیبا وسط رستورانتان استفاده کنید. در طراحی نورپردازی رستوران، نورهای تزیینی معمولاً بر روی دیوارها اجرا میشوند تا جذابیت دیوار را دوچندان کنند. غذاها با دقت سرو میشوند و دیزاین بسیار زیبایی دارند. دقت داشته باشید در اطراف همه میزها منظره خوبی را ایجاد کنید.