نظرسنجی وردپرس 2022 باز است – اخبار وردپرس

با به اشتراک گذاشتن نظرسنجی با شبکه خود، از طریق Slack یا در حساب های رسانه های اجتماعی خود، به انتشار اخبار در مورد نظرسنجی کمک کنید. هرچه افراد بیشتری نظرسنجی را تکمیل کنند و تجربیات خود را با وردپرس به اشتراک بگذارند، کل پروژه در آینده سود بیشتری خواهد برد.

امنیت و حریم خصوصی

به زبان ساده: این نظرسنجی به کسانی که وردپرس را می‌سازند کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده از نرم‌افزار و توسط چه کسانی داشته باشند. این نظرسنجی همچنین به رهبران پروژه منبع باز وردپرس کمک می کند تا درباره تجربیات مشارکت کنندگان ما اطلاعات بیشتری کسب کنند.

این نظرسنجی تا پایان سال 2022 باز خواهد بود، و سپس وردپرس قصد دارد نتایج را در سال 2023 منتشر کند. امسال، سوالات نظرسنجی برای جریان، تکمیل و تجزیه و تحلیل بدون دردسر نظرسنجی تجدید شده است. برخی از سؤالات حذف شده اند، در حالی که چند سؤال جدید اکنون وجود دارد که منعکس کننده حال و آینده وردپرس است. اگر به دنبال تجزیه و تحلیل نتایج نظرسنجی 2021 هستید، آن ها نیز در اوایل سال 2023 به اشتراک گذاشته می شوند.

این خبر را پخش کنید

امنیت و حفظ حریم خصوصی داده ها برای پروژه و جامعه وردپرس مهم است. با در نظر گرفتن این موضوع، همه داده‌ها ناشناس می‌شوند: هیچ آدرس ایمیل یا آدرس IP با نتایج منتشر شده مرتبط نخواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شیوه های حفظ حریم خصوصی WordPress.org، سیاست حفظ حریم خصوصی را مشاهده کنید.

متشکرم

برای اطمینان از اینکه تجربه وردپرس شما در نتایج نظرسنجی 2022 نشان داده شده است، اکنون در نظرسنجی سالانه 2022 شرکت کنید.

شما همچنین می توانید در نظرسنجی شرکت کنید فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، ژاپنی، روسی، یا اسپانیایی، با تشکر از تلاش های مشارکت کنندگان چند زبانه وردپرس. اینها بر اساس تعداد بارگیری‌های وردپرس، متداول‌ترین زبان‌هایی هستند که نصب می‌شوند.

Dansoschin، _dorsvenabili، angelsjin، archangel، audrasjb، atachibana، bjmcsherry، chanthaboune، eidolonnight، fernandot، fierevere، fxbenard، jdy68، jpantani، laurlittle، nao، nielslange.


منبع: https://wordpress.org/news/2022/12/2022-wordpress-survey/

هر ساله، اعضای جامعه وردپرس (کاربران، سازندگان سایت، توسعه دهندگان و مشارکت کنندگان) بازخورد ارزشمندی را از طریق یک نظرسنجی سالانه ارائه می دهند. نکات کلیدی و روندهایی که از این نظرسنجی بیرون می آیند اغلب به آدرس سالانه State of the Word راه پیدا می کنند، در وبلاگ های پروژه عمومی به اشتراک گذاشته می شوند و می توانند جهت و استراتژی پروژه وردپرس را تحت تاثیر قرار دهند.

از مشارکت کنندگان وردپرس زیر برای کمک به پروژه نظرسنجی سالانه از جمله ایجاد سوال، استراتژی، ساخت نظرسنجی و ترجمه تشکر می کنیم: